Aktuálny čas je Pia 29.3.2024 01:03:41

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Biblia pokračuje / A.D. The Bible Continues

Biblia pokračuje / A.D. The Bible Continues

Poslaťod Jack2410 » Pon 28.12.2015 00:40:44 quicklink

159856904_a1db2a.jpg

Info: IMDB | ČSFD

V slovenskom znení: Peter Kočiš - Richard Coyle (Kaifáš), Jozef Vajda - Vincent Regan (Pilát), Vladimír Kobielský - Adam Levy, Cesare Taurasi (Peter, Judáš), Gabriela Dzuríková - Joanne Whalley (Klaudia), Elena Podzámska - Jodhi May (Lea), Miloslav Kráľ - Juan Pablo Di Pace (Ježiš), Daniela Kuffelová - Greta Scacchi (Panna Mária), Petra Vajdová - Chipo Chung (Mária Magdaléna), Juraj Kemka - Babou Ceesay (Ján), Marek Majeský - Emmett J. Scanlan (Šavol/Pavol), Ivan Romančík - Ken Bones (Annáš), Pavol Plevčík - Chris Brazier (Reuben), Peter Marcin - James Callis (Herodes Antipas), Andrea Karnasová - Claire Cooper (Herodias), František Kovár - Kenneth Cranham (Tibérius), Michal Hallon - Andrew Gower (Caligula), Štefan Martinovič - Michael Peluso (Agrippa), Martin Hronský - Will Thorp (Kornelius), Pavel Višňovský - Kevin Doyle, Alastair Mackenzie (Jozef z Arimatey, Jakub Spravodlivý), Peter Krajčovič - Pedro Lloyd Gardiner (Matúš), Martin Zatovič - George Georgiou (Boaz), Ivan Šandor - Fraser Ayres (Šimon Horlivec), Martin Kaprálik - Jóhannes Haukur Jóhannesson (Tomáš), Alžbeta Dvoranová - Helen Daniels (Maya), Roman Ferienčík - Reece Ritchie (Štefan), Tomáš Horváth - Denver Isaac (James), Matej Landl - Kenneth Collard (Barnabáš), Tibor Vokoun - Joe Dixon (Filip), Marián Slovák - Struan Rodger (Gamaliel), Michal Klučka - Lex Shrapnel (Jonatán), Peter Makranský - Brendan Patricks (Marius), Lukáš Frlajs - Morgan Watkins (Marcus Drusus), Miloš Kanjak - Nicholas Pinnock (Arik), Dušan Kaprálik - John Ioannou (Melek), Juraj Predmerský - John Benfield (Yitzhak), Henrich Platek - Stephen Walters (čarodejník Šimon), Peter Sklár - Nicholas Sidi (Ananiáš z Damasku), Daniela Mackovičová - Farzana Dua Elahe (Jana), Petra Gažíková-Lángová - Fisun Burgess (vdova), Miroslav Trnavský - Francis Magee (Levi), Zuzana Kyzeková - Charlene McKenna (Eva), Alfréd Aczel - Peter De Jersey, Jim Sturgeon (Ananiáš, Chuza), Lívia Bielovič - Indra Ové (Zafira), Ivan Gogál - Colin Salmon (Gabra), Jakub Abrahám, Ladislav Konrád, Dušan Vaňo, Igor Štefuca (titulky) a ďalší

Preklad a dialógy: Renáta Bystrická, Eva Grožáková
Dramaturgia: Daniela Krausová
Réžia slovenského znenia: Jozefína Šujanová
Odvysielané premiérovo na Jednotke RTVS 24.12.2015
Jack2410
100+
 
Príspevky: 198
Registrovaný: Uto 29.3.2011 14:12:55

Re: Biblia pokračuje / A.D. The Bible Continues

Poslaťod stevo12 » Pon 28.12.2015 17:37:50 quicklink

Videl som iba prvú časť a zopár záberov z ďalších, ale Kaifáša vždy daboval Peter Kočiš, nie Peter Marcin.
stevo12
700+
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Pia 24.12.2010 23:24:01
Bydlisko: Brezovica (SB)

Re: Biblia pokračuje / A.D. The Bible Continues

Poslaťod Jack2410 » Pon 28.12.2015 19:19:27 quicklink

Vďaka, videl som len ôsmu časť a v nej nezaznelo meno postavy, ktorú daboval Marcin...a nebol som si istý, ale opravil som to :)
Jack2410
100+
 
Príspevky: 198
Registrovaný: Uto 29.3.2011 14:12:55

Re: Biblia pokračuje / A.D. The Bible Continues

Poslaťod Jandro » Pon 28.12.2015 22:58:23 quicklink

doplnil som viaceré mená, aj podľa záverečných titulkov ... postupne doplním možno ďalšie, ak budem vedieť ;)
Obrázok užívateľa
Jandro
Moderátor
 
Príspevky: 1172
Registrovaný: Ned 9.1.2011 18:30:12
Bydlisko: Bratislava

Re: Biblia pokračuje / A.D. The Bible Continues

Poslaťod Jack2410 » Uto 29.12.2015 00:44:56 quicklink

Jandro píše:doplnil som viaceré mená, aj podľa záverečných titulkov ... postupne doplním možno ďalšie, ak budem vedieť ;)


Vďaka :) Aj ja som po dnešných dieloch pár mien doplnil...akurát rozmýšľam či nebol v desiatej epizóde, v tom sne ako malý Ježiš Jakub Janák a ktorá z dievčenských dubberiek nahovorila Tabitu buď Dvoranová alebo Grožáková...
Jack2410
100+
 
Príspevky: 198
Registrovaný: Uto 29.3.2011 14:12:55


Späť na Seriály

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.