Aktuálny čas je Pia 29.3.2024 15:00:11

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Pod rúškom tajomstva / Manhattan Night

Pod rúškom tajomstva / Manhattan Night

Poslaťod Dado » Sob 17.10.2020 15:18:24 quicklink

Pod rúškom tajomstva.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb

V slovenskom znení: Vladimír Hajdu - Adrien Brody (Porter Wren), Vanda Růžičková - Yvonne Strahovski (Caroline Crowleyová), Martin Hronský - Campbell Scott (Simon Crowley), Lenka Košická - Jennifer Beals (Lisa Wrenová), Ján Mistrík - Steven Berkoff (Sebastian Hobbs), Miroslav Trnavský - Frank Deal (Walden Campbell), Jozef Benedik - Stan Carp (Frank Crowley), Bianka Bucková - Madison Elizabeth Lagares (Sally Wrenová), Dominik Budinský - Thomas Bair, Jahni Brown (Tommy Wren, Vernon), Martin Kaprálik - Theis Weckesser, Kevin Breznahan (Charlie, Ron), Martin Vitek - Alex Echevarria (Tull), Petra Gažíková-Lángová - Chinasa Ogbuagu, Maria-Christina Oliveras (haitská žena, prostitútka), Ľubica Konrádová - Karin Collison (Abigail), Milada Rajzíková - Arlene A. McGruder (Josephine), Alfréd Aczel - Raul Aranas (Luis), Tomáš Horváth - Will Beinbrink (Billy) a ďalší.

Vyrobilo: Yes Production pre JOJ Group v roku 2020

Premiéra: 16.10.2020 (TV JOJ)
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Pod rúškom tajomstva / Manhattan Night

Poslaťod Dado » Sob 17.10.2020 15:24:02 quicklink

Ďakujem neznámemu režisérovi za obsadenie dvojice Vladimír Hajdu a Vanda Růžičková. Slovenský dabing z času na čas prináša aj príjemné prekvapenia. :)
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Pod rúškom tajomstva / Manhattan Night

Poslaťod Jakub55 » Sob 17.10.2020 15:46:08 quicklink

Tak s tým len súhlasím. Dabing sa mi veľmi moc páčil. Hlavne Vanda Růžičková na Yvonne Strahovski za to som moc rád ;) ;) ;) ;) a Vladimír Hajdu na Adriena Brodyho ma tiež milo prekvapil.
Jakub55
Updater
 
Príspevky: 1083
Registrovaný: Štv 12.11.2015 19:16:57


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 38 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.