Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 20:06:43

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Biele goliere / White Collars

Biele goliere / White Collars

Poslaťod slavo » Pon 20.8.2012 16:24:18 quicklink

Obrázok
INFO: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

1.SÉRIA
V slovenskom znení: Ivan Šandor - Matt Bomer (Neal Caffrey), Peter Rúfus - Tim DeKay (Peter Burke), Zuzana Kyzeková - Marsha Thomason (Diana Berriganová), Andrea Kiráľová - Tiffani Thiessen (Elizabeth Burke), Ivan Vojtek ml.- Willie Garson (Mozzie), Martin Kaprálik - Sharif Atkins (Clinton Jones) a ďalší

Vyrobilo: Yes Production pre televíziu JOJ

3.SÉRIA
V slovenskom znení: Ivan Šandor - Matt Bomer (Neal Caffrey), Peter Rúfus - Tim DeKay (Peter Burke), Zuzana Kyzeková - Marsha Thomason (Diana Berriganová), Judita Bilá - Tiffani Thiessen (Elizabeth Burke), Ivan Vojtek ml. - Willie Garson (Mozzie), Peter Krajčovič - Sharif Atkins (Clinton Jones), Ivan Romančík, Ján Tréger, Martin Hronský, Ľubica Očková, Marián Lipták, Pavol Náther, Karol Navrkal (titulky) a ďalší

Vyrobilo: Yes Production pre televíziu JOJ
slavo
Administrátor
 
Príspevky: 1749
Registrovaný: Str 22.12.2010 21:31:48

Re: Biele goliere / White Collars

Poslaťod anderson » Uto 21.8.2012 06:53:13 quicklink

slavo píše:Peter Rúfus - Tim DeKay (Peter Burke)


Celý dabing som ešte nepočul, ale toto vyššie uvedené spojenie považujem za omyl. DeKay má drsnejší hlas a úplne iný herecký prejav ako Rúfus. Hodil by sa Maroš Kramár, ale zo známych pseudodôvodov to zasa asi nebolo možné.
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1687
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Re: Biele goliere / White Collars

Poslaťod lubo » Uto 21.8.2012 11:46:16 quicklink

Ale Šandor by mohol sedieť.:) Včera som si to zabudol pozrieť.:(
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Biele goliere / White Collars

Poslaťod janecek » Uto 28.8.2012 14:09:37 quicklink

Zuzana Kyzeková - Marsha Thomason (Diana Berrigan), Andrea Kiráľová - Tiffani Thiessen (Elizabeth Burke), Ivan Vojtek ml.- Willie Garson (Mozzie), Martin Kaprálik - Sharif Atkins (Clinton Jones)
janecek
100+
 
Príspevky: 204
Registrovaný: Štv 21.7.2011 12:20:40

Re: Biele goliere / White Collars

Poslaťod SuulsaK » Štv 30.8.2012 09:22:59 quicklink

Nechcem byť zlý, ale tento seriál má zatiaľ najhorší slovenský dabing aký som ja počul. Vety čítajú ako stroj, preklad je ako z Google Translatora. Výslovnosť mien nejako nekorešponduje s originálom. Pozerám a rozmýšľam, čo práve povedali, lebo veta nedáva absolútne žiadny zmysel. Taktiež hlasy sú vybrané dosť necitlivo.
Je to prvý raz, čo musím povedať, že český dabing k seriálu je podstatne lepší ako slovenský, či už ide o hlasy, ale hlavne o preklad, v ktorom sa nestráca význam (čo sa nestáva často).
Pevne dúfam, že dabing je takto nepodarený len kvôli tomu zákonu o premiérach v slovenčine a potom to pustia po česky od Primy. S.
SuulsaK
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Uto 28.8.2012 18:03:48

Re: Biele goliere / White Collars

Poslaťod anderson » Pon 17.9.2012 17:52:22 quicklink

V dabingu názov nie je nadabovaný, takže BIELE GOLIERE je len neoficiálny výplod JOJ. - EDIT: Dnes (2.10.2013) som zhliadol jednu epizódu v repríze na JOJ Plus a oni tam ten názov dodabovali ! Ale pri premiére tam nebolo nič. Ani ťuk. :lol:

Inak súhlasím s tým, že výslovnosť mien a preklad občas drhnú uši. Ale až na Rúfusa, kde naozaj casting totálne prestrelil sú ostatné hlasy výborné a ja osobne hodnotím tento dabing po doteraz zhliadnutých epizódach veľmi pozitívne.
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1687
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Re: Biele goliere / White Collars

Poslaťod slavo » Pon 6.1.2014 23:40:01 quicklink

Dnes som náhodou zachytil kúsok z jednej epizódy 3. série. Ak som si postavy priradil správne, tak Kiráľovú preobsadili Juditou Bilou a Kaprálika zase Krajčovičom.
slavo
Administrátor
 
Príspevky: 1749
Registrovaný: Str 22.12.2010 21:31:48

Re: Biele goliere / White Collars

Poslaťod stevo12 » Ned 27.3.2016 17:49:28 quicklink

Réžia: Ľubomír Gregor - minimálne u prvej série
stevo12
700+
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Pia 24.12.2010 23:24:01
Bydlisko: Brezovica (SB)

Re: Biele goliere / White Collars

Poslaťod janecek » Ned 2.9.2018 20:44:06 quicklink

6.séria:

Ivan Šandor - Matt Bomer (Neal Caffrey), Peter Rúfus - Tim DeKay (Peter Burke), Ivan Vojtek ml. - Willie Garson (Mozzie), Zuzana Kyzeková - Marsha Thomason (Diana Barrigan), Peter Krajčovič - Sharif Atkins (Clinton Jones), Judita Bilá - Tiffani Thiessen (Elizabeth Burke), Gabriela Škrabáková - Bridget Regan (Rebecca), Matúš Krátky - Toby Leonard Moore, Michael Potts, Jakob Von Eichel (Jim Booth, David, Mike), Kamil Kollárik - Justin Morck, Myles Humphus, Lucas Salvagno (tučný Charlie, strážca, Sergio), Ján Tréger - Gavin Lee (Alan Woodford a titulky), Martin Hronský - Ross McCall (Matthew Keller), Andrea Karnasová - Paloma Guzmán (Bianca), Matej Landl - Peter Brouwer, William Ragsdale (dražiteľ, Jack Conroy), Martin Vitek - Brad Heberlee (Roberts), Kristína Svarinská - Laura Ramsey (Amy Harris), Martin Kaprálik - Isaach De Bankolé (Luc Renaud), Daniela Mackovičová - Megan Dodds, Molly McDowell (Eva Perkins, Tanya), Roman Matisko - Eyas Younis (Aubrey) a ďalší.

Premiéra 02.09.2018
Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV WAU.
janecek
100+
 
Príspevky: 204
Registrovaný: Štv 21.7.2011 12:20:40


Späť na Seriály

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 9 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.