Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 13:56:07

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Angelina Jolie

Angelina Jolie

Poslaťod stevo12 » Sob 5.3.2011 12:22:31 quicklink

Angelina Jolie.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb

1. Zuzana Fialová (Alexander Veľký, Bláznivý Runway, Eternals, Kto mi ide po krku, Lara Croft Tomb Raider: Kolíska života - Markíza, Lara Croft: Tomb Raider - Markíza, Na cestách, Siedmy hriech - JOJ, Sila srdca, Wanted - JOJ, Výmena - JOJ, Zlodej životov, Život alebo niečo také)
2. Lenka Košická (Cudzinec, Kauza CIA, Pán a pani Smithovci, Salt, Siedmy hriech - Markíza, Wanted - Markíza, Zberateľ kostí)

Petra Vajdová (Lara Croft: Tomb Raider - JOJ, 2. dabing, Lara Croft Tomb Raider: Kolíska života - JOJ, Škandál na strednej)
Gabriela Dzuríková (Narušenie, Lara Croft: Tomb Raider - JOJ, 1. dabing)
Soňa Norisová (Vládkyňa zla, Vládkyňa zla 2)
Bibiana Ondrejková (Svet zajtrajška, Hranice zlomu)
Alena Ďuránová (Výmena - RTVS)
Helena Geregová (Beawulf)
Slávka Halčáková (60 sekúnd - Markíza)
Andrea Karnasová (Hackeri - Markíza)
Elena Podzámska (60 sekúnd - JOJ)

Iné:
Helena Krajčiová (Kung Fu Panda, Kung Fu Panda 2, Kung Fu Panda 3, Kung Fu Panda slávi sviatky, Kung Fu Panda: Tajomstvá Zúrivej päťky, Kung Fu Panda: Tajomstvo zvitku) - animované
Petra Gažíková-Lángová (Jedinečný Ivan) - rola slona
Bibiana Ondrejková (Príbeh žraloka) - animovaný
Lucia Vráblicová (Kung Fu Panda: Tajomstvo majstrov) - animovaný
stevo12
700+
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Pia 24.12.2010 23:24:01
Bydlisko: Brezovica (SB)

Re: Angelina Jolie

Poslaťod Sophomore » Ned 3.3.2013 21:52:46 quicklink

Na markíze čoskoro Salt. Nejaká nádej na Zuzanu Fialovú? Asi nie však, markíza si zvykla poslednou dobou dávať na Angelinu skôr pre mňa absolútne nehodiacu sa Lenku Košickú :( Škoda, že keď už Zuzuľa nieje k dispozícii nenapadne niekoho skúsiť Turjanovú alebo Polnišovú ktoré majú podobnú farbu hlasu (zvlášť Polnišová keď v s.o.s parodovala pár krát Zuzanu, vedela položiť hlas tak že miestami boli na nerozonanie) Ale tak chápem, že sa neobsadzuje Zuzana Fialová ale Angelina Jolie :D
Naj dabérky Lucia Hurajová, Gabriela Škrabáková, Szidi Tobias, Božidara Turzonovová, Zuzana Fialová, Marta Sládečková, Zuzana Krónerová
Sophomore
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Štv 19.7.2012 10:55:26

Re: Angelina Jolie

Poslaťod Sophomore » Pon 8.7.2019 11:58:27 quicklink

Zuzana Fialová - Výmena - JOJ :D :D :D Škoda, že tu nie je tlieskací smajlík ako na českom dabingfóre, lebo by som tu urobil porád standing ovation, na túto chvíľu som čakal dlho :D
Naj dabérky Lucia Hurajová, Gabriela Škrabáková, Szidi Tobias, Božidara Turzonovová, Zuzana Fialová, Marta Sládečková, Zuzana Krónerová
Sophomore
 
Príspevky: 56
Registrovaný: Štv 19.7.2012 10:55:26


Späť na Herci a ich dabéri

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 17 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.