Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 13:09:02

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Machete / Machete °

Machete / Machete °

Poslaťod slavo » Pia 14.9.2012 00:04:52 quicklink

Machete.jpg
INFO: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

1. DABING - TV MARKÍZA

V slovenskom znení: Vladimír Černý - Danny Trejo (Machete Cortez), Marián Slovák - Robert De Niro (senátor John McLaughlin), Andrea Kiráľová - Jessica Alba (Sartana), Jozef Vajda - Steven Seagal (Rogelio Torrez), Michaela Medvecová-Kapráliková - Michelle Rodriguez (Luz), Juraj Predmerský - Jeff Fahey (Michael Booth), Matej Landl - Cheech Marin (Padre), Peter Sklár - Don Johnson (Von Jackson), Miroslav Trnavský - Shea Whigham (Sniper), Zuzana Porubjaková - Lindsay Lohan (April), Michal Hallon - Daryl Sabara (Julio), Zuzana Kyzeková - Ara Celi (reportérka), Tibor Frlajs - Tom Savini, Tommy Nix (Osiris Amanpour, umývač riadu), Roman Fratrič - Billy Blair (Vonov poskok), Peter Kollárik - Alejandro Antonio (šéf + titulky), Jana Valocká - Alicia Rachel Marek (June), Miloš Kanjak - Jason Douglas (strážnik), Vladimír Kobielský - Nimród Antal (ochrankár) a ďalší

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV Markíza


2. DABING - TV JOJ

V slovenskom znení: Štefan Kožka - Danny Trejo (Machete Cortez), Peter Rúfus - Robert De Niro (senátor John McLaughlin), Petra Vajdová - Jessica Alba (Sartana), Jozef Vajda - Steven Seagal (Rogelio Torrez), Kristína Turjanová - Michelle Rodriguez (Luz), Dušan Szabó - Jeff Fahey (Michael Booth), Jozef Švoňavský - Cheech Marin (Padre), Ján Greššo - Don Johnson (Von Jackson), Miloslav Kráľ - Shea Whigham (Sniper), Andrea Somorovská - Lindsay Lohan (April), Peter Sklár - Tom Savini (Osiris Amanpour), Lenka Košická - Alicia Rachel Marek (June +zbor), Zuzana Kyzeková - Ara Celi (reportérka), Michal Hallon - Daryl Sabara (Julio), Jaroslav Žvásta - Billy Blair (Vonov poskok), Martin Kaprálik - Nimród Antal (ochrankár), Peter Kočiš, Roman Matisko, Zuzana Kyzeková, Lenka Prokopová, Jozef Domonkoš, Miroslav Málek, Tibor Vokoun, Štefan Martinovič, Stanislav Král, Petra Lángová, Miroslav Trnavský - Felix Sabates (Doc Felix), Alžbeta Dvoranová, Jakub Abrahám, Jakub Gécz (titulky) a ďalší.

Na slovenskom znení spolupracovali: Branislav Mitka, Róbert Boldiš, Lenka Hudecová
Preklad a dialógy: Rudolf Kret
Produkcia: Daniel Chmurný
Zvuk: Daniel Lengyel
Réžia slovenského znenia: Viktor Kollár
Vyrobilo: Štúdio Daniela pre MAC TV

Súvisí s:
Machete zabíja


Dostupné na HBO GO
slavo
Administrátor
 
Príspevky: 1749
Registrovaný: Str 22.12.2010 21:31:48

Re: Machete / Machete

Poslaťod anderson » Pia 14.9.2012 11:48:18 quicklink

Pevne dufam, ze Treja bude dabovat Ján Mistrík. A nesmierne som zvedavý kto nadabuje DeNira.
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1687
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Re: Machete / Machete

Poslaťod slavo » Pia 14.9.2012 15:23:55 quicklink

anderson píše:Pevne dufam, ze Treja bude dabovat Ján Mistrík. A nesmierne som zvedavý kto nadabuje DeNira.


