Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 10:21:10

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Psie dni / Dog Days

Psie dni / Dog Days

Poslaťod Branko126 » Uto 21.1.2020 19:01:00 quicklink

psie dni.jpg
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V slovenskom znení: Daniela Mackovičová - Nina Dobrev (Elizabeth), Dušan Cinkota - Tone Bell (Jimmy), Alžbeta Dvoranová - Vanessa Hudgens (Tara), Matúš Krátky - Adam Pally (Dax), Miroslava Drínová - Eva Longoria (Grace), Martin Zatovič - Rob Corddry (Kurt), Tomáš Majláth - Jon Bass (Garrett), Tomáš Horváth - Michael Cassidy (Dr. Mike), Marek Suchitra - Finn Wolfhard (Tyler), Ivo Gogál - Ron Cephas Jones (Walter), René Jankovič - Thomas Lennon (Greg), Mária Landlová - Tig Notaro (Danielle), Michaela Drotárová - Jessica St. Clair (Ruth), Bianka Bucková - Elizabeth Phoenix Caro (Amelia) + Riley Marino (Ian), Ľubica Očková - Toks Olagundoye (Nina) + Mo Gaffney (starostka Velezová), Henrieta Jančišinová - Jessica Lowe (Amy), Romana Orlická - Jasmine Cephas Jones (Lola) + Megan Park (Kelli), Michal Blaho - Ryan Hansen (Peter) + Darnell James (ochrankár), Andrej Kováč - Tony Cavalero (Stanley) + Ken Marino (Carven Wagi), Ladislav Konrád - David Wain (Wacky Wayne), Daniel Ratimorský (titulky) a ďalší.

Vyrobila: Spoločnosť Trigon Production v roku 2019

Premiéra: 01.01.2020 (TV JOJ)
Branko126
900+
 
Príspevky: 1036
Registrovaný: Ned 15.3.2015 15:35:18

Re: Psie dni / Dog Days

Poslaťod PeterSD » Uto 21.1.2020 21:00:06 quicklink

Titulky načítal Daniel Ratimorský.
Som teda veľmi prekvapený, pretože obsadenie nie je najlepšie a zvuk je totálne mimo. Je zle namixovaný, dialógy počuť viac na pravom kanály sterea. Skôr by som tipoval, že to robilo štúdio Finikin. Oni majú taký plechový zvuk. Ale, ak toto dielo robilo trigon, tak šli s kvalitou pekne dolu. :shock:

Odkiaľ máš Branko, že to robil Trigon? Mám nahrávku z Jojky a tam nič takéto neodznelo.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Psie dni / Dog Days

Poslaťod Branko126 » Uto 21.1.2020 22:06:38 quicklink

PeterSD píše:Titulky načítal Daniel Ratimorský.
Som teda veľmi prekvapený, pretože obsadenie nie je najlepšie a zvuk je totálne mimo. Je zle namixovaný, dialógy počuť viac na pravom kanály sterea. Skôr by som tipoval, že to robilo štúdio Finikin. Oni majú taký plechový zvuk. Ale, ak toto dielo robilo trigon, tak šli s kvalitou pekne dolu. :shock:

Odkiaľ máš Branko, že to robil Trigon? Mám nahrávku z Jojky a tam nič takéto neodznelo.

Máš nahrávku z premiéry? Ja som to pozeral v repríze a tam to zaznelo.
Branko126
900+
 
Príspevky: 1036
Registrovaný: Ned 15.3.2015 15:35:18

Re: Psie dni / Dog Days

Poslaťod PeterSD » Uto 21.1.2020 22:16:47 quicklink

Ja mám nahrávku, ktorá je aj na úložisku, ako Psie dni SK.mkv. Možno som to prepočul.
Ale ak vravíš, že to tam zaznelo, tak je to smutné. Trigon by sa potom mal spamätať. Lebo ak porovnám Ja, robot alebo Let Fénixa, s týmto filmom, tak tento dabing je dosť pod úroveň kvality spomínaných titulov.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: janecek a 21 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.