Aktuálny čas je Uto 19.3.2024 06:49:14

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3100! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Policajt zo škôlky / Kindergarten Cop

Policajt zo škôlky / Kindergarten Cop

Poslaťod PeterSD » Ned 24.7.2022 16:25:34 quicklink

Policajt zo škôlky.png
Info: IMDB | ČSFD


V slovenskom znení: Jozef Vajda - Arnold Schwarzenegger (Kimble) a ďalší...

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV Markíza ?
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2455
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Policajt zo škôlky / Kindergarten Cop

Poslaťod PeterSD » Ned 24.7.2022 16:27:58 quicklink

Vraj existuje slovenský dabing k tomuto filmu. Cca pred 7 rokmi mi o tom písal užívateľ padrick, dokonca mal aj nahrávku, ktorá bola bohužiaľ, poškodená. No, ako dobre vieme, markíza a JOJka to stále vysielajú s VHS dabingom.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2455
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Policajt zo škôlky / Kindergarten Cop

Poslaťod anderson » Ned 24.7.2022 18:14:22 quicklink

Fakt by ma zaujímalo, prečo sa na tomto fóre zanovito zverejňujú absolútne pochybné dohady o existencii alebo skôr neexistencii rôznych slovenských dabingov. Tento tu dokonca čakal na svoje odhalenie až 7 rokov. Ale dočkal sa. A tá údajne poškodená nahrávka, tak tú by som naozaj rád dostal do rúk aby som na vlatné oči a uši videl a počul ono záhadné poškodenie a jeho povahu.
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1678
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13


Späť na Neoverené dabingy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.