Aktuálny čas je Štv 18.4.2024 06:43:25

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Dr. Ken / Dr. Ken

Dr. Ken / Dr. Ken

Poslaťod Keyal » Pon 26.8.2019 20:51:22 quicklink

dr.ken.jpg
Info: IMDB I ČSFD I FDB

1. SÉRIA

V slovenskom znení: Roman Pomajbo - Ken Jeong (Ken Park), Elena Podzámska - Suzy Nakamura (Allison Parková), Dagmar Bruckmayerová - Tisha Campbell-Martin (Damona), Štefan Martinovič - Jonathan Slavin (Clark), Richard Stanke - Dave Foley (Pat), Natália Kóšová - Krista Marie Yu (Molly Parková), ??? - Albert Tsai (Dave Park), ??? - Dana Lee (D.K.), ??? - Kate Simses (Julie Dobbsová), ??? - Stephen Guarino (Connor) a ďalší.

2. SÉRIA

V slovenskom znení: Roman Pomajbo - Ken Jeong (Ken Park), Elena Podzámska - Suzy Nakamura (Allison Parková), Dagmar Bruckmayerová - Tisha Campbell-Martin (Damona), Štefan Martinovič - Jonathan Slavin (Clark), Richard Stanke - Dave Foley (Pat), Natália Kóšová - Krista Marie Yu (Molly Parková), ??? - Albert Tsai (Dave Park), ??? - Dana Lee (D.K.), ??? - Stephen Guarino (Connor), ??? - Jerry Minor (Eric), Ivan Romančík - Jonathan Banks (Dr. Erwin) a ďalší.

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Vyrobené pre TV Markíza.


Premiéra 1. časti: 5.8.2019
Keyal
 
Príspevky: 30
Registrovaný: Ned 4.12.2016 04:01:58

Re: Dr. Ken / Dr. Ken

Poslaťod MoonDisney » Str 28.8.2019 16:55:55 quicklink

Dabovala tu aj Natália Kóšová :)
Obrázok užívateľa
MoonDisney
500+
 
Príspevky: 518
Registrovaný: Sob 18.8.2018 16:41:26

Re: Dr. Ken / Dr. Ken

Poslaťod Keyal » Pia 30.8.2019 17:18:58 quicklink

MoonDisney píše:Dabovala tu aj Natália Kóšová :)

Keď tak počúvam jej hlas nedabovala tým pádom ona Molly (dcéru hlavnej postavy seriálu) ? Buckovou som si totiž nebol na 100% istý. Taktiež dúfam že Hansman som trafil správne.

A ešte k dabingu - strašne som rád za Pomajba (hlavne vďaka Hangoveru) a Stanke bol na postavu Pata taktiež skvelý výber. Inak k dabingu nemám žiadne veľké výhrady, akurát možno na upišťanú postavu doktorky Julie Dobbsovej (hrá len v 1. sérii). Chápem že aj v originálnom znení má dosť piskľavý hlas (viacmenej ako jej predstaviteľka v reálnom živote), no tu mi to prišlo trochu moc silené a trvalo mi niekoľko častí pokiaľ som si na to zvykol.

EDIT: Upravujem obsadenie Damony, nebola to Hansman ale Dagmar Bruckmayerová.
Keyal
 
Príspevky: 30
Registrovaný: Ned 4.12.2016 04:01:58


Späť na Seriály

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.