Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 17:25:27

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Vraždy v Midsomeri / Midsomer Murders

Vraždy v Midsomeri / Midsomer Murders

Poslaťod stevo12 » Sob 21.3.2015 17:39:10 quicklink

Obrázok
Info: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

1. - 7. séria
V slovenskom znení: Eduard Vitek - John Nettles (šéfinšpektor Tom Barnaby), Vladimír Kobielský - Daniel Casey (seržant Gavin Troy), Jozef Šimonovič - Barry Jackson (dr. George Bullard), Hana Gajdošová - Jane Wymark (Joyce Barnabyová), Helena Krajčiová - Laura Howard (Cully Barnabyová), Ján Tréger - John Hopkins (seržant Dan Scott) a ďalší.

8. séria
V slovenskom znení: Peter Rúfus - John Nettles (šéfinšpektor Tom Barnaby), Dagmar Sanitrová - Jane Wymark (Joyce Barnabyová), Matúš Krátky - John Hopkins (seržant Dan Scott), Matej Landl - Barry Jackson (dr. George Bullard) a ďalší.

9. - 13 séria
V slovenskom znení: Peter Rúfus - John Nettles (šéfinšpektor Tom Barnaby), Dagmar Sanitrová - Jane Wymark (Joyce Barnabyová), Tomáš Horváth - Jason Hughes (seržant Ben Jones), Matej Landl - Barry Jackson (dr. George Bullard) a ďalší.

14. séria
V slovenskom znení: Miroslav Trnavský - Neil Dudgeon (DCI John Barnaby), Renáta Rundová - Fiona Dolman (Sarah Barnabyová), Tomáš Horváth - Jason Hughes (seržant Ben Jones), Matej Landl - Barry Jackson (dr. George Bullard), Lenka Košická - Tamzin Malleson (Kate Wildingová) a ďalší.

15. séria
V slovenskom znení: Miroslav Trnavský - Neil Dudgeon (DCI John Barnaby), Renáta Rundová - Fiona Dolman (Sarah Barnabyová), Tomáš Horváth - Jason Hughes (seržant Ben Jones), Lenka Košická - Tamzin Malleson (Kate Wildingová) a ďalší.

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Vyrobené pre TV JOJ.
stevo12
700+
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Pia 24.12.2010 23:24:01
Bydlisko: Brezovica (SB)

Re: Vraždy v Midsomeri / Midsomer Murders

Poslaťod stevo12 » Sob 21.3.2015 17:42:11 quicklink

Tento seriál som už skôr pridal medzi návrhy na doplnenie seriálov, no keďže nikto nič, dal som sem to, čo si pamätám. Najstaršie série boli odvysielané na JOJ Plus s týmto dabingom, novšie série odvysielali v češtine.
stevo12
700+
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Pia 24.12.2010 23:24:01
Bydlisko: Brezovica (SB)

Re: Vraždy v Midsomeri / Midsomer Murders

Poslaťod m09 » Ned 22.3.2015 10:49:36 quicklink

Eduard Vítek - John Nettles (DCI Tom Barnaby )
Jozef Šimonovič - Barry Jackson ( Dr Bullard)
Ján Tréger - John Hopkins (seržant Dan Scott )
m09
700+
 
Príspevky: 788
Registrovaný: Pia 15.8.2014 11:14:04

Re: Vraždy v Midsomeri / Midsomer Murders

Poslaťod stevo12 » Ned 22.3.2015 15:19:50 quicklink

Ďakujem za doplnenie. Podľa týchto informácií musí by nadabovaných minimálne 7 sérií, keďže postava Dana Scotta sa objavuje až v 7. sérii po odchode seržanta Gavina Troya.
stevo12
700+
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Pia 24.12.2010 23:24:01
Bydlisko: Brezovica (SB)

Re: Vraždy v Midsomeri / Midsomer Murders

Poslaťod m09 » Ned 22.3.2015 17:09:46 quicklink

Je nadabovaných práve 7.sérii v sérii číslo 8 je už len český dabing. Barnabyovú dabovala ak si dobre pamätám Hana Gajdošová lenže ťažko sa to dá overiť keďže už dosť dlho sa sk dabing daného seriálu nevysielal
m09
700+
 
Príspevky: 788
Registrovaný: Pia 15.8.2014 11:14:04

Re: Vraždy v Midsomeri / Midsomer Murders

Poslaťod m09 » Sob 18.2.2023 19:20:26 quicklink

Práve som na Wau pozrel náhodou kúsok 8.série a keď som tam počul sk dabing skoro som odpadol. Doteraz tie série od osmičky vyššie odvysielali vždy s cz dabingom.
Budem sa snažiť priebežne dopĺňať, ale zatiaľ platí:
Peter Rúfus - John Nettles (šéfinšpektor Tom Barnaby), Matúš Krátky - John Hopkins (seržant Dan Scott), Matej Landl - Barry Jackson (dr. George Bullard).
Videl som iba kúsok ani mi nenapadlo, že by k tomu ešte mohli urobiť sk dabing a stalo sa. :)
m09
700+
 
Príspevky: 788
Registrovaný: Pia 15.8.2014 11:14:04


Späť na Seriály

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.