Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 21:14:51

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Rýchlo a zbesilo / The Fast and the Furious °

Rýchlo a zbesilo / The Fast and the Furious °

Poslaťod Hurvino » Pon 21.3.2011 14:50:59 quicklink

Rýchlo a zbesilo.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

1. DABING - TV MARKÍZA

V slovenskom znení: Martin Kaprálik - Paul Walker (Brian O'Conner), Daniel Dangl - Vin Diesel (Dominic Toretto), Lucia Butašová - Michelle Rodriguez (Letty), Barbara Mišíková - Jordana Brewster (Mia Torettová), Filip Tůma - Rick Yune (Johnny Tran), Michal Domonkoš - Chad Lindberg (Jesse), Alfréd Aczel - Johnny Strong (Leon), Peter Kočiš - Matt Schulze (Vince), Ivan Romančík - Ted Levine (seržant Tanner), Roman Ferienčík - Ja Rule (Edwin), Ivan Gogál - Thom Barry (agent Bilkins ), Alfréd Swan - Vyto Ruginis (Harry), Peter Krajčovič - Noel Gugliemi (Hector), Rastislav Sokol (titulky) a ďalší.

Zvukový majster: Ing. Peter Granec
Produkcia: Jana Polakovičová
Asistentka réžie: Zlatica Krčeková
Preklad: Rudolf Lesňák
Dialógy: Martin Medveď
Dramaturgia: Albert Jurčišin
Réžia slovenského znenia: Ivo Tomeček
Vyrobilo: Štúdio Enter pre televíziu Markíza - 200x

2. DABING - TV JOJ

V slovenskom znení: Michal Klučka - Paul Walker (Brian O'Conner), Ivan Šandor - Vin Diesel (Dominic Toretto), Júlia Horváthová - Michelle Rodriguez (Letty), Daniela Mackovičová - Jordana Brewster (Mia Torettová), Michal Hallon - Rick Yune (Johnny Tran), Roman Ferienčík - Chad Lindberg (Jesse), Matúš Krátky - Johnny Strong (Leon), Martin Vitek - Matt Schulze (Vince), Eduard Vitek - Ted Levine (seržant Tanner + titulky), Štefan Martinovič - Ja Rule (Edwin), Dušan Vaňo - Vyto Ruginis, Neal H. Moritz (Harry, šofér Ferrari), Tibor Vokoun - Thom Barry (agent Bilkins), Přemysl Boublík - Noel Gugliemi (Hector), Miroslav Málek - R.J. de Vera, Reggie Lee, David Douglas (Danny Yamato, Lance Nguyen, pretekár), Roman Fratrič - Rob Cohen (nosič pizze), Ľubica Očková a ďalší.

Vyrobila: Agentúra EKA pre televíziu JOJ - 201x

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV JOJ


Súvisí s:
Rýchlo a zbesilo 2, Rýchlo a zbesilo: Tokijská jazda, Rýchli a zbesilí, Rýchlo a zbesilo 5, Rýchlo a zbesilo 6, Rýchlo a zbesilo 7, Rýchlo a zbesilo 8, Rýchlo a zbesilo 9, Rýchlo a zbesilo 10, Rýchlo a zbesilo: Hobbs a Shaw
Rudiger, ty ma raz privedieš do hrobu!
Hurvino
700+
 
Príspevky: 745
Registrovaný: Uto 28.12.2010 11:01:09

Re: Rýchlo a zbesilo / The Fast and the Furious

Poslaťod Vavrinec » Pon 21.3.2011 15:56:45 quicklink

Správne:
Martin Kaprálik - Paul Walker (Brian O'Conner),
Daniel Dangl - Vin Diesel (Dominic Toretto),
Vavrinec
100+
 
Príspevky: 291
Registrovaný: Ned 30.1.2011 18:35:12
Bydlisko: Husák

Re: Rýchlo a zbesilo / The Fast and the Furious

Poslaťod anderson » Pon 21.3.2011 18:49:31 quicklink

Vavrinec píše:Správne:
Martin Kaprálik - Paul Walker (Brian O'Conner),
Daniel Dangl - Vin Diesel (Dominic Toretto),


A si si tým na 100% istý ? Bože ! Ved ja som si to nahrával. A ešte som to ani nepozeral. To je KATASTROFA ! Tomu ani nemôžem uveriť ... :evil:
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1687
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Re: Rýchlo a zbesilo / The Fast and the Furious

Poslaťod slavo » Pon 21.3.2011 19:14:01 quicklink

Vina Diesela robil už aj Martin Kaprálik (Dokážte mi vinu) aj Dangl (XxX). Každopádne, ani jeden sa na Walkera nehodí, tam by mal byť Kobielský, ten ho tuším daboval aj v Into the Blue.
slavo
Administrátor
 
Príspevky: 1749
Registrovaný: Str 22.12.2010 21:31:48

Re: Rýchlo a zbesilo / The Fast and the Furious

Poslaťod Hurvino » Pon 21.3.2011 19:30:36 quicklink

Diesela daboval Kaprálik taky ve filmu Cumlikátor.
Rudiger, ty ma raz privedieš do hrobu!
Hurvino
700+
 
Príspevky: 745
Registrovaný: Uto 28.12.2010 11:01:09

Re: Rýchlo a zbesilo / The Fast and the Furious

Poslaťod anderson » Pon 21.3.2011 20:16:21 quicklink

Na DIESELA jedine Kaprálik. Dangla si nedokážem absolútne predstaviť. A ten WALKER ... nechce sa mi rozčuľovať. Ale parádne ho nadaboval Šandor v ZBESILOM ÚTEKU.
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1687
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Re: Rýchlo a zbesilo / The Fast and the Furious

Poslaťod Vavrinec » Pon 21.3.2011 20:56:50 quicklink

anderson píše:Na DIESELA jedine Kaprálik. Dangla si nedokážem absolútne predstaviť. A ten WALKER ... nechce sa mi rozčuľovať. Ale parádne ho nadaboval Šandor v ZBESILOM ÚTEKU.

zase mne na Diesela jedine Dangl to sa mi najviac páčilo.
Vavrinec
100+
 
Príspevky: 291
Registrovaný: Ned 30.1.2011 18:35:12
Bydlisko: Husák

Re: Rýchlo a zbesilo / The Fast and the Furious

Poslaťod fajnes » Sob 14.5.2011 21:10:45 quicklink

A opat zly vyber od JOJ, ak som dobre zapocul z uputavky, Diesela bude dabovat Ivo Sandor. Sandyho mam rad, ale toto je asi tak nevhodne, ako ked daboval Chrisa Tucker v "Rec penazi" namiesto Marcina alebo este lepsieho Kapralika. Darmo, Martina tazko nahradit pri tychto typoch postav :D.
fajnes
100+
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Štv 6.1.2011 09:33:10

Re: Rýchlo a zbesilo / The Fast and the Furious

Poslaťod slavo » Str 25.5.2011 15:28:34 quicklink

Doplnený dabing z TV JOJ.
slavo
Administrátor
 
Príspevky: 1749
Registrovaný: Str 22.12.2010 21:31:48

Re: Rýchlo a zbesilo / The Fast and the Furious

Poslaťod puffy » Str 25.5.2011 16:57:50 quicklink

Videl som asi desat minut z toho Jojkarskeho dabingu a musel som sa smiat. Tak amatersky dabing som uz davno nevidel.
Obrázok užívateľa
puffy
 
Príspevky: 77
Registrovaný: Sob 30.4.2011 09:43:21

Ďalší

Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 44 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.