Aktuálny čas je Pia 29.3.2024 00:09:50

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Kráľovstvo krivých zrkadiel - pôvodný dabing

Kráľovstvo krivých zrkadiel - pôvodný dabing

Poslaťod mimirnolittle » Ned 12.7.2015 13:16:49 quicklink

Zháňam pôvodný dabing ruskej rozprávky Kráľovstvo krivých zrkadiel z roku 1963, neviete kde sa dá zohnať? A potrebujem vedieť kto v pôvodnom dabingu daboval Lidiu Vertinskaju - Ajimz. Ďakujem.
Obľúbené dáberky: Ľ.Mandžárová, E.Matejková, M.Sládečková, Z.Vačková, O.Šalagová, E.Landlová, K.Brychtová, Z.Tlučková
Obľúbení dáberi: M.Trnavský, M.Miezga, D.Jamrich, P.Rúfus, M.Landl, P.Sklár
mimirnolittle
 
Príspevky: 28
Registrovaný: Ned 14.4.2013 21:10:59

Re: Kráľovstvo krivých zrkadiel - pôvodný dabing

Poslaťod anderson » Ned 27.3.2016 21:47:32 quicklink

Tak si sa dočkal. :) A "zmiju" dabovala Prechovská.
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1687
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Re: Kráľovstvo krivých zrkadiel - pôvodný dabing

Poslaťod davidosik » Pon 28.3.2016 18:52:35 quicklink

Nechápem, prečo tu nie je založený profil tohto filmu "Kráľovstvo krivých zrkadiel" a doplnený o oba dabingy. Mám ho nahratý na kazete - samozrejme s Markizáckym dabingom (ten pôvodný nepoznám) a nakoľko síce viem, že sa včera aj dnes vysielal na DVOJKE, nemal som príležitosť ho tohto roku vidieť s jeho pôvodným dabingom. Takže dúfam, že sa bude dať niekde stiahnuť a zároveň to sem niekto doplní.
Ja si už bohužiaľ videokazety nemám kde doma prehrávať, takže markizácke dabingy takýchto filmov nebudem dopĺňať sám (hoci je k videniu aj na YT aj na ulozto.), pokiaľ si niektoré z nich nerozhodnem zdigitalizovať - prepísať na DVD. Tak ako je to napr. s filmom Matilda (1996) - ten už mám pripravený na zdigitalizovanie ( čiže dabing sem doplním) a práve na tej kazete je nahraté aj Kráľovstvo krivých zrkadiel, no to sa však prepísať na DVD nechystám.
Takže by som prosil o doplnenie oboch dabingov tohoto filmu a následne chcem "orodovať" aj za doplnenie filmu "Princezná na hrášku" (1976, Rusko). Ten mám tiež na kazete s markizáckym dabingom a ani ten sa nechystám prepisovať na DVD. Už som to tu raz písal v sekcii o doplnenie filmov, takže nechápem, prečo to tu ešte nie je!
davidosik
300+
 
Príspevky: 343
Registrovaný: Ned 14.9.2014 17:51:06

Re: Kráľovstvo krivých zrkadiel - pôvodný dabing

Poslaťod ferofiha » Pon 28.3.2016 20:49:22 quicklink

davidosik píše:Nechápem, prečo tu nie je založený profil tohto filmu "Kráľovstvo krivých zrkadiel" a doplnený o oba dabingy.


Neviem, čo si myslel konkrétne profilom toho filmu, ale tu na DF je toto: Kraľovstvo krivých zrkadiel / Korolevstvo krivych zerkal

Dokonca je to momentálne hneď na vrchu sekcie o filmoch, lebo sa teraz o tom aktuálne diskutovalo. Ak hľadáš niečo iné, tak pardón.
Cement je už na ceste.
Obrázok užívateľa
ferofiha
 
Príspevky: 66
Registrovaný: Štv 30.4.2015 16:01:33
Bydlisko: Žilina

Re: Kráľovstvo krivých zrkadiel - pôvodný dabing

Poslaťod davidosik » Uto 29.3.2016 11:41:35 quicklink

Neviem, čo si myslel konkrétne profilom toho filmu, ale tu na DF je toto: Kraľovstvo krivých zrkadiel / Korolevstvo krivych zerkal

Dokonca je to momentálne hneď na vrchu sekcie o filmoch, lebo sa teraz o tom aktuálne diskutovalo. Ak hľadáš niečo iné, tak pardón.[/quote]

Nie, nie, to ja sa ospravedlňujem: Hľadal som presne toto. Nevedel som to nájsť, lebo som vo vyhľadávači zakaždým zadával "KrÁľovstvo", no teraz vidím, že tá téma (profil toho filmu) nesie názov "krAľovstvo" - čiže to bolo preto.
Ale ďakujem pekne za link :)
davidosik
300+
 
Príspevky: 343
Registrovaný: Ned 14.9.2014 17:51:06


Späť na Hľadám dabing

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 7 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.