Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 23:58:18

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Venom 2: Carnage prichádza / Venom: Let There Be Carnage

Venom 2: Carnage prichádza / Venom: Let There Be Carnage

Poslaťod Dado » Pia 24.6.2022 12:35:43 quicklink

Venom 2 – Carnage prichádza.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

DABING: HBO MAX

V slovenskom znení: Ivan Šandor - Tom Hardy (Eddie Brock), Martin Kaprálik - Tom Hardy (Venom - hlas), Peter Sklár - Woody Harrelson (Cletus Kasady), Roman Čisár - Woody Harrelson (Carnage - hlas), Petra Vajdová - Michelle Williams (Anne Weyingová), Kristína Vaculík - Naomie Harris (Frances Barrisonová / Shriek), Peter Krajčovič - Reid Scott (Dr. Dan Lewis), René Jankovič - Stephen Graham (detektív Mulligan), Tatiana Kulíšková - Peggy Lu (pani Chenová), Juraj Predmerský - J.K. Simmons (J. Jonah Jameson), Michal Hallon, Ladislav Konrád, Ľubica Konrádová, Dušan Szabó (titulky) a ďalší

Zvuk: Erich Sedlák
Produkcia: Rastislav Jakubek
Preklad: Natália Mryglotová
Asistentka réžie: Dominika Kucejová
Dialógy a réžia: Michal Hallon
Vyrobilo: Sunrise Studio pre HBO - 2022

Súvisí s:
Venom, Spider-Man: Bez domova
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Venom 2: Carnage prichádza / Venom: Let There Be Carnage

Poslaťod dementus996 » Str 29.6.2022 16:22:34 quicklink

Hlas Carnagea bol Roman Čisár, Kristína Vaculík - Naomie Harris (Frances Barrisonová / Shriek), Ladislav Konrád, Michal Hallon

Zvuk: Erich Sedlák
Produkcia: Rastislav Jakubek
Preklad: Natália Mryglotová
Asistentka réžie: Dominika Kucejová
Dialógy a réžia: Michal Hallon
dementus996
Updater
 
Príspevky: 849
Registrovaný: Sob 10.2.2018 14:45:32
Bydlisko: Trenčín

Re: Venom 2: Carnage prichádza / Venom: Let There Be Carnage

Poslaťod Dado » Str 29.6.2022 20:04:35 quicklink

Vďaka za doplnenie aj za potvrdenie môjho tušenia pri Naomie Harris. Turjanová v tej role išla do pomerne neobvyklých hlasových polôh, takže som ju predbežne nepridával a radšej počkal, či sa niekto neozve. :) Z jej strany to bol samozrejme skvelý výkon, to isté Peter Sklár. Neviem, či som to už v minulosti niekde nepísal, ale osobne verím, že Woody Harrelson v ňom konečne našiel stáleho slovenského dabéra.

O čom som sa tu ale niekoľkokrát zmienil určite, je môj názor na spojenie Ivan Šandor - Tom Hardy. Rozsiahlejšie sa už preto k nemu vyjadrovať nebudem a poviem len toľko, že v mojich očiach by dabing o úroveň vyššie posunulo už len to, keby to celé nadaboval sám Kaprálik a ešte ideálnejšie by bolo, ak by si v dabingu vymenili svoje úlohy Šandor s Jankovičom, ktorý Hardyho celkom slušne nadaboval v seriáli Taboo (plus jeho spojenie s Grahamom tiež nie je žiadne terno).
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Venom 2: Carnage prichádza / Venom: Let There Be Carnage

Poslaťod m09 » Pon 26.9.2022 13:22:30 quicklink

Ja mám kombináciu Šandor - Hardy veľmi rád čiže som s dabingom maximálne spokojný a musím pochváliť režiséra aj štáb ako taký za super prácu. O čom by sa dalo diskutovať je výmena postáv, že by Šandor daboval Hardyho ako Venoma hlas a Kaprálik Hardyho ako Brocka.
Chybička k dokonalosti dabingu sa skrýva v kombinácii Roman Čisár - Woody Harrelson (Carnage - hlas). Tam ak už nie Sklár a jeho dvojúloha tak Sabó alebo Bahúl prípadne ďalší adepti.
m09
700+
 
Príspevky: 788
Registrovaný: Pia 15.8.2014 11:14:04


Späť na VoD dabingy filmov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.