Aktuálny čas je Pia 29.3.2024 10:27:10

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Anna / Anna

Anna / Anna

Poslaťod Jakub55 » Ned 27.9.2020 07:49:02 quicklink

anna-sk.png
Info: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Petra Vajdová - Sasha Luss (Anna), Miloslav Kráľ - Luke Evans (Alex Tchenkov), Vladimír Kobielský - Cillian Murphy (Lenny Miller), Eva Matejková - Helen Mirren (Olga), Romana Orlická - Lera Abova (Maud), Juraj Predmerský - Eric Godon (Vassiliev), Matej Landl - Andrew Howard (Oleg), Martin Hronský - Jean Baptiste Puech (Samy), Michaela Drotárová - Alison Wheeler (Dorothée), Miroslav Trnavský - Adrian Can (John), Michal Klučka - Eric Lampaert (Nato), Daniel Ratimorský, Ladislav Konrád, Dušan Szabó (titulky) a ďalší.

Zvuk: Erik Sedlák
Produkcia: Rastislav Jakubek
Dramaturgia: Katarína Valentková
Preklad a dialógy: Elena Grohová
Asistentka réžie: Andrea Prextová
Réžia slovenského znenia: Michal Hallon
Vyrobilo: Sunrise Studio pre televíziu Markíza

Premiéra: 26.9.2020
Jakub55
Updater
 
Príspevky: 1082
Registrovaný: Štv 12.11.2015 19:16:57

Re: Anna / Anna

Poslaťod m09 » Ned 27.9.2020 15:21:01 quicklink

Miloslav Kráľ v Markizáckom dabingu? Super hádam bude obsadzovaný pravidelne. Nechcel som tomu veriť keď som si včera pozrel tento film. Inak super dabing. Nemám nejaké väčšie výhrady. Myslím si, že v poslednom čase ide kvalita sk dabingu filmov hore a nechcel by som ich zas veľmi schváliť aby som to nezakríkol. :)
m09
700+
 
Príspevky: 788
Registrovaný: Pia 15.8.2014 11:14:04

Re: Anna / Anna

Poslaťod PeterSD » Ned 27.9.2020 22:55:16 quicklink

Opäť treba podotknúť, že sa jedná o dabing štúdia Sunrise studio, do ktorého chodí aj Kemka, či Rúfus a rovnako aj Miloslav Kráľ. Preto je ich možné počuť. Do Magic Voice nechodia.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 63 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.