Aktuálny čas je Sob 13.8.2022 08:30:48

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3000! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Vzostup / Rise

Vzostup / Rise

Poslaťod 2327 » Pon 4.7.2022 15:48:53 quicklink

Rise.png
Info: IMDB | ČSFD

V slovenskom znení: Michal Kaprálik - Uche Agada (Giannis Antetokounmpo), Jakub Kroner - Dayo Okeniyi (Charles Antetokounmpo), Dominika Žiaranová - Yetide Badaki (Veronika Antetokounmpová), ??? - Ral Agada (Thanasis Antetokounmpo), Dárius Koči - Efthimis Chalkidis (Haris Eleftheriou), Ivo Gogál - Panos Koronis (Takis Zivas), Peter Makranský - Manish Dayal (Kevin Stephanides), Alex Koníček - Jaden Osimuwa (Kostas Antetokounmpo) + Chinua Baraka Payne (mladý Thanasis Antetokounmpo), Erik Koníček - Elijah Sholanke (Alex Antetokounmpo) + Aaron Kingsley Adetola (mladý Kostas Antetokounmpo), Dušan Cinkota - Christos Loulis (Poco), Juraj Predmerský - Taylor Nichols (John Hammond), Marián Miezga - Vasilis Risvas (Stavros), Michaela Kapráliková - Stamatina Gaj (pani Pantazisová), Ján Tréger - Akin Omotoso (Bamidele), Lucia Vráblicová - Joke Silva (Cecilia), Martin Kaprálik - Eddie Cahill (zástupca tímu), Petra Gažíková-Lángová - Evanthia Kaminari (byrokratka), Petra Gavláková - Pilar Holland (Teresa Perezová), Dominik Budinský - McColm Cephas Jr. (mladý Giannis Antetokounmpo), Lukáš Krčmár - Chinua Baraka Payne (mladý Thanasis Antetokounmpo), Ivan Romančík, Michal Dutka, Miroslav Trnavský, Michal Blaho, Jakub Gogál a ďalší.

Produkcia slovenského znenia: Disney Character Voices International, Inc.

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Obľúbené štúdiá: Yes Production, Daniela, Sunrise Studio, Magic Voice, Trigon Production, FINIKIN
2327
Updater

Re: Vzostup / Rise

Poslaťod MoonDisney » Pon 4.7.2022 22:59:15 quicklink

Na konci filmu sú slovenské dabingové karty aj s dabingovým štúdiom a podobne.. :)
MoonDisney
300+

Re: Vzostup / Rise

Poslaťod 2327 » Uto 5.7.2022 12:53:29 quicklink

Áno ja viem, len nemám Disney+. Na film som náhodou natrafil online a keďže tu ešte nebol pridaný, tak som ho sem pridal. Aj som prehľadal každú dostupnú verziu, či tam tá dabingová karta nebude a nenašiel som to tam. No budem rád, ak ktokoľvek doplní viac.
Obľúbené štúdiá: Yes Production, Daniela, Sunrise Studio, Magic Voice, Trigon Production, FINIKIN
2327
Updater

Späť na VoD dabingy filmov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.