Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 17:55:54

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Šablóny profilov

Šablóny profilov

Poslaťod Piri » Pon 21.5.2012 13:25:44 quicklink

Pridali sme jednoduchú funkciu vkladania vzorového (profilového) textu do novej témy. Takto si môžete uľahčiť vkladanie nových profilov titulov či dabérov. Menu šablón nájdete nad smajlíkmi vpravo pri vytvorení novej témy.

sablona.jpg


Šablóny obsahujú najčastejšie výrazy. Text si upravte podľa potreby.

Ak máte nejaké tipy na vylepšenie, píšte sem do témy. Ďakujeme.
obľúbené štúdiá - Maya, Elvia, Lenox, Pódium, Dimas, Daniela :: obľúbení dabéri - Ľ. Mandžárová, E. Podzámska, M. Sládečková, K. Magálová, D. Jamrich, P. Rúfus, B. Farkaš, M. Landl, I. Romančík, D. Szabó, J. Vajda, R. Stanke, J. Kroner a iní.
Obrázok užívateľa
Piri
Head admin
 
Príspevky: 612
Registrovaný: Štv 27.1.2011 23:26:38
Bydlisko: Bratislava

Re: Šablóny profilov

Poslaťod anderson » Str 23.5.2012 07:51:09 quicklink

Ja tam bohužiaľ nič také nemám. Tlačidlá sa mi nezobrazujú.
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1687
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Re: Šablóny profilov

Poslaťod ladno » Str 23.5.2012 14:02:15 quicklink

Ja tam bohužiaľ nič také nemám. Tlačidlá sa mi nezobrazujú.

Ani mne to nejde.
ladno
100+
 
Príspevky: 292
Registrovaný: Pia 10.2.2012 23:59:08
Bydlisko: Rožňava, Slovensko

Re: Šablóny profilov

Poslaťod Piri » Str 23.5.2012 15:27:23 quicklink

ladno píše:
Ja tam bohužiaľ nič také nemám. Tlačidlá sa mi nezobrazujú.

Ani mne to nejde.


overoval som to. fakt sa vam to nezobrazuje... z nejakeho dovodu to ukazuje iba adminom a modom :roll:
opravim to.
obľúbené štúdiá - Maya, Elvia, Lenox, Pódium, Dimas, Daniela :: obľúbení dabéri - Ľ. Mandžárová, E. Podzámska, M. Sládečková, K. Magálová, D. Jamrich, P. Rúfus, B. Farkaš, M. Landl, I. Romančík, D. Szabó, J. Vajda, R. Stanke, J. Kroner a iní.
Obrázok užívateľa
Piri
Head admin
 
Príspevky: 612
Registrovaný: Štv 27.1.2011 23:26:38
Bydlisko: Bratislava

Re: Šablóny profilov

Poslaťod Piri » Str 23.5.2012 19:51:09 quicklink

opravene. trocha dlhsie to trvalo, musel som doplnit nieco do kodu php, aby to pochopil...
obľúbené štúdiá - Maya, Elvia, Lenox, Pódium, Dimas, Daniela :: obľúbení dabéri - Ľ. Mandžárová, E. Podzámska, M. Sládečková, K. Magálová, D. Jamrich, P. Rúfus, B. Farkaš, M. Landl, I. Romančík, D. Szabó, J. Vajda, R. Stanke, J. Kroner a iní.
Obrázok užívateľa
Piri
Head admin
 
Príspevky: 612
Registrovaný: Štv 27.1.2011 23:26:38
Bydlisko: Bratislava

Re: Šablóny profilov

Poslaťod anderson » Str 23.5.2012 20:26:24 quicklink

Piri píše:opravene. trocha dlhsie to trvalo, musel som doplnit nieco do kodu php, aby to pochopil...


Uz sa mi to zobrazuje. 8-)
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1687
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Re: Šablóny profilov

Poslaťod Jandro » Sob 6.5.2017 02:27:35 quicklink

NOVINKY

- postupne prebieha aktualizácia osobných profilov slovenských dabérov (viď. Dušan Kaprálik, Michaela Čobejová atď.), v ktorých už nie je prvoradý rok výroby dabingu, ale tituly sú zoradené podľa abecedy (kvôli mnohým neistým rokom výroby, ale najmä kvôli rýchlejšej aktualizácii profilov a lepšej prehľadnosti)

- rok výroby dabingu možno dať do hranatej zátvorky (ako má uvedené napr. Emília Tomanová)

- na konci názvov filmov a seriálov, ktoré majú viac ako jeden dabing, postupne pribudne symbol krúžku ° (klávesová skratka alt 0176)
Obrázok užívateľa
Jandro
Moderátor
 
Príspevky: 1172
Registrovaný: Ned 9.1.2011 18:30:12
Bydlisko: Bratislava


Späť na Novinky a oznamy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.