Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 22:42:26

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Recept na lásku / Little Italy

Recept na lásku / Little Italy

Poslaťod Jakub55 » Uto 24.11.2020 15:28:25 quicklink

Recept na lásku.jpg
Info: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Bianka Bucková - Emma Roberts (Nikki Angioliová), Marek Fašiang - Hayden Christensen (Leo Campo), Juraj Predmerský - Danny Aiello (Carlo Campo), Lucia Vráblicová - Andrea Martin (Franca Angioliová), René Jankovič - Adam Ferrara (Sal Angioli), Miroslav Trnavský - Gary Basaraba (Vince Campo), Bibiana Ondrejková - Alyssa Milano (Dora Angioliová), Helena Geregová - Linda Kash (Amalia Campová), Lenka Prokopová - Amrit Kaur (Jessie), Dagmar Sanitrová - Jane Seymour (Corrine), Petra Vajdová - Cristina Rosato (Gina), Martin Hronský - Richard Zeppieri (Johnny G), Dušan Szabó - Michael A. Miranda (Amadeo + titulky), Tibor Vokoun - Gerry Mendicino (pán Ganucci), Romana Orlická - Geri Hall (seržantka Stricklandová), Petra Gažíková-Lángová a ďalší.

Zvuk: Erik Sedlák
Produkcia: Rastislav Jakubek
Asistentka réžie: Anna Nedelčevová
Preklad a dialógy: Alexandra Rupeltová
Dramaturgia: Katarína Valentková
Réžia slovenského znenia: Anna Cicmanová
Vyrobilo: Sunrise Studio

Premiéra: 21.11.2020
Jakub55
Updater
 
Príspevky: 1082
Registrovaný: Štv 12.11.2015 19:16:57

Re: Recept na lásku / Little Italy

Poslaťod Jakub55 » Uto 24.11.2020 15:32:17 quicklink

Za mňa perfektný dabing. Bianka Bucková na Emmu Roberts bola úplne dokonalá, Marek Fašiang na Haydena Christensena bol taktiež skvelý a aj zbytok dabérov bol dokonalý ;) ;) ;) ;) . Úplne každý dabér sadol dokonale na každom hercovi aj dabérky odviedli prefektnú prácu ;) ;) ;) ;) . Ja ďakujem za takýto dabingový skvost moc som sa pobavil dialógy medzi postavami boli dokonalé. A režisérka odviedla veľmi perfektnú prácu na dabingu.
Jakub55
Updater
 
Príspevky: 1082
Registrovaný: Štv 12.11.2015 19:16:57

Re: Recept na lásku / Little Italy

Poslaťod m09 » Uto 24.11.2020 17:38:12 quicklink

Dabing ako celok bol skutočne jeden z najlepších v roku 2020 to musím súhlasiť s kolegom. Čo sa týka obsadenia mám dve konkrétne výhrady aj navrhnem kto lepší by sa tam dal obsadiť. Prvá výhrada sa týka Alyssa Milano tam som skutočne na ňu počul už dosť dabérok a okrem Mackovičovej sa mi ostatné zdali dosť mimo. Musím ale férovo dodať, že Ondrejková je ešte relatívne prijateľnou voľbou nie však ideálnou. Druhá výhrada sa týka Jane Seymour na ňu by som asi volil Geregovú, ktorá navyše v dabingu bola na inej postave alebo by som vybral Studenkovú. :) Opakujem, že dabing ako celok sa mi veľmi páčil a vyzdvihujem hlavne Buckovú s Fašiangom podobne ako kolega predo mnou :)
m09
700+
 
Príspevky: 788
Registrovaný: Pia 15.8.2014 11:14:04


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 27 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.