Aktuálny čas je Pon 28.9.2020 03:41:06

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 2700! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Veveričiak Riško / Seton Dôbutsuki Risu no bannâ

Re: Veveričiak Riško / Seton Dôbutsuki Risu no bannâ

Poslaťod Piri » Str 9.9.2020 19:59:38

K 14. casti. Ano, nie je to Zednikovic. A skutocne Riska dabuje Dusan Taragel, pritom je nanho "pristary" hlas. Zvlastna volba, aj ked sa snazi drzat Zednikovicovu polohu.

EDIT: Kedze to bolo davno, tak som si tuto zmenu ani nepamatal, ale urcite mi to vadilo, kedze Zednikovic rovnako daboval Vilka v Vcielke Maji a ked nejaky serial zacne s urcitym obsadenim, tak kazda nasledna zmena je citelna. Nemam rad zmeny, najma k horsiemu.
Obľúbené štúdiá - Lenox, DIMAS, Daniela / obľúbení dabéri - Ľ. Mandžárová, E. Podzámska, M. Sládečková, K. Magálová, D. Jamrich, P. Rúfus, B. Farkaš, M. Landl, I. Romančík, D. Szabó, J. Vajda, R. Stanke, J. Kroner a iní.
Obrázok užívateľa
Piri
Administrátor

Poslaťod RisaB » Str 9.9.2020 22:38:08

Hm, tak Taragel byl i v 15. díle, je tedy pravděpodobné, že si střihl druhou půlku seriálu. A nebo je tam třeba dočasně, že Zednikovič nemohl. Stát se mohlo vše, nicméně se musím přiznat, že se mi změna nějak extra nelíbí. Zvláštní je to, že jako dítě jsem to nějak ani neřešil.
Piri píše:K 14. casti. Ano, nie je to Zednikovic. A skutocne Riska dabuje Dusan Taragel, pritom je nanho "pristary" hlas. Zvlastna volba, aj ked sa snazi drzat Zednikovicovu polohu.
RisaB

Poslaťod RisaB » Str 16.9.2020 07:27:02

Kdo se dneska díval ráno na Riška, mohl si všimnout, že úplně zachybovali se zvukem. V dílu o Felixovi a hrací skříňce vložili zvuk z předešlého dílu
RisaB

Predchádzajúci

Späť na Seriály

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.