Aktuálny čas je Pia 29.3.2024 01:48:04

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Myšlienky vraha / Criminal Minds °

Re: Myšlienky vraha / Criminal Minds °

Poslaťod janecek » Ned 2.12.2018 22:46:15 quicklink

7. SÉRIA - Dabing TV JOJ

V slovenskom znení:
Boris Farkaš - Joe Mantegna (David Rossi), Bibiana Ondrejková - Paget Brewster (Emily Prentiss), Ivan Šandor - Shemar Moore (Derek Morgan), Kamil Kollárik - Matthew Gray Gubler (Dr. Spencer Reid), Andrea Somorovská - A.J. Cook (Jennifer Jareau), Gabriela Dzuríková - Kirsten Vangsness (Penelope Garcia), Miloslav Kráľ - Thomas Gibson (Aaron Hotchner), Tatiana Kulíšková - Jayne Atkinson (Erin Strauss a iné), Tomáš Horváth - Josh Stewart (William LaMontagne Jr. a iní), Zuzana Kyzeková - Bellamy Young (Beth Clemmons a iné), Pavel Višňovský, Peter Sklár, Tibor Vokoun, Dušan Cinkota, Peter Krajčovič, Lenka Košická, Martin Hronský, Jana Wagnerová, Petra Gažíková-Lángová, Lenka Prokopová, Juraj Predmerský, František Kovár, Roman Ferienčík, Juraj Kemka, Marek Suchitra, Jakub Gécz, Zuzana Skopálová, Hana Gajdošová, Elena Podzámska, Matúš Krátky, Martin Zatovič, Miroslav Trnavský, Dušan Szabó, Lucia Hurajová, Renáta Rundová, Henrieta Mičkovicová, Martin Kaprálik, Tomáš Hallon, Michal Hallon, Ján Greššo, Ľudmila Mandžárová, Matej Landl, Lívia Bielovič, Helena Geregová, Eva Matejková, Judita Bilá, Martina Kapráliková, Michaela Šálek-Drotárová, Roman Matisko a ďalší.

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Premiéra 01.12.2018. Odvysielané na TV WAU.
janecek
100+
 
Príspevky: 204
Registrovaný: Štv 21.7.2011 12:20:40

Re: Myšlienky vraha / Criminal Minds °

Poslaťod Vavrinec » Pia 2.8.2019 13:15:49 quicklink

Doplnenie k markizáckému dabingu (postupne niečo ešte doplním) :

2. SÉRIA
V slovenskom znení: Ivan Vojtek st. - Mandy Patinkin (Jason Gideon), Dušan Cinkota - Thomas Gibson (Aaron 'Hotch' Hotchner), Pavol Plevčík - Shemar Moore (Derek Morgan), Marián Chalány - Matthew Gray Gubler (Dr. Spencer Reid), Lucia Butašová - A.J. Cook (Jennifer 'JJ' Jareau), Edita Borsová - Kirsten Vangsness (Penelope Garciaová) a ďalší.

3. SÉRIA
V slovenskom znení: Boris Farkaš - Joe Mantegna (David Rossi), Ivan Vojtek st. - Mandy Patinkin (Jason Gideon), Dušan Cinkota - Thomas Gibson (Aaron 'Hotch' Hotchner), Pavol Plevčík - Shemar Moore (Derek Morgan), Marián Chalány - Matthew Gray Gubler (Dr. Spencer Reid), Lucia Butašová - A.J. Cook (Jennifer 'JJ' Jareau), Edita Borsová - Kirsten Vangsness (Penelope Garciaová) a ďalší.

4. SÉRIA
V slovenskom znení: Boris Farkaš - Joe Mantegna (David Rossi), Dušan Cinkota - Thomas Gibson (Aaron 'Hotch' Hotchner), Pavol Plevčík - Shemar Moore (Derek Morgan), Marián Chalány - Matthew Gray Gubler (Dr. Spencer Reid), Lucia Butašová - A.J. Cook (Jennifer 'JJ' Jareau), Edita Borsová - Kirsten Vangsness (Penelope Garciaová) a ďalší.

11. SÉRIA
V slovenskom znení: Boris Farkaš - Joe Mantegna (David Rossi), Pavel Plevčík - Shemar Moore (Derek Morgan), Marián Chalány - Matthew Gray Gubler (Dr. Spencer Reid), Vanda Růžičková - A.J. Cook (Jennifer Jareau), Edita Bóršová - Kirsten Vangsness (Penelope Garcia), Marek Majeský - Thomas Gibson (Aaron Hotchner), Judita Bilá - Lyn Mahler (Dr. Talia Riceová) a ďalší.

