Aktuálny čas je Štv Nov 15, 2018 14:44

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 2500! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

NÁVRHY NA DOPLNENIE SERIÁLOV

Re: NÁVRHY NA DOPLNENIE SERIÁLOV

Poslaťod davidosik » Str Júl 20, 2016 22:52

:lol: Ďakujem krásne za poskytnutú informáciu- pre mňa doteraz nepoznanú- a tým pádom samozrejme aj za veľkú ochotu. Ale oba tieto články ma dokázali dobre pobaviť :D Neverím ničomu, čo sa v nich píše a absolútne nechápem, či je to nejaký žart alebo čo. To čo tie články obsahujú, je podľa mňa na 99% klamstvo. Pokiaľ si dobre pamätám, nijaké preobsadenie dabingových hercov sa po dvoch dieloch toho seriálu neuskutočnilo. Pamätám si síce len Zuzanu Kyzekovú na postave June Forsytovej ako jedinú dabérku- potom možno ešte Dušana Jamricha ako starého otca Joylona, ale som si na 99% istý, že všetci dabéri vrátane postáv Soamesa a Irene mali ten istý hlas! :lol:
Ale možno že počas priebehu výroby dabingu sa naozaj niečo také malo udiať, no ak ma pamäť neklame, dabéri Soamesa a Irene boli od 1. až do posledného 13. dielu rovnakí. Takže nechápem, prečo sa v tom 2 článku píše o málo vyplatených honorároch hercom v súvislosti práve s týmto seriálom.
Každopádne, prosím všetkých, ktorý ak majú čo len jeden diel niekde uchovaný, alebo si pamätajú všetkých dabérov hlavných postáv, nech to sem už konečne pridajú.
RTVS mi pred 6 rokmi odpísala, že na tento seriál už práva nemajú, na nete v SK dostupný nie je, takže ho len tak skoro neuvidím.
Ďakujem :P
davidosik
100+

Poslaťod davidosik » Pia Sep 02, 2016 16:56

davidosik píše::lol: Ďakujem krásne za poskytnutú informáciu- pre mňa doteraz nepoznanú- a tým pádom samozrejme aj za veľkú ochotu. Ale oba tieto články ma dokázali dobre pobaviť :D Neverím ničomu, čo sa v nich píše a absolútne nechápem, či je to nejaký žart alebo čo. To čo tie články obsahujú, je podľa mňa na 99% klamstvo. Pokiaľ si dobre pamätám, nijaké preobsadenie dabingových hercov sa po dvoch dieloch toho seriálu neuskutočnilo. Pamätám si síce len Zuzanu Kyzekovú na postave June Forsytovej ako jedinú dabérku- potom možno ešte Dušana Jamricha ako starého otca Joylona, ale som si na 99% istý, že všetci dabéri vrátane postáv Soamesa a Irene mali ten istý hlas! :lol:
Ale možno že počas priebehu výroby dabingu sa naozaj niečo také malo udiať, no ak ma pamäť neklame, dabéri Soamesa a Irene boli od 1. až do posledného 13. dielu rovnakí. Takže nechápem, prečo sa v tom 2 článku píše o málo vyplatených honorároch hercom v súvislosti práve s týmto seriálom.
Každopádne, prosím všetkých, ktorý ak majú čo len jeden diel niekde uchovaný, alebo si pamätajú všetkých dabérov hlavných postáv, nech to sem už konečne pridajú.
RTVS mi pred 6 rokmi odpísala, že na tento seriál už práva nemajú, na nete v SK dostupný nie je, takže ho len tak skoro neuvidím.
Ďakujem :P

Na moju veľkú radosť sa RTVS predsa len rozhodla zakúpiť práva aj na Forsytovcov, takže si opäť pripomeniem Slovenský dabing a následne doplním :) Uvidíme, či sa po 2.časti zmenili hlasy hl. protagonistov :D Štart 1. časti sa koná už túto nedelu 4.9. 2016 na DVOJKE! :)
davidosik
100+

Poslaťod lmartinl » Ned Okt 29, 2017 14:08

Mal by som návrh na doplnenia animovaného seriála Inšpektora Gadgeta.
Záverečné titulky nemam celé nahraté...
Jedine v jednej nahrávke že je Asistenka réžie Ingrid Profesova
Niektorých dabérov spomenuli aj v úvode....
Tu je jeden z dielov s SK dabingom (mám ešte 3 diely)

Video
lmartinl

Predchádzajúci

Späť na Seriály

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

FreeBitco.in - Klikni a získaj zadarmo Bitcoiny každý deň!
Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.