Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 23:05:48

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Owen Wilson

Owen Wilson

Poslaťod stevo12 » Uto 3.5.2011 23:15:59 quicklink

Owen Wilson.jpg
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1. Juraj Kemka (Anakonda, Grandhotel Budapešť, Kto je náš ocko?, Marley a ja - JOJ, Na úteku, Opravár - Markíza, Rok vtákov, Som agent, Starsky a Hutch - JOJ, Stážisti, Strašidelný dom, Šanghajskí rytieri - Markíza/JOJ, Šialená jazda, Veľký podraz, Vtedy na východe, Zapredané dedičstvo, Zoolander - JOJ, Zoolander 2)
2. Peter Krajčovič ("Loki," My dvaja a magor, Noc v múzeu, Noc v múzeu 2, Noc v múzeu: Tajomstvo hrobky, Obyčajná tvár, Prvý alebo druhý)
3. Marián Miezga (Foter je lotor, Fotri sú lotri, Starsky a Hutch - Markíza, Zoolander - Markíza)


Ivan Šandor (Ako uloviť družičku, Darjeeling s ručením obmedzeným, Tvrďas Taylor)
Vladimír Kobielský (Francúzska depeša Liberty, Kansas Evening Sun; To dievča musíš milovať)
Roman Ferienčík (Zámok hrôzy)
Jozef Bujdák (Cesta okolo sveta za 80 dní)
Miloslav Kráľ (Marley a ja - Markíza)
Peter Sklár (Týždeň bez záväzkov)
Rastislav Sokol (Armageddon)
Miroslav Trnavský (Cable Guy - JOJ)

Iné:
Peter Sklár (Autá, Autá 2, Autá 3, Autá na cestách, Marmaduk - Markíza) - animované
Roman Ferienčík (Marmaduk - JOJ) - rola psa

anketa o 2. miesto: 28.8.2014 Krajčovič - 56%, Miezga - 22%, Šandor - 22%
stevo12
700+
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Pia 24.12.2010 23:24:01
Bydlisko: Brezovica (SB)

Späť na Herci a ich dabéri

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 22 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.