Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 18:43:45

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Anna Karenina

Filmy, ku ktorým sa už dabing vyrobil.

Anna Karenina

Poslaťod Sophomore » Štv 7.2.2013 23:35:31 quicklink

Naj dabérky Lucia Hurajová, Gabriela Škrabáková, Szidi Tobias, Božidara Turzonovová, Zuzana Fialová, Marta Sládečková, Zuzana Krónerová
Sophomore
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Štv 19.7.2012 10:55:26

Re: Anna Karenina

Poslaťod Sophomore » Štv 7.2.2013 23:39:26 quicklink

Tak toto je moja vysnívaná predstava :) Zuzana Fialová a Slávka Halčáková sice Keiru ešte nedabovali, ale obe bravúrne stvárnili Kareninu na doskách SND a preto ma napadlo, že by bolo skvelé kebyže si rolu takto zopakujú :D Fašiang by sa mi na Vronského veľmi hodil, podtrhol by jeho mladosť a Maštalír dabujúci osudového muža - to už je otrepaný klišé-zákon. Ivan Šandor sa mi na Karenina moc nehodí, ale tak je to Judov spätý dabér a určite by tu boli námietky.
Naj dabérky Lucia Hurajová, Gabriela Škrabáková, Szidi Tobias, Božidara Turzonovová, Zuzana Fialová, Marta Sládečková, Zuzana Krónerová
Sophomore
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Štv 19.7.2012 10:55:26

Re: Anna Karenina

Poslaťod lubo » Ned 10.2.2013 21:03:18 quicklink

Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Anna Karenina

Poslaťod Vavrinec » Ned 10.2.2013 23:02:24 quicklink

ja som to troška čudne poňal ale predsa :

1. možnosť :
Zuzana FialováKeira Knightley (Anna Karenina)
Dušan SzabóJude Law (Karenin)
Marek Majeský - Aaron T. Johnson (Vronskij)

2. možnosť :
Petra VajdováKeira Knightley (Anna Karenina)
Tomáš MaštalírJude Law (Karenin)
Roman Ferienčík - Aaron T. Johnson (Vronskij)
__________________________________________________________

Jana LieskovskáKelly Macdonald (Dolly)
René JankovičDomhnall Gleeson (Levin)
Zuzana PorubjakováAlicia Vikander (Kitty)
Tomáš HorváthMatthew Macfadyen (Oblonskij)
Tatiana RadevaEmily Watson (Grófka Lydia Ivanovna)
Vavrinec
100+
 
Príspevky: 291
Registrovaný: Ned 30.1.2011 18:35:12
Bydlisko: Husák

Re: Anna Karenina

Poslaťod davidosik » Str 24.1.2018 15:02:11 quicklink

Teraz v Nedelu (28.1. 2018), bude na TV doma premiéra tohto nádherného filmu a bohužiaľ, ani Fialová, ani Norisová, Keiru nedabujú. Na hlavnú postavu vybrali už overenú dabérku Keiry Knightley - Petru Vajdovú, ktorá tvorcov dabingu ako vhodná kandidátka pre postavu Anny Kareniny určite inšpirovala aj preto, lebo dabovala Keiru aj v Pýche a predsudku, čo je film od tvorcov tohto filmu.
Na Markíze aj TV doma už beží upútavka na tento film. Takže, po premiére môžte rovno doplniť dabing. ;)
davidosik
300+
 
Príspevky: 343
Registrovaný: Ned 14.9.2014 17:51:06


Späť na Kôš

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.