Aktuálny čas je Štv 25.7.2024 03:26:14

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Všeobecné pravidlá fóra

Všeobecné pravidlá fóra

Poslaťod Piri » Uto 19.7.2011 23:30:13 quicklink

Prosím, prečítajte si tieto základné pravidlá diskusie, kým začnete prispievať na toto fórum.

 1. Toto fórum je zamerané na slovenský dabing, a preto nepíšte príspevky typu, že slovenský dabing neuznávate alebo že preferujete titulky.
 2. Fórum slúži primárne ako informačná databáza slovenských dabingov. Hodnotenia dabingov a návrhy na obsadenie nových alebo nenadabovaných titulov majú neformálny charakter. Tvorcovia nie sú povinní sa riadiť názormi členov fóra a ani reagovať na ne, a to aj z toho dôvodu, že členovia fóra sú viac-menej v anonymite a tvorcovia neradi komunikujú s neznámymi ľuďmi.
 3. Fórum je čisto diskusné, preto akékoľvek zverejňovanie odkazov na sťahovanie dabingov alebo iného licencovaného obsahu je prísne zakázané. Odkazy si môžete vymieňať iba prostredníctvom súkromných správ alebo iným priamym kontaktom. Ak hľadáte konkrétny dabing, smerujte svoje žiadosti do témy [ sem ].
 4. Vyjadrujte sa na úrovni a vecne, aby vám každý porozumel.
 5. Je prísne zakázané, aby ste akokoľvek a kohokoľvek osočovali a urážali, buďte v každom prípade slušný a nepoužívajte žiadne vulgarizmy, invektívy a pod. Rovnako je zakázané akékoľvek obťažovanie členov fóra, vyhrážanie, slovné útoky prostredníctvom súkromných správ či iný druh internetovej šikany. Takéto prípady budú posunuté kompetentným orgánom a DF im poskytne plnú súčinnosť a vašu identifikáciu v sieti, vrátane všetkých vašich správ, ktoré ste kedy napísali.
 6. Je zakázané spamovať v témach, tak aj v súkromných správach. Nevytvárajte zbytočné a s témou nesúvisiace príspevky, ak nejde cielene o voľnú diskusiu, kde sa nevyžaduje schvaľovanie príspevkov.
 7. Ak kritizujete konkrétnu vec, píšte zrozumiteľne a patrične odôvodnite svoj postoj. Kritika nie je negatívny postoj k danej veci, ale konštruktívny a objektívny pohľad na celú vec komplexne.
 8. Zbytočne nekritizujte predčasne dabing na základe zoznamu dabérov alebo kino/TV upútaviek. Hodnoťte až po reálnom pozretí finálneho diela.
 9. Ak chcete vytvoriť novú tému, uistite sa, či už podobná téma neexistuje.
 10. Akokoľvek nevyhovujúce príspevky budú automaticky opravené alebo vymazané aj bez predošlého upozornenia.
 11. Ak nájdete príspevok, ktorý buď porušuje pravidlá, nesúvisí s témou alebo obsahuje chybné údaje, nahláste tento príspevok.
 12. Ak dopĺňate príspevok do témy, ktorá musí spĺňať určitú formu, konkrétne podmienky nájdete v danej kategórii.
 13. Nezavádzajte tu svojvoľne obsahy a princípy z iných diskusných fór. Dobre si preštudujte vzory ako treba vytvárať jednotlivé profily v určených kategóriách. Ak niečomu nerozumiete, obráťte sa na moderátorov alebo administrátorov.
 14. Vybrané sekcie môžu vyžadovať schválenie vášho príspevku moderátormi, predtým, ako bude zverejnený.
 15. V krajných prípadoch, ak užívateľ bude opakovane porušovať pravidlá fóra, bude automaticky zablokovaný a po rozhodnutí vedenia fóra mu môže byť zrušený účet. Vedenie fóra si vyhradzuje právo odstrániť účet užívateľa (alebo ho akokoľvek obmedziť) aj bez predošlého upozornenia (najmä v prípade podozrivých účtov, ktoré úmyselne poškodzujú fórum nevhodnými príspevkami). Takisto aj bez upozornenia môže byť užívateľ automaticky zaradený do inej skupiny s obmedzeným prístupom, ak o tom rozhodnú administrátori alebo moderátori fóra.
 16. Je zakázané vymazávať alebo upravovať svoje profilové (hlavné) príspevky tak, že ostane v príspevku iba pár znakov a odstránia sa pôvodné podstatné informácie. Toto konanie sa považuje za hrubé poškodenie tohto fóra a našich návštevníkov. Takýto člen automaticky dostane trvalý BAN. Pre tieto prípady si archivujeme všetky naše denné zálohy databázy. Takéto konanie je teda iba stratou času.
 17. Autorstvo príspevkov ostáva trvalé. Iba ak autor príspevku požiada o zmenu na iného užívateľa, bude tento príspevok asociovaný na jeho nick. Autorstvo ostáva nezmenené aj pre zabanovaných či inak blokovaných užívateľov. Moderátori a všetci čo majú právo meniť obsah príspevkov, môžu kedykoľvek tieto príspevky meniť.
 18. Súkromné správy neslúžia na aktívne a masívne dopisovanie. Využívajte ich skôr na jednorázové a krátke správy. Na aktívnu komunikáciu využívajte bežné mailovanie alebo dostupné četovacie služby ako Facebook, Messenger, WhatsApp, Skype, Viber, Google Chat atd. Jednotlivé priečinky pošty sú kapacitne limitované kvôli veľkosti v databáze.
 19. Nie sú povolené duplicitné účty rovnakej osoby. Ak sa zistí, že člen fóra vytvára úmyselne duplicitné účty za účelom poškodenia fóra alebo obťažovania jeho členov, automaticky dostane trvalý BAN.
 20. Zrušenie svojho účtu môžete vykonať iba zaslaním žiadosti administrátorovi fóra. Tento proces nie je možné vykonať automaticky. Viac detailov [ tu ].
 21. Registráciou na tomto fóre súhlasíte so všetkými podmienkami diskusie a zároveň dávate súhlas na zasielanie informačných a reklamných správ z tohto servera.
 22. Všetky pravidlá fóra sa môžu kedykoľvek zmeniť aj bez predošlého upozornenia.

Váš tím dabingFORUM SK
Obrázok užívateľa
Piri
Head admin
 
Príspevky: 616
Registrovaný: Štv 27.1.2011 23:26:38
Bydlisko: Bratislava

Späť na Pravidlá diskusie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.