Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 23:02:42

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

MacGyver / MacGyver (2016)

MacGyver / MacGyver (2016)

Poslaťod Dado » Pon 23.7.2018 20:18:54 quicklink

macgyver.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb

1. SÉRIA
V slovenskom znení: Matúš Krátky - Lucas Till (Angus MacGyver), Peter Krajčovič - George Eads (Jack Dalton), Zuzana Porubjaková - Tristin Mays (Riley Davisová), Roman Ferienčík - Justin Hires (Wilt Bozer), Elena Podzámska - Meredith Eaton (Matilda "Matty" Webberová), Lucia Hurajová - Sandrine Holt (Patricia Thorntonová), Tomáš Horváth - David Dastmalchian (Murdoc), Miroslav Trnavský - Vinnie Jones (John Kendrick), Lenka Košická - Amy Acker (Sarah Adlerová), Martin Kaprálik - Jocko Sims (Jimmy Green), Pavel Višňovský - William Mapother (Daniel Holt), Kamil Kollárik - Daniel Dae Kim (Chin Ho Kelly), Henrieta Jančišinová - Grace Park (Kono Kalakaua) a ďalší

Vyrobilo: Štúdio Daniela pre televíziu JOJ

Premiéra 1. časti: 12.7.2018

2. SÉRIA
V slovenskom znení: Matúš Krátky - Lucas Till (Angus MacGyver), Peter Krajčovič - George Eads (Jack Dalton), Tomáš Horváth - David Dastmalchian (Murdoc) a ďalší

Vyrobilo: Štúdio Daniela pre televíziu JOJ

Premiéra 1. časti: 2.1.2019 (TV PLUS)
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: MacGyver / MacGyver (2016)

Poslaťod Keyal » Štv 23.5.2019 12:08:31 quicklink

1. SÉRIA
Elena Podzámska - Meredith Eaton (Matilda "Matty" Webberová), Pavel Višňovský - William Mapother (Daniel Holt), Kamil Kollárik - Daniel Dae Kim (Chin Ho Kelly), Henrieta Jančišinová - Grace Park (Kono Kalakaua)

Mimochodom, na WAU vysielajú momentálne reprízy druhej série. Zaujímalo by ma kto dabuje hlavného záporáka Davida Dastmalchiana (Murdoc), hlas si stále neviem nejako priradiť.
Keyal
 
Príspevky: 30
Registrovaný: Ned 4.12.2016 04:01:58

Re: MacGyver / MacGyver (2016)

Poslaťod Dado » Štv 23.5.2019 14:00:18 quicklink

Vďaka za doplnenie. :) Len tak v rýchlosti som "preklikal" pár častí, v ktorých postava Murdoca vystupuje a pokiaľ sa nemýlim, tak v oboch sériách ho dabuje Tomáš Horváth. Ak budem mať možnosť, tak sa pokúsim v blízkej budúcnosti pridať aj nejaké ďalšie informácie k 2. sérii. Doteraz som na to akosi nemal čas a pravdupovediac ani chuť, keďže seriál ma príliš nezaujal. :D
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11


Späť na Seriály

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 9 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.