Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 12:59:30

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Keď budeš moja / Cuando seas mía

Keď budeš moja / Cuando seas mía

Poslaťod Jandro » Uto 14.2.2012 11:23:22 quicklink

Obrázok
Info: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Slávka Halčáková - Silvia Navarro (Paloma/Elena Olivaresová/Teresa Suárezová), Emanuel Hason - Sergio Baseňez (Diego Sánchez Serrano), Silvia Petöová - Anette Michel (Barbara Sánchez Serranová), Miroslav Trnavský - Rodrigo Abed (Fabián Sánchez Serrano), Iveta Kožková - Margarita Gralia (Ángela Sánchez Serranová), Ivan Laca - Sergio Bustamante (Juan Francisco Sánchez), Daniel Dangl - Luis Félipe Tovar (Miguel Tejeíros de Caballero), Viera Strnisková - Evangelina Elizondo (Inés Viuda de Sánchezová), Elena Podzámska - Martha Cristiana (Berenice Sánchez Serranová), Ján Tréger - Alejandro Lukini (Jeremy), Juraj Predmerský - Ramiro Huerta (Aurelio Durán), Anna Šišková - Iliana Fox (Diana Sánchez Serranová), František Kovár - Enrique Becker (Jorge Latorre), Pavel Višňovský - Homero Wimmer (Roberto Avellaneda), Katarína Brychtová - Ana Serradilla (Daniela Sánchez Serranová), Rastislav Sokol - Jesús Estrada (Juancho Mejía), Vladimír Kobielský - Juan Pablo Medina (Bernardo Sánchez Serrano), Daniela Kuffelová - Gloria Peralta (Marcia Fontalvová), Andrej Bičan - Adrian Makala (Harold McLain), Eva Matejková - Carmen Delgado (Constanza de Sandovalová), Dušan Tarageľ - Juan Luis Oredain (Maldonado), Lucia Hurajová Carolina Carvajal (Matilde Arangová), Ivan Vojtek st. (Carlos Fontalvo), Lucia Vráblicová (Maria Eugenia), Peter Sklár (Juan Manuel Kyros), Jozef Vajda (Santiago), Anna Javorková (Palomina mama), Michaela Čobejová (Josefina), Ivan Šandor (Mariano), Peter Rúfus (Rafael), Dušan Szabó (Giancarlo), Henrieta Jančišinová, Ján Mistrík, Monika Radványiová (Ximena), Maroš Kramár (Jorge Latore ml.), Peter Kollárik, Vladimír Hajdu (advokát), Helena Geregová (Graciela), Ľubica Mackovičová (titulky) a ďalší.

Na slovenskom znení spolupracovali:
Zvukový majster: Radomír Zuzula, Martin Némethy
Produkcia: Naďa Marákyová
Asistentka réžie: Vilma Fančovičová, Mária Siváková
Preklad: Madlen Komárová, Barbora Mináriková
Dialógy: Zuzana Strapková, Tatiana Kulíšková
Dramaturgia: Darina Hlúchová
Réžia slovenského znenia: Ján Zeman, Zoro Laurinc
Vyrobilo: Štúdio Artefakt pre televíziu Markíza - 2001

Premiéra: 27.02.2002 na TV Markíza
Obrázok užívateľa
Jandro
Moderátor
 
Príspevky: 1172
Registrovaný: Ned 9.1.2011 18:30:12
Bydlisko: Bratislava

Re: Keď budeš moja / Cuando seas mía

Poslaťod fofo16 » Uto 14.2.2012 14:50:57 quicklink

Paloma, zberačka kávy, to som kedysi sledoval odušu :lol: :lol: Podzámska dabovala Berenice - Diegovu manželku, Javorková Palominu mamu (Soledad??), Tréger Jeremyho a Ivan Šandor takého mladého, ulízaného s okuliarmi, pre ktorého Paloma neskôr pracovala a bol do nej strašne zaľúbený (ale meno si už nepamätám...)
Ináč pre Slávku Halčákovú to musela byť riadna fuška, podľa mňa sa ešte nikdy toľko nenavrieskala, ako práve pri dabovaní tejto telenovely :D
fofo16
300+
 
Príspevky: 354
Registrovaný: Štv 6.1.2011 17:57:41

Re: Keď budeš moja / Cuando seas mía

Poslaťod fofo16 » Str 15.2.2012 15:27:37 quicklink

Ešte doplňujem - Dangl daboval Miguela, Dianinho manžela a Berenicinho milenca :)
fofo16
300+
 
Príspevky: 354
Registrovaný: Štv 6.1.2011 17:57:41

Re: Keď budeš moja / Cuando seas mía

Poslaťod PeterSD » Sob 14.6.2014 15:02:28 quicklink

Lucia Hurajová - Matilde
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Keď budeš moja / Cuando seas mía

Poslaťod davidosik » Štv 15.1.2015 19:09:00 quicklink

Ešte Mária Schlosserová (titulky) treba pridať
davidosik
300+
 
Príspevky: 343
Registrovaný: Ned 14.9.2014 17:51:06

Re: Keď budeš moja / Cuando seas mía

Poslaťod Peter » Sob 21.2.2015 19:55:46 quicklink

davidosik píše:Ešte Mária Schlosserová (titulky) treba pridať

Prosím Vás, dajte preč Máriu Schlosserovú, nakoľko titulky nečítala ona.
Peter
 
Príspevky: 31
Registrovaný: Pon 2.1.2012 22:09:46

Re: Keď budeš moja / Cuando seas mía

Poslaťod PeterSD » Sob 21.2.2015 20:56:59 quicklink

A kto čítal titulky?
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Keď budeš moja / Cuando seas mía

Poslaťod Peter » Pon 23.2.2015 14:41:23 quicklink

DJRoccoiNc píše:A kto čítal titulky?

Ľubica Mackovičová.
Peter
 
Príspevky: 31
Registrovaný: Pon 2.1.2012 22:09:46

Re: Keď budeš moja / Cuando seas mía

Poslaťod PeterSD » Pon 23.2.2015 15:54:36 quicklink

Si si tým na 100% istý?
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Keď budeš moja / Cuando seas mía

Poslaťod Peter » Pon 23.2.2015 15:59:38 quicklink

DJRoccoiNc píše:Si si tým na 100% istý?

https://www.youtube.com/watch?v=7Zxhsmsq-rY
Peter
 
Príspevky: 31
Registrovaný: Pon 2.1.2012 22:09:46

Ďalší

Späť na Seriály

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.