Aktuálny čas je Pia 19.4.2024 10:30:50

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Dallas / Dallas (2012)

Dallas / Dallas (2012)

Poslaťod slavo » Pia 21.12.2012 12:09:40 quicklink

Obrázok
INFO: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

1.SÉRIA
V slovenskom znení: Dušan Jamrich - Larry Hagman (J.R. Ewing), Michal Hallon - Josh Henderson (John Ross Ewing), Tomáš Horváth - Jesse Metcalfe (Christopher Ewing), Petra Vajdová - Jordana Brewster (Elena Ramosová), Jana Wagnerová - Julie Gonzalo (Rebecca Sutterová), Tatiana Kulíšková - Brenda Strong (Ann Ewingová), Ján Gallovič - Patrick Duffy (Bobby Ewing), Eva Matejková - Linda Gray (Sue Ellen Ewingová), Matúš Krátky - Callard Harris (Tommy Sutter), Judita Bilá - Leonor Varela (Marta Del Solová), Dušan Szabo - Steve Kanaly (Ray Krebbs), Jeanette Švoňavská - Marlene Forte (Carmen Ramosová), Zuzana Skopálová - Charlene Tilton (Lucy Ewingová), Marián Slovák - Richard Dillard (Mitch Lobell), Jozef Bujdák - Ryan Rutledge (Dr. Glaser), Peter Aczel - Darryl Cox (obchodník), Dušan Vaňo - James Hansen Prince (obchodník), Roman Fratrič, Štefan Mandžár (titulky) a ďalší

Réžia slovenského znenia: Štefan Mandžár
Vyrobilo: Štúdio Enter pre televíziu Markíza - 2012

Súvisí s:
Dallas
slavo
Administrátor
 
Príspevky: 1749
Registrovaný: Str 22.12.2010 21:31:48

Re: Dallas / Dallas (2012)

Poslaťod anderson » Uto 25.12.2012 15:04:01 quicklink

DALLAS som nikdy nesledoval, ale dabing som počul a zdal sa mi vynikajúci. Navyše ho vyrobila Markíza a tak teraz len nechápavo pozerám prečo nedodržali spojenie - a SKVELÉ spojenie - VOJTEK/DUFFY a preobsadili aj Szidi Tobias. Uniká mi logika tohto konania.
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1688
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Re: Dallas / Dallas (2012)

Poslaťod lubo » Str 26.12.2012 15:05:37 quicklink

Vraj, že Vojtek a Szidi odmietli dabovať za novú taxu Markízy, som niekde čítal.:( Alebo sa Mandžárovi zdala byť Szidi príliš mladá na Sue Ellen? Ale aj tak nechápem angažovanie Matejkovej, to je hrozné. Radšej Radeva alebo Mandžárová.
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1140
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Dallas / Dallas (2012)

Poslaťod PeterSD » Pia 28.12.2012 22:58:31 quicklink

Otras. Tešil som sa na Dallas po rokoch odlúčenia, pretože stará ,, éra" nemala chyby, ako aj dabing, ktorý bol brilantný. A teraz?
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2466
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Dallas / Dallas (2012)

Poslaťod mato46 » Pon 28.4.2014 14:40:38 quicklink

Nedávno som čítal nejaký starší článok/rozhovor, v ktorom rozoberali práve dabing tohto seriálu a Vojtek v ňom tvrdil, že jeho nikto ani neoslovil ohľadom dabingu Bobbyho. A že mu to aj bolo trochu ľúto, pretože s tou postavou prežil značnú časť svojho života. Samozrejme Szidi Tobias sa zase nezabudla posťažovať, že za tie peniaze sa jej neoplatí venovať sa dabingu :) Ešteže Jamrich sa premohol a vrátil sa k starému "Džejárovi" aj napriek tomu, že to bol dabing Markízy. 8-)
mato46
500+
 
Príspevky: 576
Registrovaný: Pon 9.9.2013 12:36:31


Späť na Seriály

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.