Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 12:53:22

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Pierce Brosnan

Pierce Brosnan

Poslaťod stevo12 » Pon 2.5.2011 18:45:48 quicklink

PierceBrosnan.jpg
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1. Pavel Višňovský (Armáda zlodejov, Black Adam, Cudzinec, Dar, Dobrodružstvo s mojím ex, Dnes neumieraj, Jeden svet nestačí, Kliatba jazera Dark Score, Láska po anglicky, Mamma Mia - Markíza / JOJ, Muž v tieni, Na úteku, Nezabudni na mňa - STV, Nechápem ako to dokáže, Otec v sukni - Markíza, Posledné zúčtovanie, Posledný prežije - JOJ, Skrytý nepriateľ, Svadba medzi citrónmi, V pätici po opici, Vojna zabijakov - Markíza, Zajtrajšok nikdy neumiera, Zákon príťažlivosti - JOJ, Zlaté oko)
2. Štefan Bučko (Aféra Thomasa Crowna, Indián, Klub vydieračov, Lovec a prenasledovaný - Markíza, Percy Jackson: Zlodej blesku, Rozpútané peklo, Zákon príťažlivosti - Markíza)

Dušan Szabó (Lovec a prenasledovaný - JOJ, Mamma Mia! 2, Matador, Po západe slnka, Popoluška, Prenasledovaná - Markíza)
Marek Majeský (Nočná hliadka, Otec v sukni - JOJ)
Peter Rúfus (Novembrový muž - JOJ, Živá rozbuška)
Ivo Gogál (Nezabudni na mňa - JOJ)
Michal Gučík (Ľúbostný príbeh)
Emanuel Hason (Robinson Crusoe)
Maroš Kramár (Mars útočí!)
Ivan Šandor ("Cesta okolo sveta za 80 dní")

anketa: 16.7.2014 Višňovský - 75%, Bučko - 25%
stevo12
700+
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Pia 24.12.2010 23:24:01
Bydlisko: Brezovica (SB)

Späť na Herci a ich dabéri

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 18 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.