Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 12:52:48

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Vzostup / Rise

Vzostup / Rise

Poslaťod 2327 » Pon 4.7.2022 15:48:53 quicklink

Rise.png
Info: IMDB | ČSFD

V slovenskom znení: Michal Kaprálik - Uche Agada (Giannis Antetokounmpo), Jakub Kroner - Dayo Okeniyi (Charles Antetokounmpo), Dominika Žiaranová - Yetide Badaki (Veronika Antetokounmpová), Kristián Baran - Ral Agada (Thanasis Antetokounmpo), Dárius Koči - Efthimis Chalkidis (Haris Eleftheriou), Ivo Gogál - Panos Koronis (Takis Zivas), Peter Makranský - Manish Dayal (Kevin Stephanides), Alex Koníček - Jaden Osimuwa (Kostas Antetokounmpo) + Chinua Baraka Payne (mladý Thanasis Antetokounmpo), Erik Koníček - Elijah Sholanke (Alex Antetokounmpo) + Aaron Kingsley Adetola (mladý Kostas Antetokounmpo), Dušan Cinkota - Christos Loulis (Poco), Juraj Predmerský - Taylor Nichols (John Hammond), Marián Miezga - Vasilis Risvas (Stavros), Michaela Kapráliková - Stamatina Gaj (pani Pantazisová), Ján Tréger - Akin Omotoso (Bamidele), Lucia Vráblicová - Joke Silva (Cecilia), Martin Kaprálik - Eddie Cahill (zástupca tímu), Petra Gažíková-Lángová - Evanthia Kaminari (úradníčka), Petra Gavláková - Pilar Holland (Teresa Perezová), Dominik Budinský - McColm Cephas Jr. (mladý Giannis Antetokounmpo), Lukáš Krčmár - Chinua Baraka Payne (mladý Thanasis Antetokounmpo), Lenka Lašová (zdravotná sestra), Petra Bachoríková (asistentka), Ivan Romančík (David), Michal Dutka (komentátor basketbalu 1), Miroslav Trnavský (komentátor basketbalu ), Michal Blaho (policajt 1), Jakub Gogál (policajt 2, pokladník), Dávid Árva (Oklahoma zástupca), Lukáš Gažík (4-ročný Alexandros) a ďalší.

Preklad: Monika Šimkovičová
Úprava dialógov: Dušan Cinkota
Zvuk: Patrik Kuchta, Tomáš Krchlík
Zvuk a výsledný mix: Peter Granec
Asistentka réžie: Petra Bachoríková
Manažérka výroby: Mária Mikušová
Vedúci výroby: Martin Turanský
Réžia: Dušan Cinkota
Dabingové štúdio: NOISE Studio
Produkcia slovenského znenia: Disney Character Voices International, Inc.
Obľúbené štúdiá: Sunrise Studio, Yes Production, Daniela, Magic Voice, Trigon Production, FINIKIN
2327
Updater
 
Príspevky: 1056
Registrovaný: Sob 2.11.2019 11:48:30
Bydlisko: Červenica pri Sabinove

Re: Vzostup / Rise

Poslaťod MoonDisney » Pon 4.7.2022 22:59:15 quicklink

Na konci filmu sú slovenské dabingové karty aj s dabingovým štúdiom a podobne.. :)
MoonDisney
500+
 
Príspevky: 512
Registrovaný: Sob 18.8.2018 16:41:26

Re: Vzostup / Rise

Poslaťod 2327 » Uto 5.7.2022 12:53:29 quicklink

Áno ja viem, len nemám Disney+. Na film som náhodou natrafil online a keďže tu ešte nebol pridaný, tak som ho sem pridal. Aj som prehľadal každú dostupnú verziu, či tam tá dabingová karta nebude a nenašiel som to tam. No budem rád, ak ktokoľvek doplní viac.
Obľúbené štúdiá: Sunrise Studio, Yes Production, Daniela, Magic Voice, Trigon Production, FINIKIN
2327
Updater
 
Príspevky: 1056
Registrovaný: Sob 2.11.2019 11:48:30
Bydlisko: Červenica pri Sabinove


Späť na VoD dabingy filmov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.