Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 13:46:44

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Mafia! / Jane Austen's Mafia! °

Mafia! / Jane Austen's Mafia! °

Poslaťod slavo » Ned 27.11.2011 12:03:09 quicklink

Obrázok
INFO: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

1.DABING - TV (TV MARKÍZA)
V slovenskom znení: Vladimír Kobielský - Jay Mohr (Anthony Cortino), Daniel Dangl - Billy Burke (Joey Cortino), Henrieta Jančišinová - Christina Applegate (Diane Steenová), Henrieta Mičkovicová - Pamela Gidley (Pepper Gianiniová), Emília Došeková - Olympia Dukakis (Sophia), Ivan Krivosudský - Lloyd Bridges (Vincenzo Cortino), Lukáš Frlajs - Jason Fuchs (mladý Vincenzo Cortino), Karol Čálik - Joe Viterelli (Dominick Clamato), Jozef Švoňavský - Vincent Pastore (Gorgoni), Eva Landlová - Vera Lockwood (Rosa Cortinová), Ján Mistrík - Andreas Katsulas (Narducci), Terézia Rúfusová, Pavol Náther, Ladislav Hrušovský, Pavol Šajmovič, Anna Višňovská, Lukáš Švoňavský, Anna Šulajová, Nataša Kulíšková, Lucia Butašová, Michaela Medvecová, Ján Topľanský, Dušan Vaňo, Marián Lipták, René Jankovič, Ján Venéni, Peter Aczel, Martin Vitek, Miloš Kanjak, Štefan Mandžár (titulky) a iní

Produkcia: Alexander Lazový
Asistentka réžie: Hana Sokolíková
Zvuk: Juraj Solan
Preklad a dialógy: Elena Strapková
Dramaturgia: Albert Jurčišin
Réžia slovenského znenia: Štefan Mandžár
Pripravil: Lenox pre televíziu Markíza


2.DABING - TV (TV JOJ)
V slovenskom znení: Ivan Šandor - Jay Mohr (Anthony Cortino), Juraj Kemka - Billy Burke (Joey Cortino), Michaela Drotárová - Christina Applegate (Diane Steen), Jana Wagnerová - Pamela Gidley (Pepper Gianiniová), Dušan Kaprálik - Lloyd Bridges (Vincenzo Cortino), Jakub Janák - Jason Fuchs (najml. Vincenzo Cortino), Dušan Jamrich - Joe Viterelli (Dominick Clamato), Ladislav Konrád - Tony Lo Bianco (Cesar Marzoni), Juraj Predmerský - Gregory Sierra, Philip Suriano (Bonifacio, Frankie Totino), Ivo Gogál - Vincent Pastore (Gorgoni), Eva Landlová - Carol Ann Susi, Olympia Dukakis (Clamatova žena, Sophia), Milan Bartošek - Joseph Jumbo Rufo (Willy Denunzio), Roman Ferienčík - Louis Mandylor (mladší Vincenzo), Ľubomír Gregor - Andreas Katsulas (Narducci), Frencien Bauer, Tomáš Hallon, Pavol Náther, Marián Lipták, Karol Navrkal (titulky) a ďalší

Réžia slovenského znenia: Anton Karnet
Vyrobilo: YES Production pre MAC TV

(odvysielané na TV JOJ - titulky odstrihnuté)
slavo
Administrátor
 
Príspevky: 1749
Registrovaný: Str 22.12.2010 21:31:48

Re: Mafia! / Jane Austen's Mafia!

Poslaťod Dado » Ned 27.11.2011 16:37:32 quicklink

Dnes tento film bežal na TV JOJ s novým dabingom, bohužiaľ som stihol zapnúť len koniec, takže s jeho prípadným doplnením veľmi nepomôžem.
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Mafia! / Jane Austen's Mafia!

Poslaťod slavo » Ned 27.11.2011 21:47:00 quicklink

Dado513 píše:Dnes tento film bežal na TV JOJ s novým dabingom, bohužiaľ som stihol zapnúť len koniec, takže s jeho prípadným doplnením veľmi nepomôžem.


V priebehu pracovného týždňa ho doplníme.
slavo
Administrátor
 
Príspevky: 1749
Registrovaný: Str 22.12.2010 21:31:48

Re: Mafia! / Jane Austen's Mafia! °

Poslaťod PeterSD » Sob 5.5.2018 13:42:08 quicklink

Dabing markízy som síce nepočul, ale mal som dosť, keď som počul dabing jojky a napr scénu, kde sa rozpráva Frencien sám so sebou. To je teda absurdný dabing s absurdným obsadením. Pre mňa úplne zbytočný.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 45 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.