Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 17:14:43

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Sladká Valentína / Mi gorda bella

Sladká Valentína / Mi gorda bella

Poslaťod slavo » Sob 19.3.2011 11:20:23 quicklink

Sladká Valentína.jpg
INFO: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Alena Ďuránová - Natalia Streignard (Bella de la Rosa), Juraj Zetyák - Juan Pablo Raba (Orestes Villanueva Mercouri), Beáta Drotárová - Hilda Abrahamz (Olimpia Mercouri de Villanueva), Peter Himič - Flavio Caballero (Juan Ángel Villanueva), Jitka Krišková - Emma Rabbe (Tza Tza Lanz), Adriana Ballová - Norkys Batista (Chiquinquirá Lorenz Rivero), Michal Hudák - Jerónimo Gil (Franklin Carreño), Zuzana Kyzeková - Marianela González (Pandora Villanueva Mercouri), Dávid Úradník - Luciano D'Alessandro (Román Fonseca), Ivan Krúpa - Félix Loreto (Lorenzo Lorenz), Peter Rašev - Marcos Moreno (Roque Juliá), Vladimír Petruf - Miguel Angel Perez (Boligoma), Igor Makovický, Judita Viciánová, Jana Pilzová, Henrieta Kecerová - Ana Beatriz Osorio (Beatriz Carreño), Peter Čižmár, Katarína Raševová, Igor Kasala, Eva Ryšáková - Prakriti Maduro (Ninfa), Miroslav Kolbašský - Carlos Álvarez (Aquiles Villanueva Mercouri), Jozef Fila - Hugo Vásquez (Jordi Rosales), Jana Pilzová - Bélen Marrero (Camelia Rivero de Lorenz), Igor Makovický - Carlos Márquez (Segundo Villanueva), Katarína Raševová - Aileen Celeste (Ariadna Villanueva Mercouri), Igor Kasala - Albelardo Behna (Alejandro Silva), Jozef Úradník - Eric Noriega (Benigno Martinez), Ľubica Blaškovičová - Martha Pabón (Gladiola), Denis Kačenga - José Carlos Grillet (Daniel Eduardo), Adriana Krúpová - Natalie Cortéz (Jessica Lopez), Judita Vicianová - Amalia Pérez Díaz (Celeste Villanueva de Dupont), Dana Markušová - Mayra Africano (Nereida), Michal Ďuriš - Daniel Alvarado (José Manuel Sevilla), Michaela Drotárová / Alexandra Martinčáková - Sandra Martínez (Fabiola Fonseca), Ľudmila Dutková - Jeanette Flores (Consuelo), Stanislav Pitoňák - Manuel Sosa (Joel), Soňa Petrillová - Kareliz Ollarves (Deborah Mendoza), Peter Čižmár - Jesús Seijas (Mateo), Dana Košická - Mimí Lazo (Eva Lanz), Peter Sasák - Rodolfo Renwick (Jorge Campos), Alena Skokanová - Soraya Sanz (Mamá Dolores), Beáta Dubielová - Gabriela Santeliz (Rita), Jana Valocká - Sonia Villamizar (Natalia), Peter Cibula - Edgar Gómez (Augustín Pantoja) , Tamara Čopová - Kristin Pardo (Carmen + titulky)


Slovenské znenie pripravili:
Asistentka réžie: Tamara Čopová
Zvukový majster: Zoltán Litassy
Preklad: Zuzana Kučerová
Dialógy: Kristína Raševová
Dramaturgia: Katarína Čižmáriková
Vedúca produkcie: Viera Méderová
Réžia slovenského znenia: Emil Spišák
Vyrobila: Slovenská televízia - 2004
Výroba prebiehala od júna 2004 do januára 2005
slavo
Administrátor
 
Príspevky: 1749
Registrovaný: Str 22.12.2010 21:31:48

Re: Sladká Valentína / Mi gorda bella

Poslaťod slavo » Sob 19.3.2011 11:21:09 quicklink

Nebojte sa, aj ja pokladám tento seriál za primitívny, ale dávam ho sem kvôli tomu, že sa v ňom zišlo asi maximum košických hercov.
slavo
Administrátor
 
Príspevky: 1749
Registrovaný: Str 22.12.2010 21:31:48

Re: Sladká Valentína / Mi gorda bella

Poslaťod Baca » Ned 10.4.2011 20:31:21 quicklink

+ |Vladimir Petruf - Boligoma.

A je to printivinsky serial, ako kazda juhoamericka jogurtovka :)
Baca
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Ned 10.4.2011 18:06:44

Re: Sladká Valentína / Mi gorda bella

Poslaťod Baca » Ned 10.4.2011 20:33:45 quicklink

Peter Strojný = ZLE, spravne = ROBERT STROJNY
Baca
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Ned 10.4.2011 18:06:44

Re: Sladká Valentína / Mi gorda bella

Poslaťod Baca » Ned 10.4.2011 20:35:49 quicklink

slavo píše:Nebojte sa, aj ja pokladám tento seriál za primitívny, ale dávam ho sem kvôli tomu, že sa v ňom zišlo asi maximum košických hercov.

Nielen kosickych, ale aj presovskych a tych bolo tiez dost. Okolo 40%.
Baca
 
Príspevky: 4
Registrovaný: Ned 10.4.2011 18:06:44

Re: Sladká Valentína / Mi gorda bella

Poslaťod Daber » Štv 12.3.2015 00:58:10 quicklink

Doplnenie postáv:
Jana Pilzová - Bélen Marrero (Camelia Rivero de Lorenz), Igor Makovický - Carlos Márquez (Segundo Villanueva), Katarína Raševová - Aileen Celeste (Ariadna Villanueva Mercouri), Igor Kasala - Albelardo Behna (Alejandro Silva), Jozef Úradník - Eric Noriega (Benigno Martinez), Ľubica Blaškovičová - Martha Pabón (Gladiola), Denis Kačenga - José Carlos Grillet (Daniel Eduardo), Adriana Krúpová - Natalie Cortéz (Jessica Lopez), Judita Vicianová - Amalia Pérez Díaz (Celeste Villanueva de Dupont), Dana Markušová - Mayra Africano (Nereida), Michal Ďuriš - Daniel Alvarado (José Manuel Sevilla), Michaela Drotárová / Alexandra Martinčáková - Sandra Martínez (Fabiola Fonseca), Ľudmila Dutková - Jeanette Flores (Consuelo), Stanislav Pitoňák - Manuel Sosa (Joel), Soňa Petrillová - Kareliz Ollarves (Deborah Mendoza), Peter Čižmár - Jesús Seijas (Mateo), Dana Košická - Mimí Lazo (Eva Lanz), Peter Sasák - Rodolfo Renwick (Jorge Campos), Alena Skokanová - Soraya Sanz (Mamá Dolores), Beáta Dubielová - Gabriela Santeliz (Rita), Jana Valocká - Sonia Villamizar (Natalia), Peter Cibula - Edgar Gómez (Augustín Pantoja) , Tamara Čopová - Kristin Pardo (Carmen + titulky)

*Výroba prebiehala od júna 2004 do januára 2005.
Daber
 
Príspevky: 21
Registrovaný: Uto 10.3.2015 17:27:39


Späť na Seriály

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Majestic-12 [Bot] a 11 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.