Aktuálny čas je Pia 29.3.2024 11:47:56

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Dr. House / House M.D.

Re: Dr. House / House M.D.

Poslaťod anderson » Str 5.6.2013 13:12:28 quicklink

Jack2410 píše:Na 100% ju dabovala Kulíšková, tým som si istý...


Neviem. Nezdá sa mi to. Ten hlas znel v určitých polohách inak.
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1687
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Re: Dr. House / House M.D.

Poslaťod lubo » Str 5.6.2013 14:49:25 quicklink

Bola to Kulíšková, dokonca to v titulkoch na záver povedali. Naozaj si dali záležať na dodržaní hlasov. Akurát Housovu mamu včera dabovala režisérka Jana Strnisková. Ohľadom Andrého Braughera, on mi úplne vyfučal z hlavy, vôbec si na neho mimo včerajší diel nepamätám.

A zas mi to pripomenulo, že je veľká škoda, že Jennifer Morrison v Kde bolo, tam bolo nedabuje Linda Zemánková. :(
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Dr. House / House M.D.

Poslaťod Jack2410 » Str 5.6.2013 16:09:49 quicklink

lubino89 píše:A zas mi to pripomenulo, že je veľká škoda, že Jennifer Morrison v Kde bolo, tam bolo nedabuje Linda Zemánková. :(


Aj ja som si to vravel ;) je to veľká škoda
Jack2410
100+
 
Príspevky: 198
Registrovaný: Uto 29.3.2011 14:12:55

Re: Dr. House / House M.D.

Poslaťod anderson » Str 5.6.2013 18:54:37 quicklink

lubino89 píše:Bola to Kulíšková, dokonca to v titulkoch na záver povedali.


Tak to je pádny argument. Každopádne som si dal tú námahu a pozrel epizódy so Selou Ward, porovnal si hlasové stopy a treba povedať, že Táni Kulíškovej sa jemne zmenil hlas. Fakt som bol včera na pochybách či je to ona, pretože tá jej charakteristická farba tam v určitých momentoch absentovala.
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1687
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Re: Dr. House / House M.D.

Poslaťod lubo » Štv 6.6.2013 15:35:12 quicklink

anderson píše:
lubino89 píše:Tak to je pádny argument. Každopádne som si dal tú námahu a pozrel epizódy so Selou Ward, porovnal si hlasové stopy a treba povedať, že Táni Kulíškovej sa jemne zmenil hlas. Fakt som bol včera na pochybách či je to ona, pretože tá jej charakteristická farba tam v určitých momentoch absentovala.


Áno, zmenil. Niekedy sa mi nechce veriť, že je to ona, kto číta upútavky na TV WAU, lebo znie inak. A to nehovorím o tom, že dávnejšie som pozeral 1 diel Dempseya a Makepeacovej, kde dabovala nejakú vedľajšiu postavu a tiež sa mi nechcelo veriť, že je to ona. :) Čiže má asi cyklicky zmeny hlasu.:)
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Dr. House / House M.D.

Poslaťod PeterSD » Uto 11.10.2022 19:29:53 quicklink

V 4. sérii som zaregistroval chybu v preklade, konkrétne pri časti "Houseova hlava".
Keď Wilson ošetroval Houseovu zranenú hlavu, tak House hovoril o tom, že niekto zomiera a videl ho v autobuse, v ktorom bol. Wilson sa mu smial, že "on symptóm videl aj pred týždňom u herečky." V skutočnosti to bol herec - muž, ktorého daboval Matisko.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Predchádzajúci

Späť na Seriály

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 14 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.