Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 13:24:14

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Asterix a Obelix v službách Jej Veličenstva

Asterix a Obelix v službách Jej Veličenstva

Poslaťod peterr » Ned 2.3.2014 22:26:51 quicklink

Obrázok
Info: IMDB | ČSFD

V slovenskom znení: Peter Marcin - Edouard Baer (Asterix), Jozef Vajda - Gérard Depardieu (Obelix), Štefan Martinovič - Guillaume Gallienne (Jolitorax), Lukáš Dóza - Vincent Lacoste (Goudurix), Miroslav Trnavský - Fabrice Luchini (Julius Caesar), Štefan Richtárech - Atmen Kelif (Paindépis), Zuzana Kocúriková - Catherine Deneuve (kráľovná Cordélia), Zuzana Vačková - Valérie Lemercier (Miss Macintoshová), Daniela Mackovičová - Charlotte Le Bon (Ophélia), Marián Prevendarčík - Niccolò Senni (Megacursus), Ivan Gogál - Bouli Lanners (Grossebaf), Dušan Szabó - Dany Boon (Vrabčia hlava), Tibor Vokoun, Dušan Vaňo, Jozef Bujdák, Jozef Domonkoš, René Jankovič, Martin Vitek, Mária Landlová, Adela Mojžišová, Miroslav Babják, Miloš Kanjak, Peter Aczel, Štefan Mandžár (titulky) a ďalší.

Zvuk: Peter Granec
Produkcia: Martin Polakovič
Asistentka réžie: Mária Peciarová
Preklad: Ľubomíra Peciarová
Dialógy: Ivan Gogál
Dramaturgia: Darina Hlúchová
Réžia slovenského znenia: Štefan Mandžár
Vyrobilo: Štúdio Magic Voice
peterr
100+
 
Príspevky: 240
Registrovaný: Štv 2.8.2012 13:30:20

Re: Asterix a Obelix v službách jej veličenstva

Poslaťod Jack2410 » Ned 2.3.2014 23:32:05 quicklink

Film s týmto dabingom vyšiel aj na DVD :)
Jack2410
100+
 
Príspevky: 197
Registrovaný: Uto 29.3.2011 14:12:55

Re: Asterix a Obelix v službách jej veličenstva

Poslaťod PeterSD » Pon 3.3.2014 01:57:21 quicklink

Réžia slovenského znenia: Štefan Mandžár
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Asterix a Obelix v službách jej veličenstva

Poslaťod lubo » Pon 3.3.2014 12:02:44 quicklink

Doplnenia:
Lukáš Dóza - Vincent Lacoste (Goudurix), Zuzana Kocúriková - Catherine Deneuve (kráľovná Cordélia), Zuzana Vačková - Valérie Lemercier (Miss Macintoshová), Daniela Mackovičová - Charlotte Lebon (Ophélia), Marián Prevendarčík - Niccolò Senni (Megacursus), Ivan Gogál - Bouli Lanners (Grossebaf), Dušan Szabo - Dany Boon (Vrabčia hlava), Tibor Vokoun, Dušan Vaňo, Jozef Bujdák, Jozef Domonkoš, René Jankovič, Martin Vitek, Mária Landlová, Adela Mojžišová, Miroslav Babják, Miloš Kanjak, Peter Aczel, Štefan Mandžár (titulky) a ďalší.

Veľmi ma potešili Zuzana Kocúriková a Peter Marcin. Škoda, že Obelixa nedabuje Ján Kroner, ale tak vieme, prečo a Vajda podal dobrý výkon. Celkovo si myslím, že tento dabing patrí medzi tie lepšie od pána Mandžára z poslednej doby.:)
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Asterix a Obelix v službách jej veličenstva

Poslaťod peterr » Pon 3.3.2014 13:39:53 quicklink

lubino89 píše:Doplnenia:
Lukáš Dóza - Vincent Lacoste (Goudurix), Zuzana Kocúriková - Catherine Deneuve (kráľovná Cordélia), Zuzana Vačková - Valérie Lemercier (Miss Macintoshová), Daniela Mackovičová - Charlotte Lebon (Ophélia), Marián Prevendarčík - Niccolò Senni (Megacursus), Ivan Gogál - Bouli Lanners (Grossebaf), Dušan Szabo - Dany Boon (Vrabčia hlava), Tibor Vokoun, Dušan Vaňo, Jozef Bujdák, Jozef Domonkoš, René Jankovič, Martin Vitek, Mária Landlová, Adela Mojžišová, Miroslav Babják, Miloš Kanjak, Peter Aczel, Štefan Mandžár (titulky) a ďalší.

Veľmi ma potešili Zuzana Kocúriková a Peter Marcin. Škoda, že Obelixa nedabuje Ján Kroner, ale tak vieme, prečo a Vajda podal dobrý výkon. Celkovo si myslím, že tento dabing patrí medzi tie lepšie od pána Mandžára z poslednej doby.:)


Vďaka. Veľmi si mi pomohol.
peterr
100+
 
Príspevky: 240
Registrovaný: Štv 2.8.2012 13:30:20

Re: Asterix a Obelix v službách jej veličenstva

Poslaťod Hurvino » Pon 3.3.2014 14:49:03 quicklink

lubino89 píše:Škoda, že Obelixa nedabuje Ján Kroner, ale tak vieme, prečo


Já nevím - proč? :o
Rudiger, ty ma raz privedieš do hrobu!
Hurvino
700+
 
Príspevky: 745
Registrovaný: Uto 28.12.2010 11:01:09

Re: Asterix a Obelix v službách jej veličenstva

Poslaťod PeterSD » Pon 3.3.2014 15:07:32 quicklink

Hurvino píše:
lubino89 píše:Škoda, že Obelixa nedabuje Ján Kroner, ale tak vieme, prečo


Já nevím - proč? :o


Momentálne sa nachádza na psychiatrii.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Asterix a Obelix v službách jej veličenstva

Poslaťod mato46 » Pon 3.3.2014 19:38:01 quicklink

Skôr by som povedal, že je v domácom liečení. Už pred mesiacom-dvomi som čítal, že ho prepustili.

Inak čo sa týka dabingu, tak si myslím, že Vajda bol veľmi dobra náhrada na Obelixa.
mato46
500+
 
Príspevky: 576
Registrovaný: Pon 9.9.2013 12:36:31

Re: Asterix a Obelix v službách jej veličenstva

Poslaťod Hurvino » Uto 4.3.2014 00:58:44 quicklink

DJRoccoiNc píše:
Hurvino píše:
lubino89 píše:Škoda, že Obelixa nedabuje Ján Kroner, ale tak vieme, prečo


Já nevím - proč? :o


Momentálne sa nachádza na psychiatrii.


Tak tohle mi nějak uniklo, safra.
No, škoda (ne škoda, že mi to uniklo, ale škoda toho Honzu).
Rudiger, ty ma raz privedieš do hrobu!
Hurvino
700+
 
Príspevky: 745
Registrovaný: Uto 28.12.2010 11:01:09

Re: Asterix a Obelix v službách jej veličenstva

Poslaťod anderson » Uto 4.3.2014 10:07:19 quicklink

Ak je tento dabing aj na DVD, je mozne ze sa jedna o kinodabing ? Sice neviem o tom, ze by S. Mandzar niekedy kinodabing robil, ale ak to niekto videl v kine a vedel by potvrdit, budem rad. Pripadne ak ma niekto DVD, doplnte prosim ostatne udaje. Zaujima ma pre koho bol dabing vyrobeny. Dakujem.
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1687
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Ďalší

Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 43 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.