Aktuálny čas je Pia 29.3.2024 01:20:36

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Zdroj informací

Zdroj informací

Poslaťod Hurvino » Pia 22.2.2013 01:16:25 quicklink

Prosím vás, nevěděl by mi někdo poradit, kde bych si mohl dohledat informace o vysíláni serialů, nebo jiné informace o programech, aniž bych musel psát přímo do televize a dožadovat se odpovědi?

Třeba:
- Celkem úspěšně začlo vysílání Tučňáků z Madagaskaru, ale nějak se jim to tam vzpříčlo a najednou po dílech hodně na přeskáčku zase všechno začlo od začátku. Je někde info, co a jak je v plánu?
- Celkem jsem začal sledovat slovenskou verzi NCIS Los Angeles - 2. série. Najednou nic. Je to v plánu? Kde bych se o tom dočetl?
- Zajímavé bylo reprízování Lovců vězňů. Několik částí jsem shlédl a těšil bych se na 2. sérii. Je v plánu? V programu nic nevidím a nevyčtu.
- V Čechách se s nepřílišným úspěchem potkal seriál Lidský terč. Na Slovensku se zatím vysílá první série. Chystá se druhá? Bude celá?

Čili žádná pravidla, změny výslovně intuitivní, přehazování mezi platformama i kanálama... Dá se někde zjistit, jak a co bude pokračovat (a jestli vůbec) i navzdory tomu, že neznám nikoho osobně v žádné televizi, kdo by mi sdělil požadované informace?
Jestli někdo ví, ať poradí. Dík.
Rudiger, ty ma raz privedieš do hrobu!
Hurvino
700+
 
Príspevky: 745
Registrovaný: Uto 28.12.2010 11:01:09

Re: Zdroj informací

Poslaťod Hurvino » Ned 24.2.2013 02:41:21 quicklink

Tak dík. :lol:
Rudiger, ty ma raz privedieš do hrobu!
Hurvino
700+
 
Príspevky: 745
Registrovaný: Uto 28.12.2010 11:01:09

Re: Zdroj informací

Poslaťod Dado » Ned 24.2.2013 15:10:36 quicklink

Myslím, že na túto otázku nedokážu v mnohých prípadoch odpovedať ani samotné televízie. :D
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11


Späť na Otázky a odpovede

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.