Aktuálny čas je Uto 11.5.2021 13:15:53

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 2900! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Gerard Butler

Gerard Butler

Poslaťod Jakub55 » Štv 13.10.2011 22:42:14

Gerard Butler.jpg
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1. Martin Mňahončák (Bohovia Egypta; Dokonalá lúpež; Gamer [TV Markíza]; Geostorm: Globálne nebezpečenstvo; Hunter Killer: Neviditeľný zabijak; Chceš ma, chcem ťa; Londýn v plameňoch; Lov na exmanželku; Muž na pravom mieste; Pád anjela;, Pád Bieleho domu [TV Markíza])
2. Tomáš Maštalír (Chlap na roztrhanie, Kazateľ Kalašnikov, Lara Croft - Tomb Raider: Kolíska života, Mavericks: Na divokej vlne, Pád Bieleho domu [TV JOJ])

Daniel Dangl (Kráľovstvo ohňa, Prúd času)
Ján Koleník (Attila [TV JOJ], Klub vydieračov)
Dušan Szabó (Attila [TV Markíza], Zabudnutý ostrov [TV Markíza])
Emanuel Hason (P.S.: Milujem ťa)
Martin Kaprálik (RocknRolla)
Juraj Kemka (Kráľovstvo ohňa)
Vladimír Kobielský (Milý Frankie)
Miloslav Kráľ (Zabudnutý ostrov [TV JOJ])
Marek Majeský (300)
Marián Miezga (Gamer [TV JOJ])
Pavel Višňovský (Ctihodný občan)

Iné:
Ivan Gogál (Ako si vycvičiť draka, Ako si vycvičiť draka 2, Ako si vycvičiť draka 3, Ako vycvičiť draka: Legenda o Kostilámovi, Ako vycvičiť draka na Vianoce) [animované]
Jakub55
Updater

Re: Gerard Butler

Poslaťod Jakub55 » Str 31.3.2021 09:03:11

Inak som zvedavý keď nadabujú film Greenland: Posledný úkryt kto ho tam bude dabovať. Ja dúfam že pokiaľ to bude dávať TV Markíza tak tam určite bude Martin Mňahončák ale ak to pôjde na TV JOJ tak asi Tomáš Maštalír ale vlastne už aj na JOJke ho raz daboval Martin Mňahončák.
Jakub55
Updater

Späť na Herci a ich dabéri

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

[ Podporte nás nákupom na ALZA.SK ]
Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.