Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 23:28:49

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Moja tučná grécka svadba / My Big Fat Greek Wedding

Moja tučná grécka svadba / My Big Fat Greek Wedding

Poslaťod slavo » Pon 4.4.2011 15:25:58 quicklink

Moja tučná grécka svadba.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Zuzana Fialová - Nia Vardalos (Toula Portokalosová), Peter Sklár - John Corbett (Ian Miller), Zuzana Kronerová - Lainie Kazan (Maria Portokalosová), Stanislav Dančiak - Michael Constantine (Gus Portokalos), Tatiana Radeva - Andrea Martin (teta Voula), Marián Miezga - Louis Mandylor (Nick Portokalos), Boris Farkaš, Dagmar Sanitrová, Gabriela Dzuríková, Martin Kaprálik, Matej Landl, František Kovár, Helena Geregová, Lucia Vráblicová, Emanuel Hason (+ titulky), Gabriela Škrabáková, Dominika Macková, Peter Aczel, Ladislav Konrád, Petra Polnišová, Barbara Mišíková, Dušan Vaňo, Zuzana Hozhoni, Martin Vitek, Anna Višňovská, Roman Fratrič, Soňa Ulická, Pavol Náther, Kristína Svarinská, Frencien Bauer, Silvia Došeková, Adam Grožák, Miroslava Grožáková, Michaela Hanzelová, Kaja Jurčišinová a ďalší

Produkcia: Alexander Lazový
Asistentka réžie: Hana Sokolíková
Zvuk: Róbert Barčák
Preklad a dialógy: Milan Šebo
Dramaturgia: Eva Vanková
Réžia slovenského znenia: Daniela Hroncová
Pripravil: Lenox pre televíziu Markíza

Súvisí s:
Moja tučná grécka svadba 2, "Môj tučný grécky život"
slavo
Administrátor
 
Príspevky: 1749
Registrovaný: Str 22.12.2010 21:31:48

Re: Moja tučná grécka svadba / My Big Fat Greek Wedding

Poslaťod Dado » Str 25.1.2017 20:35:50 quicklink

11. februára sa na Markíze dočkáme premiéry pokračovania. Som nesmierne zvedavý, ako sa zatiaľ neznámy režisér popasoval s nadviazaním na toto vynikajúce obsadenie. Návrat pána Dančiaka by sa asi rovnal zázraku, no v prípade Zuzany Fialovej, Zuzany Kronerovej či Mariána Miezgu (hoci si ani nespomínam, kedy som ich počul v dabingu Markízy naposledy), by to snáď pri troche snahy nemusel byť problém.
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Moja tučná grécka svadba / My Big Fat Greek Wedding

Poslaťod lubo » Uto 7.2.2017 19:14:00 quicklink

Vyzerá to tak, že Zuzana Fialová a Zuzana Kronerová budú zachované aj v dvojke:
https://www.youtube.com/watch?v=AAez_0YFz-g
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 41 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.