Aktuálny čas je Uto 16.4.2024 14:38:35

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Policajt zo škôlky 2 / Kindergarten Cop 2 °

Policajt zo škôlky 2 / Kindergarten Cop 2 °

Poslaťod 2327 » Pon 19.4.2021 18:14:59 quicklink

Policajt 2.png
Info: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

1. DABING - TV MARKÍZA

V slovenskom znení: Martin Kaprálik - Dolph Lundgren (Reed), Gabriela Škrabáková - Darla Taylor (Olivia), Ivan Šandor - Bill Bellamy (Sanders), Matej Landl - Aleks Paunovic (Zogu), Dagmar Sanitrová - Sarah Strange (slečna Sinclaireová), Miroslav Trnavský - Danny Wattley (Giardello), Roman Matisko - Michael P. Northey (Hal), Štefan Martinovič - Michael Adamthwaite (Sokol), Martin Vitek - Andre Tricoteux (Valmir), Frencien Bauer - Raphael Alejandro (Cowboy), Bianka Bucková - Valencia Budijanto (Patience), Marek Suchitra - William Budijanto (Tripp), Daniel Hudák - Oscar Hartley (Simon), Martina Kapráliková - Tyreah Herbert (Hannah), Monika Stankovičová - Abbie Magnuson (Molly), Michal Kaprálik - Dean Petriw (Jett), Miroslava Belancová - Matilda Shoichet-Stoll (Sophie), Ján Tréger - Blake Stadel (Mollyn otec + titulky) a ďalší.

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV MARKÍZA a DAJTO


2. DABING - TV JOJ

V slovenskom znení: Jozef Vajda - Dolph Lundgren (Reed), Petra Vajdová - Darla Taylor (Olivia), Peter Kočiš - Bill Bellamy (Sanders), Milan Bahúl - Aleks Paunovic (Zogu), Zuzana Kyzeková - Sarah Strange (slečna Sinclaireová), Pavol Šajmovič - Danny Wattley (Giardello), Štefan Richtárech - Michael P. Northey (Hal), Bianka Bucková - Abbie Magnuson, Tyreah Herbert, Oscar Hartley (Molly, Hannah, Simon), Frencien Bauer - Dean Petriw (Jett), Miroslava Grožáková - Valencia Budijanto, Matilda Shoichet-Stoll (Patience, Sophie), Michaela Šálek-Drotárová - Raphael Alejandro (Cowboy), Lukáš Dóza - Michael Adamthwaite (Sokol), Daniel Ratimorský - Andre Tricoteux (Valmir + titulky), Michal Blaho - Josiah Black (Jason Flaherty), Petra Gažíková-Lángová - Jenn Griffin (pani Flahertyová), Andrej Kováč - Blake Stadel (Mollyn otec) a ďalší.

Réžia slovenského znenia: Pavol Šajmovič
Vyrobila: Spoločnosť Trigon Production pre JOJ Group
Obľúbené štúdiá: Sunrise Studio, Yes Production, Daniela, Magic Voice, Trigon Production, FINIKIN
2327
Updater
 
Príspevky: 1064
Registrovaný: Sob 2.11.2019 11:48:30
Bydlisko: Červenica pri Sabinove

Re: Policajt zo škôlky 2 / Kindergarten Cop 2

Poslaťod PeterSD » Pon 19.4.2021 18:22:24 quicklink

Videl som dabing markízy a aj jojky a musím povedať, že sa mi lepšie počúval dabing Trigonu, ktorý mal lepšie obsadenie, aj čo sa veku týka. Markízacky je už cez čiaru.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2466
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Policajt zo škôlky 2 / Kindergarten Cop 2

Poslaťod 2327 » Pon 19.4.2021 18:30:24 quicklink

Ja som videl len dabing JOJ, ten markizácky len z odposluchu a tiež sa mi viac páčil JOJkársky. Spojenie Kaprálik-Lundgren u mňa nejako nezabodovalo, naopak Vajda-Lundgren bolo lepšie.
Obľúbené štúdiá: Sunrise Studio, Yes Production, Daniela, Magic Voice, Trigon Production, FINIKIN
2327
Updater
 
Príspevky: 1064
Registrovaný: Sob 2.11.2019 11:48:30
Bydlisko: Červenica pri Sabinove

Re: Policajt zo škôlky 2 / Kindergarten Cop 2

Poslaťod PeterSD » Štv 22.4.2021 14:34:01 quicklink

Čo sa týka dabingu JOJ, musím ale vytknúť jednu podstatnú vec, a to je obsadenie detí, ktoré tvorila prevažne zostava dospelých hercov, resp. hercov, ktorí dabujú teenagerov, ako Bianka Bucková alebo Frencien Bauer a dokonca chlapca, upraveným hlasom Michaela Drotárová. Toto bol obrovský krok vedľa. Jedného chlapca, ktorý mal ázijský pôvod, nechali ešte v pôvodnom znení v angličtine a pridali titulky, zrejme ani nevedeli koho obsadiť. To je už ale amatérske.
Takže, aj keď je obsadenie dospelých hercov v poriadku, detské pohorelo na plnej čiare a tým pádom je dabing JOJky na úrovni markizáckeho.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2466
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.