Aktuálny čas je Pia 29.3.2024 15:44:52

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Fotrove husté hlášky / Shit My Dad Says

Fotrove husté hlášky / Shit My Dad Says

Poslaťod Jandro » Štv 27.6.2013 22:13:51 quicklink

Fotrove husté hlášky.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb

V slovenskom znení: Ján Kroner - William Shatner (Dr. Edison Milford Goodson III), Matúš Krátky - Jonathan Sadowski (Henry Goodson), Linda Zemánková - Nicole Sullivan (Bonnie Goodsonová), Martin Kaprálik - Will Sasso (Vince Goodson), Peter Krajčovič a ďalší

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Vyrobené pre TV Markíza
Obrázok užívateľa
Jandro
Moderátor
 
Príspevky: 1172
Registrovaný: Ned 9.1.2011 18:30:12
Bydlisko: Bratislava

Re: Fotrove husté hlášky / Shit My Dad Says

Poslaťod Jack2410 » Pia 28.6.2013 00:00:14 quicklink

Nevie sa, kedy to bolo vyrobené? Zaujíma ma totižto, či to znamená, že Kroner je späť v dabingu... ;)
Jack2410
100+
 
Príspevky: 199
Registrovaný: Uto 29.3.2011 14:12:55

Re: Fotrove husté hlášky / Shit My Dad Says

Poslaťod anderson » Sob 29.6.2013 20:23:25 quicklink

Tvorcovia tohto dabingu zjavne nevideli, nepočuli alebo úplne zámerne ignorovali skvelý JOJ-kársky dabing seriálu BOSTONSKÉ ZLOČINY, kde Shatnera bravúrne nadaboval Juraj Predmerský. A do tejto úlohy by bol priam stvorený. Janka Kronera by skôr mohli konečne ako dvorného dabéra obsadzovať na Harrisona Forda. Včera som totiž opäť pozeral UTEČENCA a len ma to utvrdilo v tom, že Rúfus mi na Forda absolútne nesedí.
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1687
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Re: Fotrove husté hlášky / Shit My Dad Says

Poslaťod ladno » Sob 29.6.2013 23:06:37 quicklink

anderson píše:Tvorcovia tohto dabingu zjavne nevideli, nepočuli alebo úplne zámerne ignorovali skvelý JOJ-kársky dabing seriálu BOSTONSKÉ ZLOČINY, kde Shatnera bravúrne nadaboval Juraj Predmerský.

Ján Kroner sa podľa mňa zhostil úlohy dosť dobre a na Shatnera mi jeho hlas aj celkom pasuje. Uznávam však, že Juraj Predmerský bol v Bostonských zločinoch vynikajúci, hoci by som to napísané čierne na bielom nikdy nepovedal. Napriek tomu je toto slušný dabing.
ladno
100+
 
Príspevky: 292
Registrovaný: Pia 10.2.2012 23:59:08
Bydlisko: Rožňava, Slovensko


Späť na Seriály

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.