12. SÉRIA
V slovenskom znení: Boris Farkaš - Joe Mantegna (David Rossi), Jana Valocká - Paget Brewster (Emily Prentiss), Marián Chalány - Matthew Gray Gubler (Dr. Spencer Reid), Vanda Růžičková - A.J. Cook (Jennifer Jareau), Edita Bóršová - Kirsten Vangsness (Penelope Garcia), Marek Majeský - Thomas Gibson (Aaron Hotchner), Judita Bilá - Lyn Mahler (Dr. Talia Riceová), Peter Krajčovič - Adam Rodriguez (Luke Alvez), René Jankovič - Damon Gupton (Stephen Walker), Michal Hallon, Roman Matisko, Miroslav Trnavský, Tatiana Kulíšková, Martin Vitek, Alfréd Aczel, Vladimír Kobielský, Marek Fašiang, Milan Bahúl, Martin Zatovič, a ďalší
Vavrinec
100+
 
Príspevky: 291
Registrovaný: Ned 30.1.2011 18:35:12
Bydlisko: Husák

Re: Myšlienky vraha / Criminal Minds °

Poslaťod Vavrinec » Pia 23.8.2019 10:26:22 quicklink

doplnenie k dabingu tv joj 1. séria : Judita Bilá - Lola Glaudini (Elle Greenaway), Igor Krempaský - Tim Kelleher (Adrian Bale)
čo je zaujímavé na tomto dabingu je výslovnosť mien. markizácky hovorí "hoč" a jojkársky "hačš"

edit : Peter Rúfus, Juraj Hrčka, Jana Majeská, Vladimír Kobielský, Martin Zatovič, Ivan Gogál, Štefan Martinovič, Jana Majeská, Juraj Predmerský, Henrieta Jančišinová . Pozrel som zatiaľ 10 častí. V každej daboval niekoho Hudák, Rúfus a Kobielský. Je to veľmi rušivé...
Vavrinec
100+
 
Príspevky: 291
Registrovaný: Ned 30.1.2011 18:35:12
Bydlisko: Husák

Re: Myšlienky vraha / Criminal Minds °

Poslaťod m09 » Pia 22.1.2021 12:23:50 quicklink

Chyba v príspevku Série 11. a 12 . dabing Markízy Judita Bilá - Aisha Tyler (Dr. Tara Lewisová). Herečka ani taká postava v tomto seriály nevystupuje neviem z ktorého seriálu je.
m09
700+
 
Príspevky: 788
Registrovaný: Pia 15.8.2014 11:14:04

Re: Myšlienky vraha / Criminal Minds °

Poslaťod m09 » Pon 22.2.2021 14:55:20 quicklink

13.SÉRIA
V slovenskom znení: Boris Farkaš - Joe Mantegna (David Rossi), Jana Valocká - Paget Brewster (Emily Prentiss), Marián Chalány - Matthew Gray Gubler (Dr. Spencer Reid), Vanda Růžičková - A.J. Cook (Jennifer Jareau), Edita Borsová - Kirsten Vangsness (Penelope Garcia), Judita Bilá - Aisha Tyler (Dr. Tara Lewis), Peter Krajčovič - Adam Rodriguez (Luke Alvez), Matúš Krátky - Daniel Henney (Matt Simmons) a ďalší
m09
700+
 
Príspevky: 788
Registrovaný: Pia 15.8.2014 11:14:04

Re: Myšlienky vraha / Criminal Minds °

Poslaťod m09 » Str 6.7.2022 15:01:25 quicklink

10. séria dabing tv joj
Katarína Brychtová - Jennifer Love Hewitt (Kate Callahanová)
Zvyšok obsadenia sa tam od tretej série prakticky nezmenil.
m09
700+
 
