Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 23:34:28

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

NÁVRHY NA DOPLNENIE SERIÁLOV

Re: NÁVRHY NA DOPLNENIE SERIÁLOV

Poslaťod Dado » Pon 15.4.2013 17:46:23 quicklink

Nevedel by niekto doplniť informácie o dabingu seriálu Pokémon? Ako decko som na to čumel (asi tak ako väčšina mojich rovesníkov :D ) a nedávno ani neviem prečo som začal rozmýšľať nad tým, aky bol vlastne dabing. Niečo sa mi marí, že postavu Asha daboval Peter Krajčovič, Brocka zase Stanislav Král, Misty Vanda Růžičková, ešte tam bol potom ten profesor, toho sa mi zdá, že nadaboval Dušan Szabó a z Raketového tímu nadaboval toho chlapa myslím Ivan Šandor, ale nechcem vytvárať seriálu vlastný profil, keďže žiadnu z týchto informácií nemám overenú a ide len čisto o nejaké zdanie zakladajúce sa na spomienkach spred pekných pár rokov.
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: NÁVRHY NA DOPLNENIE SERIÁLOV

Poslaťod fofo16 » Štv 11.7.2013 16:43:55 quicklink

Nepamätá si niekto z vás náhodou dabing seriálu Pasadena, ktorý kedysi vysielala (tuším) Markíza? http://www.csfd.cz/film/70643-pasadena/
Ja si len tak matne spomínam, že Danu Delany dabovala Marta Sládečková.
fofo16
300+
 
Príspevky: 354
Registrovaný: Štv 6.1.2011 17:57:41

Re: NÁVRHY NA DOPLNENIE SERIÁLOV

Poslaťod lubo » Štv 11.7.2013 19:33:09 quicklink

Alison Lohman dabovala Henrieta Jančišinová. Dagmar Bajnoková dabovala jej tetu, Marek Majeský jej strýka. Manžela Dany si nepamätám, ani jej otca a syna.
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: NÁVRHY NA DOPLNENIE SERIÁLOV

Poslaťod lubo » Štv 11.7.2013 19:38:56 quicklink

Dado513 píše:Nevedel by niekto doplniť informácie o dabingu seriálu Pokémon? Ako decko som na to čumel (asi tak ako väčšina mojich rovesníkov :D ) a nedávno ani neviem prečo som začal rozmýšľať nad tým, aky bol vlastne dabing. Niečo sa mi marí, že postavu Asha daboval Peter Krajčovič, Brocka zase Stanislav Král, Misty Vanda Růžičková, ešte tam bol potom ten profesor, toho sa mi zdá, že nadaboval Dušan Szabó a z Raketového tímu nadaboval toho chlapa myslím Ivan Šandor, ale nechcem vytvárať seriálu vlastný profil, keďže žiadnu z týchto informácií nemám overenú a ide len čisto o nejaké zdanie zakladajúce sa na spomienkach spred pekných pár rokov.


Všetky informácie sú správne. Jessy z Raketového tímu dabovala najprv Zuzana Vačková, potom Henrieta Mičkovicová. Kocúra Mňaua daboval Roman Matisko. Sestričky dabovala Katarína Šulajová. Policajtky Ľubica Trégerová, neskôr niekto iný. Martin Zatovič daboval toho chalana c čelenkou, čo bol v niektorých dieloch namiesto Brocka. Dabing režíroval Pavol Topoľský.
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: NÁVRHY NA DOPLNENIE SERIÁLOV

Poslaťod fofo16 » Štv 11.7.2013 19:40:10 quicklink

Ďakujem pekne ;)
fofo16
300+
 
Príspevky: 354
Registrovaný: Štv 6.1.2011 17:57:41

Re: NÁVRHY NA DOPLNENIE SERIÁLOV

Poslaťod fofo16 » Uto 16.7.2013 17:29:43 quicklink

Spomenul som si na seriál Titani (http://www.csfd.cz/film/76840-titani/, http://www.imdb.com/title/tt0243732/), ktorý kedysi vysielala TV Markíza (a strašne ma nahnevala, že ho neodvysielala celý, alebo to potom skončilo tak, že sa nevysvetlila žiadna zápletka). Bohužiaľ si pamätám iba zopár dabérov:
Ľubica Trégerová - Yasmine Bleeth (Heather Lane Williams)
Rastislav Sokol - John Barrowman (Peter Williams)
Slávka Halčáková - Josie Davis (Laurie Williams)
Katarína Križanová - Elizabeh Bogush (Jenny Williams)
Henrieta Jančišinová - Lourdes Benedicto (Samantha Sanchez)
Victoriu Principal (Gwen Williams) dabovala buď Tatiana Kulíšková, alebo Dagmar Sanitrová.

Bohužiaľ nemám ani šajnu, kto daboval hlavnú postavu - Caspera Van Diena (Chandler Williams). Štúdio netuším takisto, ale keby som si mal tipnúť, tak by to bolo asi Atiz alebo Artefakt, ono zvyklo robiť tieto seriály (ale to je vážne iba môj odhad). Inak Ľubica Trégerová bola ako mrcha Heather perfektná, veľmi mi v súčasnom dabingu chýba. Ak by ma vedel niekto doplniť, budem len rád ;)
fofo16
300+
 
Príspevky: 354
Registrovaný: Štv 6.1.2011 17:57:41

Re: NÁVRHY NA DOPLNENIE SERIÁLOV

Poslaťod lubo » Uto 16.7.2013 19:50:17 quicklink

Caspera daboval asi Juraj Kemka. Ináč Ľubica Trégerová chýba aj mne.
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: NÁVRHY NA DOPLNENIE SERIÁLOV

Poslaťod Dado » Pon 22.7.2013 19:35:31 quicklink

lubino89 píše:Všetky informácie sú správne. Jessy z Raketového tímu dabovala najprv Zuzana Vačková, potom Henrieta Mičkovicová. Kocúra Mňaua daboval Roman Matisko. Sestričky dabovala Katarína Šulajová. Policajtky Ľubica Trégerová, neskôr niekto iný. Martin Zatovič daboval toho chalana c čelenkou, čo bol v niektorých dieloch namiesto Brocka. Dabing režíroval Pavol Topoľský.


Veľmi pekne ďakujem za informácie. :) Konečne tu tak bude môcť figurovať aj karta s dabingom môjho obľúbeného seriálu z detstva. :D
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: NÁVRHY NA DOPLNENIE SERIÁLOV

Poslaťod lubo » Uto 23.7.2013 14:17:21 quicklink

Rád som pomohol.:) Bohužiaľ, ďalšie postavy si vôbec nepamätám, viem, že tam bol aj Ashov konkurent Gary, ale kto ho daboval netuším. :(
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: NÁVRHY NA DOPLNENIE SERIÁLOV

Poslaťod Dado » Str 24.7.2013 18:27:31 quicklink

lubino89 píše:Rád som pomohol.:) Bohužiaľ, ďalšie postavy si vôbec nepamätám, viem, že tam bol aj Ashov konkurent Gary, ale kto ho daboval netuším. :(


Tiež som nad Garym dlhšie rozmýšľal, ale rovnako nedokážem prísť na to, kto ho daboval. Kedysi som mal nejaké časti ešte na VHS, len netuším, kde som ich dal a navyše mám nejaký ten čas pokazený videoprehrávač. :( Tu by sa zišla repríza, napríklad JOJka by sa toho mohla ujať, pokiaľ ma pamäť neklame, tak nejaké časti v pôvodnom dabingu STV vysielala okolo roku 2005 alebo 2006.
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

PredchádzajúciĎalší

Späť na Seriály

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.