Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 23:53:02

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Môj nový tučný život / Drop Dead Diva

Môj nový tučný život / Drop Dead Diva

Poslaťod rAn » Pia 24.5.2013 18:22:19 quicklink

Obrázok
Info: IMDB I ČSFD I FDB

1.SÉRIA
V slovenskom znení: Judita Bilá - Brooke Elliott (Jane Bingumová), Juraj Hrčka - Jackson Hurst (Grayson Kent), Ivana Kuxová - Kate Lavering (Kim), Dagmar Bruckmayerová - Margaret Cho (Terri Leeová), Vanda Růžičková - April Bowlby (Stacy Barrettová), Filip Tůma - Jay Parker (Josh Stamberg), Jana Valocká, Ivan Laca, Vladimír Kobielský, Roman Fratrič, Soňa Petrillová, Štefan Mandžár a ďalší.

Zvuk: Igor Karas
Produkcia: Martin Polakovič
Asistentka réžie: Zlatica Krčeková
Preklad a dialógy: Jasna Navrátilová
Dramaturgia: Darina Hlúchová
Vyrobilo: Štúdio Enter pre televíziu Markíza
Réžia slovenského znenia: Štefan Mandžár
Obrázok užívateľa
rAn
Facebook tím
 
Príspevky: 242
Registrovaný: Uto 11.1.2011 20:51:02
Bydlisko: Žilinský kraj

Re: Môj nový tučný život / Drop Dead Diva

Poslaťod anderson » Pia 31.5.2013 06:44:23 quicklink

Keďže v dabingu sa objavil aj Štefan Mandžár, dá sa predpokladať, že dabing aj režíroval. A môžem povedať, že po značne dlhej dobe sa mu dabing vydaril. Veľmi by ma inak zaujímalo, kto dabuje KATE LEVERING alias KIM. Je to totiž vynikajúca kombinácia, ktorú by dabingoví tvorcovia mohli do budúcna zachovať aj v iných filmoch a seriáloch.
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1687
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Re: Môj nový tučný život / Drop Dead Diva

Poslaťod rAn » Ned 2.6.2013 17:39:55 quicklink

anderson píše:Keďže v dabingu sa objavil aj Štefan Mandžár, dá sa predpokladať, že dabing aj režíroval. A môžem povedať, že po značne dlhej dobe sa mu dabing vydaril. Veľmi by ma inak zaujímalo, kto dabuje KATE LEVERING alias KIM. Je to totiž vynikajúca kombinácia, ktorú by dabingoví tvorcovia mohli do budúcna zachovať aj v iných filmoch a seriáloch.


Ja som za Ivanu Kuxovú - no úplne som si nie istý, preto som ju nepriradil k postave. Pomôže nám jej hlas na youtube ... ?
Obľúbení dabéri: Cinki, Ďuri, Eman
Obrázok užívateľa
rAn
Facebook tím
 
Príspevky: 242
Registrovaný: Uto 11.1.2011 20:51:02
Bydlisko: Žilinský kraj

Re: Môj nový tučný život / Drop Dead Diva

Poslaťod anderson » Ned 2.6.2013 18:10:12 quicklink

rAn píše:...Ja som za Ivanu Kuxovú - no úplne som si nie istý, preto som ju nepriradil k postave. Pomôže nám jej hlas na youtube ... ?


Aj ja som tipoval Kuxovú a podľa ukážky je to jednoznačne ona. Fakt výborná kombinácia.
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1687
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Re: Môj nový tučný život / Drop Dead Diva

Poslaťod lubo » Pon 3.6.2013 17:20:05 quicklink

Ale fajn, že po dlhšej pauze zas počuť Ivanu Kuxovú v dabingu.:)
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Môj nový tučný život / Drop Dead Diva

Poslaťod Danieel005 » Pon 9.9.2013 19:56:59 quicklink

1. SÉRIA
Zvuk: Igor Karas
Produkcia: Martin Polakovič
Asistentka réžie: Zlatica Krčeková
Preklad a dialógy: Jasna Navrátilová
Dramaturgia: Darina Hlúchová
Vyrobilo: Štúdio Enter pre televíziu Markíza
Danieel005
100+
 
Príspevky: 109
Registrovaný: Str 25.4.2012 20:17:30

Re: Môj nový tučný život / Drop Dead Diva

Poslaťod phaenomenum » Pia 22.8.2014 13:23:45 quicklink

mozno otazka nie celkom pre toto forum - ale skusim: vie niekto, kolko serii seriálu je vlastne nadabovaných do sk? lebo odvysielali sa, co som aspon ja zaregistroval, iba 3 zo 6, ktore su podla imdb.com natocene :o
phaenomenum
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pia 22.8.2014 13:21:08

Re: Môj nový tučný život / Drop Dead Diva

Poslaťod Danieel005 » Sob 23.8.2014 16:27:17 quicklink

phaenomenum píše:mozno otazka nie celkom pre toto forum - ale skusim: vie niekto, kolko serii seriálu je vlastne nadabovaných do sk? lebo odvysielali sa, co som aspon ja zaregistroval, iba 3 zo 6, ktore su podla imdb.com natocene :o

Odvysielané v slovenskom dabingu boli zatiaľ iba 3 série - prvá a druhá mala premiéru cca. v máji a júni minulého roka na TV FOOOR a tretia si svoju premiéru odbila v júni a v auguste tohto roku na TV DOMA.

btw, rAn, mohol by si doplniť aj 2. a 3. sériu. nedabujúcich tvorcov síce nepoznám, ale obsadenie hlavných postáv ostalo rovnaké, čiže tých šesť dabérov môžeš pripísať aj ku druhej a tretej sérii.
+ z druhej série si ešte pamätám Zuzana Porubjaková - Leelee Sobieski (Samantha "Sam" Colbyová)
Danieel005
100+
 
Príspevky: 109
Registrovaný: Str 25.4.2012 20:17:30


Späť na Seriály

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.