Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 22:56:26

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Star Trek: Nová generácia / Star Trek: The Next Generation

Re: Star Trek: Nová generácia / Star Trek: The Next Generati

Poslaťod Lukoto » Štv 13.6.2013 16:12:13 quicklink

puffy píše:1x01:
Dušan Szabó - Colm Meaney (Conn/Miles O'Brien)
V prvej epizode sa jeho postava este volala Conn. ;)

1x03
Oľga Solárová - Brooke Bundy (Sarah MacDougalová)


Nevie niekto kto dabuje toho dedka?
http://youtu.be/2rC_EZ_woYM
Skoda, ze Dajto neprekvapilo a bohuzial odstrihavaju zaverecne titulky. :(
Celkovo hodnotim tento dabing lepsie ako CZ dabing. Sice obsahuje dost divne slovne obraty co sa tyka prekladu technoblabolov, ale obsadenie hlavnych postav je dokonale a aspon sa narozdiel od CZ dabingu neustale nemeni.


Puffy nearchivuješ to náhodou digitálne?? Ja to síce tiež nahrávam, ale len na VHS-ky a už mám DVDRip s českou a anglickou stopou, takže by sa mi zišiel iba zvuk, aby som si ho doplnil:) A obrazovo ešte prvé dve pilotné epizódy, ktoré sú pre televíziu nastrihané trocha inak ako DVD verzia....ak by si to mohol niekde hádzať, bol by som Ti povďačný :D Stačili by mi komplet prvé dva pilotné diely a potom od 3-tej časti len audio stopy...
Lukoto
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Štv 6.6.2013 16:56:24

Re: Star Trek: Nová generácia / Star Trek: The Next Generati

Poslaťod puffy » Štv 13.6.2013 18:07:44 quicklink

Skoda, ze si sa neozval skor. Pôvodne som nad archivaciou rozmyslal, ale je s tym vela roboty a tak som si uz nahrate diely zmazal.
Obrázok užívateľa
puffy
 
Príspevky: 77
Registrovaný: Sob 30.4.2011 09:43:21

Re: Star Trek: Nová generácia / Star Trek: The Next Generati

Poslaťod Lukoto » Štv 13.6.2013 21:35:46 quicklink

puffy píše:Skoda, ze si sa neozval skor. Pôvodne som nad archivaciou rozmyslal, ale je s tym vela roboty a tak som si uz nahrate diely zmazal.


Aha ;) No nič sa nedá robiť...ja som to pôvodne nahrával z VOYO, ale tam stačí, že ti na pár sekúnd preruší internet a je po archivácii...takže to len narýchlo riešim tými VHS-kami a nejako potom hádam ten zvuk do PC vytiahnem :D Ešte, že to dávajú tri krát do dňa, takže 2x môžem zlyhať :)
Lukoto
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Štv 6.6.2013 16:56:24

Re: Star Trek: Nová generácia / Star Trek: The Next Generati

Poslaťod Terrano » Pia 14.6.2013 22:22:27 quicklink

Nejsou někde (např. na YouTube) celé epizody? Já to hledám jak idiot už od doby, kdy to začalo. Moc rád bych viděl alespoň některé díly. Rád bych porovnal CZ a SK dabing. Někteří říkají, že český je lepší, jiní zase že slovenský. Já to bohužel v TV vidět nemůžu, protože to "DajTo" nemáme a asi nikdy mít nebudeme (nebo alespoň ne v blízé budoucnosti). Moc by mě ten dabing zajímal, ale nevím kde to můžu s tím dabingem vidět (kromě DajTo)... :(
Terrano
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Pia 8.6.2012 01:42:40

Re: Star Trek: Nová generácia / Star Trek: The Next Generati

Poslaťod Terrano » Sob 15.6.2013 23:38:44 quicklink

Tak už jsem to našel a viděl. Zatím jen jeden díl, ale musím uznat, že je to dost povedený dabing. Někdy mi tam připadalo něco trochu zvláštní, ale to může být jen tím, že jsem zvyklý na CZ dabing. Prozatím bych řekl, že CZ i SK dabing je stejně dobrý... :)
Terrano
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Pia 8.6.2012 01:42:40

Re: Star Trek: Nová generácia / Star Trek: The Next Generati

Poslaťod Lukoto » Pon 17.6.2013 07:37:56 quicklink

Terrano píše:Tak už jsem to našel a viděl. Zatím jen jeden díl, ale musím uznat, že je to dost povedený dabing. Někdy mi tam připadalo něco trochu zvláštní, ale to může být jen tím, že jsem zvyklý na CZ dabing. Prozatím bych řekl, že CZ i SK dabing je stejně dobrý... :)


Terrano kde sa ti to podarilo nájst?? nemohol by si mi napísať do správy aspoň? vďaka vopred
Lukoto
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Štv 6.6.2013 16:56:24

Re: Star Trek: Nová generácia / Star Trek: The Next Generati

Poslaťod Lukoto » Ned 7.7.2013 13:55:31 quicklink

Všimol som si to síce neskoro, ale včera o 22:00 išliel na dajto film Star Trek: Prvý kontakt a o týždeň bude Vzbura...takže predpokladám, že pred týždňom boli Generácia a dajú ešte aj Nemezis :D
Lukoto
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Štv 6.6.2013 16:56:24

Re: Star Trek: Nová generácia / Star Trek: The Next Generati

Poslaťod puffy » Ned 7.7.2013 16:37:21 quicklink

Az na tu Generaciu predpokladas spravne. ;)
Obrázok užívateľa
puffy
 
Príspevky: 77
Registrovaný: Sob 30.4.2011 09:43:21

Re: Star Trek: Nová generácia / Star Trek: The Next Generati

Poslaťod Lukoto » Uto 9.7.2013 19:48:42 quicklink

Hmmm,
zaujímavé! Som si istý, že aj Generácie mali slovenský dabing, takže by ma zaujímalo, ktorá inteligentná hlava v Markíze sa to rozhodla surovo vynechať :D No ale čo od nich môžeme čakať!
Lukoto
 
Príspevky: 8
Registrovaný: Štv 6.6.2013 16:56:24

Re: Star Trek: Nová generácia / Star Trek: The Next Generati

Poslaťod puffy » Uto 9.7.2013 20:08:11 quicklink

Ja si tym tak isty nie som. Vzhladom na pôvodny mizerny cesky dabing som zvykol sledovat TV program, ci SK stanice nevysielaju Generaciu a nevsimol som si, ze by tento film niekedy vysialali.
Obrázok užívateľa
puffy
 
Príspevky: 77
Registrovaný: Sob 30.4.2011 09:43:21

PredchádzajúciĎalší

Späť na Seriály

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.