Aktuálny čas je Pia 29.3.2024 02:23:02

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Cudzinec vo vlaku / Muž vo vlaku / The Commuter

Cudzinec vo vlaku / Muž vo vlaku / The Commuter

Poslaťod stevo12 » Sob 16.5.2020 23:22:49 quicklink

Muž-vo-vlaku-SK-POSTER-DF.png
Info: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Dušan Szabó - Liam Neeson (Michael MacCauley), Elena Podzámska - Vera Farmiga (Joanna), Ivan Šandor - Patrick Wilson (Alex Murphy), Ján Greššo - Sam Neill (kapitán Hawthorne), Juraj Predmerský - Jonathan Banks (Walt), Rastislav Sokol - Andy Nyman (Tony), Ivan Gogál - Colin McFarlane (sprievodca Sam), Roman Ferienčík - Adam Nagaitis (sprievodca Jimmy), Michal Domonkoš - Killian Scott, Edward Bluemel (Dylan, Gwen priateľ), Přemysl Boublík - Shazad Latif (Vince), Lucia Hurajová - Clara Lago (Eva), Martin Hronský - Roland Møller (Jackson), Dominika Žiaranová - Florence Pugh (Gwen), Marek Suchitra - Dean-Charles Chapman (Danny MacCauley), Natália Kóšová - Ella-Rae Smith (Sofia), Katarína Križanová - Elizabeth McGovern (Karen MacCauleyová), René Jankovič - Kobna Holdbrook-Smith (Oliver), Ján Tréger - Ben Caplan (Frank + titulky), Andrea Mazúrová - Nila Aalia (Sherri), Ladislav Konrád - Pat Kiernan (sám seba), Jozef Benedik, Jozef Domonkoš, Marián Lipták, Miroslav Trnavský a ďalší.

Zvuk: Alexander Žibritovský
Produkcia: Martin Polakovič
Asistentka réžie: Ľubica Rajčany
Preklad a dialógy: Ján Štrbák
Dramaturgia: Daniel Uherek
Réžia slovenského znenia: Michal Domonkoš
Vyrobilo: Štúdio Magic Voice - 2020

Premiéra: 16.05.2020 (TV Markíza)
stevo12
700+
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Pia 24.12.2010 23:24:01
Bydlisko: Brezovica (SB)

Re: Cudzinec vo vlaku / The Commuter

Poslaťod m09 » Ned 17.5.2020 08:02:42 quicklink

Srdečne pozdravujem kolegov, ktorí ma veľmi kritizovali za to, že som si dovolil navrhnúť spojenie Šandor- Wilson a teším sa na toto spojenie aj nabudúce. :) K samotnému dabingu dopadol veľmi dobre a ja osobne som z toho nadšený. Super film, dabing ešte lepší. Takto to má vyzerať. Palec hore Markíza len tak ďalej. Dobrá práca. :)
m09
700+
 
Príspevky: 788
Registrovaný: Pia 15.8.2014 11:14:04


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 30 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.