Aktuálny čas je Pia 29.3.2024 00:32:06

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

SK DABING NA SkyShowtime

SK DABING NA SkyShowtime

Poslaťod MoonDisney » Sob 26.11.2022 19:30:54 quicklink

Máme potvrdené že ďalšia streamovacia služba bude aj so slovenským dabingom!
Na SkyShowtime som objavil že už je na vybraných tituloch dostupná aj slovenská lokalizácia :)

dabing.png
MoonDisney
500+
 
Príspevky: 512
Registrovaný: Sob 18.8.2018 16:41:26

Re: SK DABING NA SkyShowtime

Poslaťod Mariuss » Pia 13.1.2023 12:28:54 quicklink

Zdravím Vás,

Na Facebookovej stránke SkyShowtime tipy CZ/SK sa robí taký malý prieskum, či by sme chceli slovenský dabing na ich službe, resp. aký je na to náš názor na to, že zatiaľ dabing chýba.
Bolo by dobré keby ste sa tam ozvali, nech je vidieť, že oň záujem je.
Mariuss
Updater
 
Príspevky: 1051
Registrovaný: Pon 28.1.2019 08:36:42

Re: SK DABING NA SkyShowtime

Poslaťod anderson » Pia 13.1.2023 12:46:49 quicklink

Príde mi absolútne zvláštne, kuriózne ba dokonca totálne zvrátené, že si VOD služba (teda ak som to s tou anketou pochopil správne) robí prieskum o tom, či by mala obsahovať slovenský dabing. Dokonca robia anketu. Ak tomu teda správne rozumiem, ak sa v ankete respondenti vyjadria, že slovenský dabing nepotrebujú alebo dokonca nechcú, tak tam akože nebude? Pretože ak to teda takto nakoniec bude, tak by som uvedenú službu okamžite z nášho trhu "vykopal" a zákonom by som jej zakázal aby na našom trhu vôbec niekedy pôsobila. V 21. storočí považujem za ABSOLÚTNU SAMOZREJMOSŤ, aby na VOD službách tohto typu bolo automaticky prítomné tak pôvodné znenie ako aj slovenská verzia. OBZVLÁŠŤ ak už EXISTUJE. Bez diskusie :!:
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1687
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Re: SK DABING NA SkyShowtime

Poslaťod Mariuss » Pia 13.1.2023 13:58:08 quicklink

Ten prieskum (nie anketu) robi administrator danej stranky. Konkretne sa pyta, aky je naš nazor na pritomnost resp. nepritomnost slovenskej lokalizacie, nakolko zatial su iste len titulky.
Netušim či je to oficialne na podnet danej služby, alebo len jeho napad. No každopadne sa treba vyjadrit že o dabing zaujem mame. Každa maličkost može pomoct. Samozrejme suhlasim že je to ubohe, že dabing nie je automaticky, tak ako to maju Česi, ale tak... čo spravime. Jedine verejny tlak, jak si spominal nedavno. Preto sa na Vas aj teraz obraciam.
Mariuss
Updater
 
Príspevky: 1051
Registrovaný: Pon 28.1.2019 08:36:42

Re: SK DABING NA SkyShowtime

Poslaťod MoonDisney » Uto 31.1.2023 10:06:03 quicklink

MoonDisney
500+
 
Príspevky: 512
Registrovaný: Sob 18.8.2018 16:41:26


Späť na Všeobecne

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.