Na Treja je myslím zvedavý každý, ale ešte viac ma zaujíma, akú kombináciu vymysleli pri DeNirovi - jedine, že by sa to robilo pred znížením honorárov (teda by to bol Rúfus) resp. možno prebrali Jamricha z JOJ.
slavo
Administrátor
 
Príspevky: 1749
Registrovaný: Str 22.12.2010 21:31:48

Re: Machete / Machete

Poslaťod lubo » Pia 14.9.2012 20:21:13 quicklink

Som zvedavý na celé obsadenie. Ale na Treja určite nechcem Mistríka.:) Na De Nira, keď nie Rúfusa, tak Mariána Slováka. :) Dúfam, že Alba a Rodriguez budú tiež na dobrej úrovni.:)
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Machete / Machete

Poslaťod lubo » Ned 16.9.2012 12:02:46 quicklink

Mne sa dabing páčil.:) Akurát, že v úvodných titulkoch mali chybu Lindsay Lohan nedabovala Daniela Mackovičová, ale Zuzana Porubjaková.:)
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Machete / Machete

Poslaťod slavo » Ned 16.9.2012 12:08:33 quicklink

lubino89 píše:Mne sa dabing páčil.:) Akurát, že v úvodných titulkoch mali chybu Lindsay Lohan nedabovala Daniela Mackovičová, ale Zuzana Porubjaková.:)


Ďakujem za opravu. Chyba to nebola jediná - bolo tam uvedené aj to, že Toma Saviniho dabuje Roman Fratrič, pričom to bol Tibor Frlajs.
slavo
Administrátor
 
Príspevky: 1749
Registrovaný: Str 22.12.2010 21:31:48

Re: Machete / Machete

Poslaťod m09 » Pon 31.8.2015 18:10:42 quicklink

už túto Sobotu na jojke som strašne zvedavý s akým dabingom dúfam že s novým dabingom tv joj alebo z cz dabingom to dá jojka lebo tento dabing sa mi absolútne nepáčil .Boli tu použité niektoré spojenia ktoré nie sú vhodné hneď spojenie Trejo-Černý ale aj mnohé iné..
m09
700+
 
Príspevky: 788
Registrovaný: Pia 15.8.2014 11:14:04

Re: Machete / Machete

Poslaťod mato46 » Pon 31.8.2015 18:22:59 quicklink

Podľa mňa majú Trejo a Černý dosť podobný hlas, takže v tom by som problém nevidel. Ak bude nový dabing, tak by som tipol na Treja Štefana Kožku v prípade Daniely, v prípade iného štúdia som si na JOJ-ke najnovšie všimol kombináciu Trejo - Gogál.
mato46
500+
 
Príspevky: 576
Registrovaný: Pon 9.9.2013 12:36:31

Re: Machete / Machete

Poslaťod m09 » Pon 31.8.2015 18:49:37 quicklink

Tam tých kombinácii v dabingu tv Markíza je viacero ktoré mi prekážali preto dúfam že Tv Joj buď odvysiela cz dabing alebo si vyrobí vlastný očakávam lepšie voľby na Treja,Albu,Rodriges aj na De Nira možno celkovo ten dabing prerobiť a nechať len kombináciu Vajda-Segal :D
m09
700+
 
Príspevky: 788
Registrovaný: Pia 15.8.2014 11:14:04

Re: Machete / Machete

Poslaťod mato46 » Pon 31.8.2015 21:39:36 quicklink

m09 píše:Tam tých kombinácii v dabingu tv Markíza je viacero ktoré mi prekážali preto dúfam že Tv Joj buď odvysiela cz dabing alebo si vyrobí vlastný očakávam lepšie voľby na Treja,Albu,Rodriges aj na De Nira možno celkovo ten dabing prerobiť a nechať len kombináciu Vajda-Segal :D


Práve, že ja by som bol radšej za kombináciu Don Johnson - Jozef Vajda a Steven Seagal - Milan Bahúl, ale to sa asi nestane. :)
mato46
500+
 
Príspevky: 576
Registrovaný: Pon 9.9.2013 12:36:31

Ďalší

Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 41 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.