Príspevky: 788
Registrovaný: Pia 15.8.2014 11:14:04

Re: Myšlienky vraha / Criminal Minds °

Poslaťod m09 » Str 24.8.2022 08:47:05 quicklink

Markíza konečne po rokoch oprášila dabing 1.série tohto seriálu tak som sa tešil. Včera som na Markíza krimi mal možnosť vidieť prvé dve časti a musím povedať že sklamanie bolo obrovské.
Keď idem od najhoršieho tak najhoršie jednoznačne dopadlo spojenie Oľga Šulíková - Lola Glaudini (Elle Greenaway). To až trhalo uši. Žiadne terno ale nebolo ani spojenie Lucia Butašová - A.J. Cook (Jennifer 'JJ' Jareau) To sa aspoň dalo počúvať. Úplne ten dabing pochovali tiež spojením Michal Klučka - Matthew Gray Gubler (doktor Spencer Reid), ktoré tu ani nie je uvedené a keď som to počul bol som v šoku. Skoro som odpadol. Dušan Cinkota - Thomas Gibson (Aaron 'Hotch' bolo síce v poriadku, ale Cinkotu mám radšej v komédiách alebo ako negatívne postavy v trileroch. Typovo mi na profilera FBI úplne nesadol.
Keďže dier v dabingu Markízy je ako v ementáli a úplne to zaklinovalo spojenie Drotárová - Hewitt v sérii 10 tak sa chcem spýtať či niekto nemá 10 sérii dabingu tv joj. Ak máte pošlite mi správu vieme sa dohodnúť. Od série 11, ktorú jojka ešte ani nemá už aj dabing vyzerá tak, že všetky diery zaplátané takže tam je to v poriadku.
m09
700+
 
Príspevky: 788
Registrovaný: Pia 15.8.2014 11:14:04

Re: Myšlienky vraha / Criminal Minds °

Poslaťod lubo » Str 24.8.2022 20:16:29 quicklink

m09 píše: Úplne ten dabing pochovali tiež spojením Michal Klučka - Matthew Gray Gubler (doktor Spencer Reid), ktoré tu ani nie je uvedené a keď som to počul bol som v šoku. Skoro som odpadol.


Som rád, že Klučku spomínaš, pretože ja som si ho práve z dabingu Markízy pamätal, ale všade bol uvedený iba Marián Chalány, tak som si myslel, že mám asi halucinácie alebo, že si pamätám nejaký blud. Tak, aspoň viem, že určitú dobu tam naozaj bol.
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Myšlienky vraha / Criminal Minds °

Poslaťod m09 » Pon 26.9.2022 10:21:12 quicklink

Pokiaľ som to správne odsledoval tak Michal Klučka tam bol celú prvú sériu. V prvej časti druhej série prišiel Chaláni.

2. séria Tv Markíza doplnenie:
Oľga Šulíková - Lola Glaudini (Elle Greenawayová),
Jana Valocká - Paget Brewster (Emily Prentissová).

Priznám sa, že nie celkom rozumiem prečo je tam Valocká a jej postava uvedená až v piatej sérii keď do seriálu nastúpila už v prvej polovici druhej série.

Stále tu nikto neopravil chybu, ktorá sa tiahne od série 11. správne to má byť Judita Bilá - Aisha Tyler (Dr. Tara Lewis). Tých chýb v príspevku tu teda je v sérii 11 aj 12 je zle napísané meno Edita Borsová v sérii 11 aj Pavol Plevčík.

V sérii 6. ktorá tu pri dabingu Markízy ani nie je nastupuje do seriálu nová postava Andrea Kiráľová - Rachel Nichols (Ashley Seaver).
m09
700+
 
Príspevky: 788
Registrovaný: Pia 15.8.2014 11:14:04

Re: Myšlienky vraha / Criminal Minds °

Poslaťod m09 » Štv 22.12.2022 16:50:45 quicklink

Dabing TV joj

10. SÉRIA
Boris Farkaš - Joe Mantegna (David Rossi), Ivan Šandor - Shemar Moore (Derek Morgan), Kamil Kollárik - Matthew Gray Gubler (Dr. Spencer Reid), Andrea Somorovská - A.J. Cook (Jennifer Jareau), Gabriela Dzuríková - Kirsten Vangsness (Penelope Garcia), Miloslav Kráľ - Thomas Gibson (Aaron Hotchner), Katarína Brychtová - Jennifer Love Hewitt (Kate Callahanová)

11. SÉRIA:
Boris Farkaš - Joe Mantegna (David Rossi), Ivan Šandor - Shemar Moore (Derek Morgan), Kamil Kollárik - Matthew Gray Gubler (Dr. Spencer Reid), Andrea Somorovská - A.J. Cook (Jennifer Jareau), Gabriela Dzuríková - Kirsten Vangsness (Penelope Garcia), Miloslav Kráľ - Thomas Gibson (Aaron Hotchner), Judita Bilá - Aisha Tyler (Dr. Tara Lewis)
m09
700+
 
Príspevky: 788
Registrovaný: Pia 15.8.2014 11:14:04

PredchádzajúciĎalší

Späť na Seriály

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.