Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 23:03:49

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Jason Statham

Jason Statham

Poslaťod Jakub55 » Uto 27.9.2011 20:18:00 quicklink

Jason Statham.jpg
Info: IMDB | ČSFD | FDB | Diskusia

1. Peter Krajčovič (13, Bankový kuriér [TV JOJ], Blesk [TV JOJ], Crank: Zastaň a neprežiješ [TV Markíza], Crank 2: Zastaň a neprežiješ [TV Markíza], Elitní zabijaci, Chaos, Kuriér 3 [TV JOJ], Lúpež po taliansky [TV JOJ], MEG: Hrozba z hlbín, Meg 2: Návrat do hlbín, Nezastaviteľný, Ochranca, Pomstiteľ [TV Markíza / TV JOJ], Rallye smrti [TV Markíza], Rozhnevaný muž, Rýchlo a zbesilo 6 [TV Markíza / TV JOJ], Rýchlo a zbesilo 7, Rýchlo a zbesilo 8, Rýchlo a zbesilo 9, Rýchlo a zbesilo 10, Rýchlo a zbesilo: Hobbs a Shaw, Špión, V mene kráľa [TV JOJ], Žoldnier)
2. Stanislav Král (Crank: Zastaň a neprežiješ [TV JOJ], Mechanik zabijak 2, Osamelý zabijak, V mene kráľa [TV Markíza])
3. Emanuel Hason (Kuriér, Kuriér 2)

Filip Tůma (Blesk [TV Markíza], Expendables: Nezničiteľní 2, Expendables: Nezničiteľní 3, Revolver)
Dušan Szabó (Kuriér 3 [TV Markíza], Mechanik zabijak, Mobil, Parker)
Miloslav Kráľ (Bankový kuriér [TV Markíza], Rallye smrti [TV JOJ], Crank 2: Zastaň a neprežiješ [TV JOJ])
Kamil Mikulčík (Expandables: Nezničiteľní, London)
Marek Majeský (Superstar z geta)
Tomáš Maštalír (Podfu(c)k)
Pavol Šajmovič (Danny Raketa)
Pavel Višňovský (Jediný)
Martin Vitek (Collateral)
Ivan Vojtek st. (Lúpež po taliansky [TV Markíza])

Iné:
Martin Kaprálik (Gnomeo a Júlia) [animovaný]
Jakub55
Updater
 
Príspevky: 1082
Registrovaný: Štv 12.11.2015 19:16:57

Re: Jason Statham

Poslaťod anderson » Ned 29.4.2012 13:39:39 quicklink

Dušan Szabó - Mechanik - 2012 --- strašná, doslova príšerná kombinácia z ktorej mi je zle, navyše v Mandžárovej réžii ! Hnus.
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1687
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Re: Jason Statham

Poslaťod Dado » Ned 4.5.2014 17:15:56 quicklink

Patrik18 píše:
anderson píše:Dušan Szabó - Mechanik - 2012 --- strašná, doslova príšerná kombinácia z ktorej mi je zle, navyše v Mandžárovej réžii ! Hnus.

Musíš uznať fakt,že to nebolo najhoršie.Veď keby mu jeho hlas nesedel,nemal by ho 4-krát a to je druhý najvyšší počet hneď po Krajčovičovi, a preto by som chcel aby bol Kračovič na 1. mieste a Szabó na 2. mieste!
Dúfam,že ho tak niekto očísluje. Majte sa.


Szabó ako jeden zo Stathamových dvorných dabérov? Len to nie. To, že ho začal Mandžár, ktorý je momentálne skôr už len tieňom toho skvelého režiséra z 90. rokov, pravidelne obsadzovať, v tomto prípade ani zďaleka neznamená, že to je aj dobré spojenie. Szabó je vynikajúci dabér, ale tu sa hodí skôr do prvej trojky od konca.
Čo sa týka Krajčoviča, toho by som tiež asi na prvé miesto nedal. Najvhodnejšia by asi bola anketa.
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Jason Statham

Poslaťod mato46 » Ned 4.5.2014 17:31:32 quicklink

Szabó Stathama príliš zostaruje. A na Krajčoviča som si už zvykol, vždy lepšie, keď obsadia na Stathama jeho, než keby mu mali pridávať dalších dabérov do zbierky.
mato46
500+
 
Príspevky: 576
Registrovaný: Pon 9.9.2013 12:36:31

Re: Jason Statham

Poslaťod ladno » Pon 5.5.2014 18:01:54 quicklink

Patrik18 píše:Musíš uznať fakt,že to nebolo najhoršie.Veď keby mu jeho hlas nesedel,nemal by ho 4-krát a to je druhý najvyšší počet hneď po Krajčovičovi, a preto by som chcel aby bol Kračovič na 1. mieste a Szabó na 2. mieste!
Dúfam,že ho tak niekto očísluje. Majte sa.

Tentokrát sa prikláňam na stranu andersona. Szabó bol príšerný.
A poradie je treba rozhodnúť jedine hlasovaním, pretože s Krajčovičom na 1. mieste a Szabóm na 2,. mieste zásadne nesúhlasím a nebudem na tomto fóre určite jediný. Páčil sa mi Miloslav Kráľ, Stanislav Král i Tomáš Maštalír, celkom dobrí boli Peter Krajčovič a Emanuel Hason, ale Dušan Szabó bol otrasnou voľbou.
ladno
100+
 
Príspevky: 292
Registrovaný: Pia 10.2.2012 23:59:08
Bydlisko: Rožňava, Slovensko

Re: Jason Statham

Poslaťod PeterSD » Str 24.9.2014 21:21:51 quicklink

Vytvorená diskusná téma špeciálne pre Stathama a dabing. Tam môžte písať svoje názory a myšlienky a tu do tejto témy už poprosím, píšte iba doplňujúce info. Ďakujem. ;)

viewtopic.php?f=130&t=5559
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA


Späť na Herci a ich dabéri

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 22 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.