Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 17:29:53

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Harry Potter: Rokfortský turnaj štyroch fakúlt

Harry Potter: Rokfortský turnaj štyroch fakúlt

Poslaťod kubo3000 » Štv 13.1.2022 18:27:17 quicklink

Harry Potter: Hogwarts Tournament of Houses

165878489_ebcc23.jpg
Info: IMDb | ČSFD

V slovenskom znení: Eva Matejková - Helen Mirren (sama seba), Eduard Valašík - Luke Youngblood (sám seba), Tomáš Hallon - (Trey), Jozef Benedik - David, Jay Leno (sami seba), Tamara Grožáková - (Bettany), Lenka Debnárová - (Louise), Petra Gažíková-Lángová - (Adrianna), Ivan Šandor - Matthew Lewis (sám seba), Ladislav Konrád - Simon Fisher-Becker (sami seba), Marek Suchitra - (Vincent), Daniel Ratimorský - Dan Fogler (sám seba), Přemysl Boublík - (Luke), Dominika Žiaranová - (Michelle), Bianka Bucková - (Annie), Peter Krajčovič - Tom Felton (sám seba), Martina Kapráliková - (Sofia), Michal Blaho - Pete Davidson (sám seba), Dušan Szabó - (titulky) a ďalší

Ukážky z filmov: Michaela Medvecová - Frances de la Tour (madam Maxime), Ladislav Konrád - Robert Hardy, Jim Broadbent, Robbie Coltrane (Kornélius Fudge, Horace Slughorn, Rubeus Hagrid), Ľubica Očková - Maggie Smith, Imelda Staunton (profesorka McGonagallová, Dolores Umbridgeová), Andrej Kováč - Kenneth Branagh (Gilderoy Lockhart), Michal Blaho - Alan Rickman, Ralph Fiennes, Predrag Bjelac (Severus Snape, Voldemort, Igor Karkaroff), Andrej Kováč - Richard Griffiths (strýko Vernon Dursley), Frencien Bauer - Rupert Grint, Harry Melling (Ron Weasley, Dudley Dursley), Marek Suchitra - Tom Felton (Draco Malfoy), ? - Daniel Radcliffe (Harry Potter), ? - Michael Gambon (Albus Dumbledore), ? - Emma Watson (Hermiona Grangerová) a ďalší

Vyrobilo: Sunrise Studio pre HBO v roku 2021

Súvisí s:
Harry Potter a Kameň mudrcov, Harry Potter a Tajomná komnata, Harry Potter a väzeň z Azkabanu, Harry Potter a Ohnivá čaša, Harry Potter a Fénixov rád, Harry Potter a Polovičný princ, Harry Potter a Dary Smrti - 1. časť, Harry Potter a Dary Smrti - 2. časť, Harry Potter 20 rokov filmových kúziel: Návrat do Rokfortu, Fantastické zvery a ich výskyt, Fantastické zvery: Grindelwaldove zločiny
kubo3000
 
Príspevky: 32
Registrovaný: Ned 21.8.2011 11:02:19

Re: Harry Potter: Rokfortský turnaj štyroch fakúlt

Poslaťod HaroldV » Uto 30.8.2022 21:31:11 quicklink

Ukážky z filmov
Frencien Bauer - Harry Melling (Dudley Dursley)
Marek Suchitra - Tom Felton (Draco Malfoy)
HaroldV
100+
 
Príspevky: 149
Registrovaný: Sob 2.1.2021 13:35:12

Re: Harry Potter: Rokfortský turnaj štyroch fakúlt

Poslaťod MoonDisney » Str 31.8.2022 00:13:17 quicklink

HaroldV píše:Ukážky z filmov
Frencien Bauer - Harry Melling (Dudley Dursley)
Marek Suchitra - Tom Felton (Draco Malfoy)


Pokiaľ viem tak Draca daboval Domonkoš, dával to aj na Instagram
MoonDisney
500+
 
Príspevky: 512
Registrovaný: Sob 18.8.2018 16:41:26

Re: Harry Potter: Rokfortský turnaj štyroch fakúlt

Poslaťod HaroldV » Str 31.8.2022 14:27:57 quicklink

MoonDisney píše:
HaroldV píše:Ukážky z filmov
Frencien Bauer - Harry Melling (Dudley Dursley)
Marek Suchitra - Tom Felton (Draco Malfoy)


Pokiaľ viem tak Draca daboval Domonkoš, dával to aj na Instagram

No Domonkoš to podľa mňa nie je. Mám aj ukážku, tak ak chceš tak ti to môžem poslať na mail.
Ja myslím, že Domonkoš dával na Instagram, že daboval v Harry Potter 20 rokov filmových kúziel. Lebo na jeho Instagrame som našiel príspevok, kde uvádza, že daboval nového Harryho Pottera spolu s Marekom Fašiangom a Fašiang v tomto Harryho Pottera nedaboval.
HaroldV
100+
 
Príspevky: 149
Registrovaný: Sob 2.1.2021 13:35:12

Re: Harry Potter: Rokfortský turnaj štyroch fakúlt

Poslaťod MoonDisney » Str 31.8.2022 19:41:47 quicklink

HaroldV píše:
MoonDisney píše:
HaroldV píše:Ukážky z filmov
Frencien Bauer - Harry Melling (Dudley Dursley)
Marek Suchitra - Tom Felton (Draco Malfoy)


Pokiaľ viem tak Draca daboval Domonkoš, dával to aj na Instagram

No Domonkoš to podľa mňa nie je. Mám aj ukážku, tak ak chceš tak ti to môžem poslať na mail.
Ja myslím, že Domonkoš dával na Instagram, že daboval v Harry Potter 20 rokov filmových kúziel. Lebo na jeho Instagrame som našiel príspevok, kde uvádza, že daboval nového Harryho Pottera spolu s Marekom Fašiangom a Fašiang v tomto Harryho Pottera nedaboval.


Môže byť, škoda že HBO nemá dabingové karty ako Disney+ :cry: Takto keď povedia vyrobilo Sunrise Studio pre HBO to veľa nepovie...
MoonDisney
500+
 
Príspevky: 512
Registrovaný: Sob 18.8.2018 16:41:26


Späť na VoD dabingy seriálov

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.