Aktuálny čas je Pia 29.3.2024 17:31:42

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Batman / The Batman

Batman / The Batman

Poslaťod jano » Pon 18.4.2022 09:36:44 quicklink

resized-image-Promo (13).jpeg
Info: IMDB | ČSFD | FDB

VOD DABING

V slovenskom znení: Jakub Kroner - Robert Pattinson (Bruce Wayne / Batman), Kristína Svarinská - Zoë Kravitz (Selina Kylová / Catwoman), Ivan Gogál - Jeffrey Wright (James Gordon), Pavol Topoľský - Colin Farrell (Oz / Penguin), Dárius Koči - Paul Dano (Riddler), Juraj Predmerský - John Turturro (Carmine Falcone), Peter Rúfus - Andy Serkis (Alfred), Ivan Šandor - Peter Sarsgaard (Gil Colson), Juraj Kemka - Barry Keoghan (Joker), Andrea Somorovská - Jayme Lawson (Bella Reál), Roman Ferienčík - Gil Perez-Abraham (Martinez), Miloslav Kráľ - Peter McDonald (Kenzie), Marián Labuda ml. - Con O'Neill (Mackenzie Bock), Štefan Richtárech - Alex Ferns (Pete Savage), Stanislav Král - Rupert Penry-Jones (Don Mitchell Jr.), Zuzana Porubjaková - Hana Hrzic (Annika), Marek Majeský - Luke Roberts (Thomas Wayne), Milada Rajzíková - Sandra Dickinson (Dory), Dušan Szabó - Douglas Russell, Bronson Webb (muž na pohrebe, maskovaný gauner + titulky), Michal Hallon - Charlie Carver (dvojča), Tomáš Hallon - Max Carver (dvojča), Peter Kočiš, Dušan Berky, Petra Gažíková-Lángová, Ján Strapec, Michal Blaho, Jakub Gogál, Andrea Martvoňová, Natália Kaiserová, Dušan Vaňo, Juraj Bednárič, Andrej Anderko, Lenka Lašová, Michal Nemtuda, Daniel Lengyel, Judita Bilá, Roman Čisár, Petra Bachoríková, Ivana Turanská a ďalší.

Preklad: Marína Verešová
Zvuk: Daniel Lengyel
Finálny mix: Tomáš Krchlík
Produkcia: Martin Turanský, Mária Mikušová
Asistent réžie: Lenka Lašová
Dialógy: Ivan Gogál, Marek Barányi
Réžia: Jakub Kroner, Ján Strapec
Vyrobilo: Noise Studio - 2022

Premiéra: 18. 4. 2022 (HBO Max)
Obrázok užívateľa
jano
 
Príspevky: 38
Registrovaný: Uto 31.8.2021 09:34:57

Re: Batman / The Batman

Poslaťod Toso » Pon 18.4.2022 22:24:59 quicklink

Za mna podareny dabing.
Toso
 
Príspevky: 42
Registrovaný: Pia 21.1.2022 16:38:02

Re: Batman / The Batman

Poslaťod dementus996 » Uto 19.4.2022 00:27:24 quicklink

Súhlasím s kolegom, veľmi slušná robota. Možno by som miesto Labudu počul radšej Farkaša, ale vo finále som spokojný. A keď sme pri Labudovi, opravte to prosím na jeho syna, ostal som pozerať ako puk, keď som to prečítal, než som pozrel film. :D
dementus996
Updater
 
Príspevky: 849
Registrovaný: Sob 10.2.2018 14:45:32
Bydlisko: Trenčín

Re: Batman / The Batman

Poslaťod Mariuss » Uto 19.4.2022 00:50:16 quicklink

Pri čítaní obsadenia som si nebol istý, či to bude dobrý alebo zlý dabing, ale po vypočutí musím aj ja povedať, že je to vydarený dabing.

Najlepší bol za mňa Pavol Topoľský, ten si tu postavu riadne užíval :D.
A Dárius Koči... čo ten predviedol za výkon - fakt klobúk dole.
No príjemne prekvapil aj samotný Jakub Kroner ako Batman. Opäť musím zdôrazniť, že Jakub ma zaujímavý hlas - niečo ako mix mladého Roba Rótha a Pavla Plevčíka. Takých hlasov veľa nemáme, a preto by bolo len a len dobre, keby daboval častejšie (viem si predstaviť hneď niekoľko hercov okolo 25-30 rokov, na ktorých by sa jeho hlas hodil), len musí trochu zapracovať na intonácií a výslovnosti.

A hoci som nepočul celý dabing, tak z toho, čo som zachytil, sa mi pozdáva aj preklad (čo sa stáva málokedy).
Mariuss
Updater
 
Príspevky: 1051
Registrovaný: Pon 28.1.2019 08:36:42

Re: Batman / The Batman

Poslaťod Toso » Uto 19.4.2022 08:42:28 quicklink

Ja taktiez musim vyzdvihnut vykon Pavla Topolskeho. Ten isiel neskutocne :).
Toso
 
Príspevky: 42
Registrovaný: Pia 21.1.2022 16:38:02


Späť na VoD dabingy filmov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.