Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 20:28:01

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Gladiátori / Held der Gladiatoren (2003)

Gladiátori / Held der Gladiatoren (2003)

Poslaťod PeterSD » Ned 24.10.2021 18:16:59 quicklink

Obrázok
Info: IMDB | ČSFD

V slovenskom znení: Tomáš Maštalír - Stephan Luca (Germanus), Petra Vajdová - Andrea Cleven (Rhihanna), Dušan Szabó - Zsolt Bács (Galenus), Peter Rúfus - László I. Kish (Lanista Palaestrio), Jozef Vajda - Dierk Prawdzik (Lagos), Tatiana Kulíšková - Marion Mitterhammer (Albina), Maroš Kramár - Henning Baum (Ceradoc), Jozef Švoňavský - Erwin Steinhauer (Mercurinus), Ján Gallovič - Matthias Friedrich (Quiricus), Ivan Gogál - Gregor Bloéb (Melampus), Karol Navrkal (titulky) a ďalší.

Na slovenskom znení spolupracovali:
Preklad a dialógy: Ľubomír Slivka
Asistentka réžie: Marica Mináriková
Vedúci výrobného štábu: Pavel Mráz
Majster zvuku: Igor Karas
Redaktorka: Soňa Poliaková
Réžia slovenského znenia: Anna Cicmanová
Vyrobilo: Štúdio Attack pre Slovenskú Televíziu - 2004
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Gladiátori / Held der Gladiatoren (2003)

Poslaťod PeterSD » Ned 24.10.2021 18:20:00 quicklink

Videl som tento film pred X rokmi, no nie som si istý, či ešte na STV alebo na Markíze. Marí sa mi, že to bolo možno v čase, keď sa rodila "nová" STV v rokoch 2003-04. Nie som si taktiež istý, ani obsadením.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Gladiátori / Held der Gladiatoren (2003)

Poslaťod Mariuss » Str 27.10.2021 14:02:26 quicklink

Tento film má slovenský dabing od Attacku. Vyrobené to bolo pre STV a áno, bolo to v začiatkoch Rybníčkovej éry, kedy STV od 1.1.2004 prešla rebrandom, takže aj dabing bude pravdepodobne z roku 2004.

Dopĺňam obsadenie aj tvorcov dabingu.
Mariuss
Updater
 
Príspevky: 1051
Registrovaný: Pon 28.1.2019 08:36:42


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 41 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.