Aktuálny čas je Pia 29.3.2024 01:09:08

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Návštevníci 3: Revolúcia / Les Visiteurs: La Révolution

Návštevníci 3: Revolúcia / Les Visiteurs: La Révolution

Poslaťod Jakub55 » Str 25.11.2020 19:43:24 quicklink

Návštevníci 3 Revolúcia.jpg
Info: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Štefan Kožka - Christian Clavier (Jacquouille / Jacquouillet / Edmond Jacquart), Ivan Krúpa - Jean Reno (Godefroy), Dušan Szabó - Franck Dubosc (Gonzague de Montmirail), Renáta Rundová - Karin Viard (Adélaïde de Montmirailová), Katarína Križanová - Sylvie Testud (Charlotte Robespierreová), Tatiana Radeva - Marie-Anne Chazel (Prune), Vladimír Kobielský - Ary Abittan (Le marquis de Portofino), Michal Klučka - Alex Lutz (Robert de Montmirail), Romana Orlická - Stéphanie Crayencour (Victoire-Églantine de Montmirailová), Michaela Kapráliková - Véronique Boulanger (Élise), Ivan Gogál - Pascal N'Zonzi (Philibert), Peter Sklár - Nicolas Vaude (Maximilien Robespierre), Miroslav Trnavský - Eric De Staercke (vojvoda Hollandais), Igor Krempaský - Christian Hecq (Jean-Paul Marat), Petra Gažíková-Lángová - Christelle Cornil (Simone Maratová), Ján Tréger - Thomas Séraphine (komisár Morteau), Matúš Krátky - Dimitri Storoge (komisár Verdier), Ján Mistrík - Serge Papagalli (kočiš pracujúci pre Montmirailovcov), Peter Kollárik - Guillaume Briat (Robinot), Monika Radványiová - Joëlle Sevilla (Mme Robinotová), Miloslav Kráľ - Laurent Fernandez (Aymeric de Tourbes), Tibor Vokoun - David Salles (jednooký Raoul), Ján Greššo - Marek Vasut (Thibaud), Roman Matisko - Götz Otto (plukovník Wurtz), Martin Kaprálik, Peter Krajčovič, František Kovár, Michal Kaprálik, Martina Kapráliková, Juraj Predmerský, Jakub Gécz, Martin Hronský (titulky) a ďalší.

Na slovenskom znení spolupracovali: Branislav Mitka, Róbert Boldiš, Lenka Hudecová
Preklad: Michal Gašpar
Dialógy: Matej Krajčovič
Produkcia: Daniel Chmurný
Zvuk: Daniel Lengyel
Réžia: Viktor Kollár
Vyrobilo: Štúdio Daniela pre MAC TV

Premiéra: 24.6.2017
Jakub55
Updater
 
Príspevky: 1082
Registrovaný: Štv 12.11.2015 19:16:57

Re: Návštevníci 3: Revolúcia / Les Visiteurs: La Révolution

Poslaťod Jakub55 » Str 25.11.2020 19:49:13 quicklink

Veľmi perfektný dabing. Štefan Kožka na Christiana Claviera bol úplne perfektný to som sa nasmial a ako ho perfektne nadaboval :D :D :D :D. Ivan Krúpa na Jeana Rena ma tiež pobavil ako ho nadaboval to bolo neskutočné :o :o :o :o . A čo sa týka ostatných tak ešte Katarína Križanová taktiež bola skvelá aj Tatiana Radeva bola výborná. Aj ostatní boli skvelý ;) ;) ;) ;) . Neskutočne som sa nasmial :) :) :) :) .
Jakub55
Updater
 
Príspevky: 1082
Registrovaný: Štv 12.11.2015 19:16:57

Re: Návštevníci 3: Revolúcia / Les Visiteurs: La Révolution

Poslaťod m09 » Str 25.11.2020 20:11:22 quicklink

Aby som trošku miernil nadšenie z inak skvelého dabingu budem mierne kritický. Kombinácia Krúpa - Reno za mňa absolútne nie. Tam mal ísť jednoznačne niekto z dvojice Vajda, Romančík. Je to škoda lebo dabing ako celok bol ozaj perfektný a mal som zo zvyšku obsadenia, zvuku aj prekladu veľmi dobrý pocit. Vysoká kvalita vydarený dabing. :)
m09
700+
 
Príspevky: 788
Registrovaný: Pia 15.8.2014 11:14:04

Re: Návštevníci 3: Revolúcia / Les Visiteurs: La Révolution

Poslaťod dementus996 » Pia 30.9.2022 12:01:02 quicklink

Martin Hronský titulky.

Na slovenskom znení spolupracovali: Branislav Mitka, Róbert Boldiš, Lenka Hudecová
Preklad: Michal Gašpar
Dialógy: Matej Krajčovič
Produkcia: Daniel Chmurný
Zvuk: Daniel Lengyel
Réžia: Viktor Kollár
Vyrobilo: Štúdio Daniela pre MAC TV
dementus996
Updater
 
Príspevky: 849
Registrovaný: Sob 10.2.2018 14:45:32
Bydlisko: Trenčín


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 34 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.