Aktuálny čas je Uto 19.3.2024 07:38:14

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3100! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Neaktualizovane profily a ich neaktivni autori

S akou moznostou pravidla suhlasite?

Cisto striktne pravidlo. Ak sa vyzvany aktualny vlastnik nevyjadri k novej ziadosti o autorstvo v casovom limite, tak ziadatel automaticky ziska toto autorstvo a povodny vlastnik/vlastnici uz nemaju pravo ho automaticky ziskat naspat bez suhlasu noveho vlastnika. Okrem pripadu, ze aktualny vlastnik sa tiez stane neaktivnym uzivatelom, ktory bude vyzvany rovnakym sposobom ako vlastnik pred nim.
7
32%
Pravidlo s moznostou spatneho vratenia autorstva aj bez suhlasu aktualneho vlastnika profilu. V pripade viacerych historickych vlastnikov, tak vyhrava ten casovo vyssie (najstarsi).
7
32%
Nesuhlasim ani s jednym navrhom.
8
36%
 
Celkom hlasov : 22

Re: Neaktualizovane profily a ich neaktivni autori

Poslaťod anderson » Str 27.1.2021 10:05:08 quicklink

Piri píše:...Profily ti mozu modi menit kedykolvek, ak to nevyhovuje formatovaniu.


Formátovanie, to je asi novy pojem pre dezinformáciu. V mojich profiloch si tvoji verní snaživci dovoľujú meniť dôležité informácie a podporujú takto šírenie bludov, ktorých je toto fórum plné a keď som na to upozornil tak si reagoval reštrikciami. A neklam stále. Ja tu nevyplakávam nad privilégiami, ktoré si si uzurpoval. Normálne som napísal legitímny názor a namiesto konštruktívnej diskusie sa to riešilo hrubou silou. Takisto neklam ohľadne toho prečo som bol zbavený akýchkoľvek možností rozhodovať o fóre. Ja som narozdiel od teba nikdy nikomu vo vyjadrovaní názorov tu na fóre nebránil. Neexistuje nikto kto by toto o mne mohol podložiť akýmkoľvek dôkazom. Tak to láskavo nepodsúvaj. Toto je tvoja prax a takto to robíš od chvíle čo si to tu prevzal. Tí čo to vedia tu už nie sú a ostatní prisahali vernosť tebe. Takto to je a aj keby si tento názor zniesol zo sveta, tak na tom nič nezmeníš. --- A jediný dôvod prečo som na túto tému reagoval nie je to aby som si poplakal nad svojím nespravodlivým osudom, ale to aby som upozornil na prapodivné praktiky, aké sa tu pomaličky plazivo zavádzajú. Zmeniť bez dovolenia cudzí profil je podľa môjho názoru NEPRIJATEĽNÉ, ale ok, si majiteľ tak máme smolu, ALE prevziať cudzí profil a podpísať ho svojím nickom je krádež. A toto neobhájiš nikdy a ničím.
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1678
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Re: Neaktualizovane profily a ich neaktivni autori

Poslaťod m09 » Str 27.1.2021 10:29:41 quicklink

Dovoľte trochu konštruktívnej diskusie a menej osobných útokov. Budem sa snažiť byť vecný a konštruktívny. Súhlasím s čisto striktným pravidlom. Ak sa tu totiž veľmi dlho nejaký autor neprihlási znamená to, že má iné priority. Znamená to, že o toto dabingforum tak ako aj o všetky príspevky, ktoré tu vytvoril nemá záujem. Čo chcem doplniť je práve to časové obdobie to je tam tak neurčito dané že ak sa po nejakom časovom období užívateľ neozve... časové obdobie musí byť presné a jasné. Navrhujem pol roka. Myslím si, že je fér, aby si každý užívateľ aspoň raz za šesť mesiacov pozrel svoje príspevky. Bolo tu jedným z kolegov povedané, že sú tu príspevky, ktoré neboli aktualizované už roky. To je pre mňa úplne nepredstaviteľné.
Ďakujem a poprosím Vás, aby nebol do diskusie vnášané osobné spory.
m09
700+
 
Príspevky: 787
Registrovaný: Pia 15.8.2014 11:14:04

Re: Neaktualizovane profily a ich neaktivni autori

Poslaťod anderson » Str 27.1.2021 10:43:57 quicklink

Budem absolútne vecný. Z tu napísaného su jasné tieto veci.

1. súhlas na zmenu profilu môže dať jeho vlastník - ja s tým problém nemám, je to výlučne každého osobná vec
2. je tu plejáda vyvolených, ktorí môžu meniť akýkoľvek profil bez súhlasu jeho autora

Tým pádom sa pýtam o ktoré konkrétne profily sa tu jedná a kto ich chce podpisovať namiesto ich zakladateľov? Zatiaľ mi totiž zmysel ankety uniká, keďže riešenie "dopĺňania" profilov tu už dávno je a aj sa realizuje. A nepamätám sa, žeby k tomu bola niekedy vytvorená anketa.

Tiež je dobré upriamiť pozornosť na to, kto sa tu k tomuto návrhu vyjadruje súhlasne. Radoví užívatelia to veru nie sú.
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1678
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Re: Neaktualizovane profily a ich neaktivni autori

Poslaťod mato46 » Štv 28.1.2021 13:54:34 quicklink

Nesúhlasím.

