Aktuálny čas je Pia 19.4.2024 15:02:02

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Vtierka Castle / Castle / Castle

Re: Vtierka Castle / Castle / Castle

Poslaťod Jack2410 » Ned 16.3.2014 19:30:23 quicklink

Ja len dúfam, že to je len nešťastná náhoda/nehoda a v dabovaní Castla bude pokračovať Maštalír...na neho si totižto neviem predstaviť nikoho iného...to je ako keby Bootha už nedaboval Bahúl...nemohol by to niekto overiť?
Jack2410
100+
 
Príspevky: 199
Registrovaný: Uto 29.3.2011 14:12:55

Re: Vtierka Castle / Castle / Castle

Poslaťod anderson » Ned 16.3.2014 19:40:12 quicklink

Videl som upútavku na novú sériu CASTLE pred včerajším filmom AMERIČAN. A teda asi som už bol v polospánku, lebo som nepostrehol zmenu Maštalíra za niekoho iného. Každopádne ak je toto pravda a nie prvoaprílový žart (lebo podľa upútavky CASTLE štartuje 1. apríla) tak sa v JOJ asi niekto zbláznil ! Nedokážem si totiž predstaviť objektívnu príčinu, pre ktorú by nemohol dabovať HLAVNÚ rolu. Toto je už choré. Mimochodom potvrdzujem Karnasovú v KRIMINÁLKE LAS VEGAS. Tam som sa už ani nerozčuľoval, nakoľko nervy mám len jedny. :lol:
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1688
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Re: Vtierka Castle / Castle / Castle

Poslaťod lubo » Ned 16.3.2014 20:07:19 quicklink

Minulý týždeň v upútavkách boli určite Košická a Hronský, ale dúfajme, že Jojka chcela mať len rýchlo nadabované zábery a Maštalír nebol dostupný, tak to urobil Hronský a snáď budeme počuť Maštalíra priamo v seriáli.

Anderson, možno majú novú upútavku, kde je už Maštalír, keď si ho tam počul.

Ja v súčasnosti sledujem len Kosti a Castla, takže o zmenách v CSI (okrem Miami) a Hawai 5.0 sa dozvedám až od Vás a pekne ma to desí.

Ináč, čo sa týka Castla, tak napríklad zmena z Orbánovej na Mandžárovú ma potešila, keďže Susan Sullivan v Dharme a Gregovi dabovala práve Mandžárová.:)
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1140
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Vtierka Castle / Castle / Castle

Poslaťod Jack2410 » Ned 16.3.2014 20:47:35 quicklink

Taktiež v súčasnosti sledujem len Kosti a Castla...a dúfam, že to bolo len pre upútavky...nič viac...Maštalír má totižto dosť nezameniteľný hlas...
čo sa týka Susan Sullivan, pri nej som si na zmenu veľmi rýchlo zvykol...a je to vedľajšia postava, takže tam by to aj tak neprekážalo až tak veľmi ako pri hlavnej postave.
Dúfam, že sa Anderson nemýli ;)
Jack2410
100+
 
Príspevky: 199
Registrovaný: Uto 29.3.2011 14:12:55

Re: Vtierka Castle / Castle / Castle

Poslaťod anderson » Str 19.3.2014 07:10:37 quicklink

Tak Maštalír sa konať asi nebude. Včera som opäť videl upútavku a nie je tam ! Bieda.
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1688
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Re: Vtierka Castle / Castle / Castle

Poslaťod anderson » Pia 21.3.2014 09:45:50 quicklink

Tak včera som videl dlhšiu upútavku a Maštalír nebude. A navyše ani Lisu Edelstein nebude dabovať Geregová. Škoda. :(
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1688
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Re: Vtierka Castle / Castle / Castle

Poslaťod Hurvino » Pia 21.3.2014 10:57:36 quicklink

Předpokládám, že se dabing přesunul zase k někomu jinému. Dle necitlivého experimentu mám svůj tip, kam asi ;)
Rudiger, ty ma raz privedieš do hrobu!
Hurvino
700+
 
Príspevky: 745
Registrovaný: Uto 28.12.2010 11:01:09

Re: Vtierka Castle / Castle / Castle

Poslaťod stevo12 » Sob 22.3.2014 20:03:29 quicklink

Ospravedňujem sa ľuďom z Dimasu za nepravdivé obvinenie, ale CSI aj tak pokašľali. Avšak novú sériu Vtierky Castle robila Daniela, kedže dala na svoju fb stránku reklamu na túto sériu. A som zvedavý či bude nebude obsadená Orbánová, keďže Daniela mala v mnohých prípadoch podivuhodnú averziu k Majeskému, Mandžárovej, Bučkovi... (zaujímavé to bolo pri Pirátoch Karibiku kde Norringtona v 1. a 3. diele daboval Majeský, lebo réžiu mal Stanislav Král a v 2. diele bol rýchlo preobsadený Hasonom keďže réžiu mala Chmurna).
stevo12
700+
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Pia 24.12.2010 23:24:01
Bydlisko: Brezovica (SB)

Re: Vtierka Castle / Castle / Castle

Poslaťod Hurvino » Sob 22.3.2014 22:31:55 quicklink

stevo12 píše:Avšak novú sériu Vtierky Castle robila Daniela, kedže dala na svoju fb stránku reklamu na túto sériu.


Tak jsem se nepletl. ;) Vstříc experimentům :idea:
Rudiger, ty ma raz privedieš do hrobu!
Hurvino
700+
 
Príspevky: 745
Registrovaný: Uto 28.12.2010 11:01:09

Re: Vtierka Castle / Castle / Castle

Poslaťod lubo » Ned 23.3.2014 15:50:15 quicklink

Vlastne Castle je teraz už v štvrtom štúdiu, keďže štúdio, ktoré robilo Castla po Dimase už pre Joj nerobí. Uvidíme ako sa rozdelia ostatné seriály (CSI, Kosti) do štúdii, ktoré pre Joj ešte robia, osobne sa najviac obávam, že niektorý zo seriálov skončí v Yes Production, keďže tam je ponuka dabérov dosť nízka, čiže myslím si, že tam by oveľa viac hrozilo, že budú nastávať zmeny, v Daniele neočakávam zmeny vo veľkom.

Stále sú to len upútavky, uvidíme 1.4 ako to nakoniec je.:)
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1140
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

PredchádzajúciĎalší

Späť na Seriály

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 20 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.