Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 12:49:37

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Kde je moje dieťa? / Little Girl Lost The Delimar Vera Story

Kde je moje dieťa? / Little Girl Lost The Delimar Vera Story

Poslaťod 2327 » Pon 10.5.2021 18:53:01 quicklink

Kde je moje dieťa..png
Info: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Bibiana Ondrejková - Judy Reyes (Luz Cuevasová), Peter Krajčovič - Hector Luis Bustamante (Pedro Vera), Lucia Vráblicová - Marlene Forte (Tatita), Gabriela Škrabáková-Kreutz - Ana Ortiz (Valerie Vallejaová), Tamara Grožáková - Jillian Bruno (Delimar Veraová), Matej Landl - A Martinez (Angel Cruz), Stanislav Král - Mark Humphrey (detektív Ronald Rickman), Peter Kollárik - Eli Gabay (detektív Eddie Gutierrez + titulky), Lívia Bielovič - Françoise Robertson (Barbara Sanchezová), Ľubica Očková - Robin Douglas (Lucy Camerena), Alexander Barot, Marek Suchitra, Zuzana Kyzeková, Dávid Hartl a ďalší.

Zvukový majster: Martin Škorupa
Produkcia: Martin Polakovič
Asistentka réžie: Lucia Maršovská
Preklad a dialógy: Iliana Medviďová
Dramaturgia: Eva Vanková
Réžia slovenského znenia: Ivo Tomeček
Vyrobilo: Štúdio VDSP pre televíziu Markíza - 2011
Obľúbené štúdiá: Sunrise Studio, Yes Production, Daniela, Magic Voice, Trigon Production, FINIKIN
2327
Updater
 
Príspevky: 1056
Registrovaný: Sob 2.11.2019 11:48:30
Bydlisko: Červenica pri Sabinove

Re: Kde je moje dieťa? / Little Girl Lost The Delimar Vera S

Poslaťod 2327 » Pon 10.5.2021 18:55:27 quicklink

FDB uvádza, že tento film bol odvysielaný aj na televíziách JOJ no neviem či s týmto dabingom alebo z vlastným JOJ. Pravdepodobne na JOJ to šlo s ich vlastným dabingom. Ak má niekto nejaké info nech dá vedieť. Vďaka ;)
Obľúbené štúdiá: Sunrise Studio, Yes Production, Daniela, Magic Voice, Trigon Production, FINIKIN
2327
Updater
 
Príspevky: 1056
Registrovaný: Sob 2.11.2019 11:48:30
Bydlisko: Červenica pri Sabinove


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 47 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.