Ak je užívateľ už neaktívny a bude treba aktualizovať profil herca/dabéra/filmu stále sa to dá spraviť tak, že niekto iný vloží nový príspevok a adminovia fóra prepíšu/aktualizujú pôvodný príspevok už neaktívneho užívateľa.
mato46
500+
 
Príspevky: 576
Registrovaný: Pon 9.9.2013 12:36:31

Re: Neaktualizovane profily a ich neaktivni autori

Poslaťod Piri » Štv 28.1.2021 15:54:10 quicklink

mato46 píše:..stále sa to dá spraviť tak, že niekto iný vloží nový príspevok a adminovia fóra prepíšu/aktualizujú pôvodný príspevok už neaktívneho užívateľa.


To je sucasny system a aj to robime, teda modi su na to urceni. Ja sa o take veci vacsinou nestaram. Ja osobne vykonam zasah az ked mi niekto nieco napise do sprav, ze potrebuje upravit, vymazat atd. Po tych x rokoch uz aj precistujeme temy, tj. uz stare doplnene informacie od inych clenov mazeme a nechavame cisto iba hlavny prispevok (po nasom profil). Tym sa im nijako ich historicky sucet prispevkov v ich profile nemeni. System pocita vsetko od ich registracie (taka poznamka na okraj).

Tato anketa vznikla na popud nasich aktivnych modrych clenov.

Je aj taka moznost, ze jednoducho z tychto clenov, ktori maju zaujem toto robit, spravime modov alebo pre nich vytvorime solo skupinu s opravnenim menit tieto prispevky. Aj to sa da a netreba menit nikomu jeho autorstvo. S tym zas vsak musia suhlasit sucasni modi.
obľúbené štúdiá - Maya, Elvia, Lenox, Pódium, Dimas, Daniela :: obľúbení dabéri - Ľ. Mandžárová, E. Podzámska, M. Sládečková, K. Magálová, D. Jamrich, P. Rúfus, B. Farkaš, M. Landl, I. Romančík, D. Szabó, J. Vajda, R. Stanke, J. Kroner a iní.
Obrázok užívateľa
Piri
Head admin
 
Príspevky: 612
Registrovaný: Štv 27.1.2011 23:26:38
Bydlisko: Bratislava

Re: Neaktualizovane profily a ich neaktivni autori

Poslaťod Bruno » Pia 29.1.2021 23:14:02 quicklink

Piri píše:Technicky by som sa priklanal k navrhu od Bruna. Aby to robil nejaky novy mod alebo modi a autorstvo bolo ponechane.

To by mohlo vyhovovať.
Bruno
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Str 26.8.2015 23:12:41

Re: Neaktualizovane profily a ich neaktivni autori

Poslaťod Vavrinec » Ned 14.2.2021 21:12:02 quicklink

Ľudia, neurazte sa ale prenechávanie tém je somarina. Diskusné fórum, ako je toto, má mať komentáre, má tu fungovať určité diskutovanie. Na sledovanie profilov daných osobností nech dozerajú moderátori, prípadne administrátori či nejaká iná vytvorená funkcia, ktorá bude môcť upraviť príspevok. Ale nevidím dôvod na "prenechávanie" či "preberanie" príspevkov. Ja som bol pri zakladaní daného fóra, poznám väčšinu ľudí cez FB, dokonca mám aj extrémne veľkú zbierku seriálov a filmov v SK. Teraz ak systematicky nepracujem na nejakej téme, neznamená, že nesledujem dane fórum. Stále si niečo pozriem čo je nové, ale mám aj súkromný život a nepredstavujem si ho tak, aby som tu sedel a čakal na to, kto čo zakomentuje aby som to nahodil...
V skratke, nesúhlasím s preberaním tém a navrhujem utvoriť funkciu "updater" :D, ktorý bude mať právo editovať a dohliadať na aktuálnosť...
Vavrinec
100+
 
Príspevky: 291
Registrovaný: Ned 30.1.2011 18:35:12
Bydlisko: Husák

Re: Neaktualizovane profily a ich neaktivni autori

Poslaťod Piri » Pon 15.2.2021 22:12:16 quicklink

Nakoniec sme podla uzivatelskych tipov pripravili novu skupinu " Updateri ". Su to moderatori, ale maju iba jedno jedine opravnenie, upravovat prispevok. Nic ine nemozu robit. Nemozu menit autora, vymazat prispevok ani temu. Ani schvalovat prispevky. Uz len zalezi, aby v tejto skupine boli spolahlivi ludia. Uvidime ako sa to ujme.
obľúbené štúdiá - Maya, Elvia, Lenox, Pódium, Dimas, Daniela :: obľúbení dabéri - Ľ. Mandžárová, E. Podzámska, M. Sládečková, K. Magálová, D. Jamrich, P. Rúfus, B. Farkaš, M. Landl, I. Romančík, D. Szabó, J. Vajda, R. Stanke, J. Kroner a iní.
Obrázok užívateľa
Piri
Head admin
 
Príspevky: 612
Registrovaný: Štv 27.1.2011 23:26:38
Bydlisko: Bratislava

Predchádzajúci

Späť na Návrhy a pripomienky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.