Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 20:50:24

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Sám doma a bohatý / Richie Rich

Sám doma a bohatý / Richie Rich

Poslaťod pody80 » Pon 31.1.2011 16:48:55 quicklink

15860_dbae20.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA



V slovenskom znení: Peter JamrichMacaulay Culkin, Rory Culkin (Richie Rich, malý Richie), Peter Marcin – John Larroquette (Lawrence Van Dough), Peter Rúfus – Edward Herrmann (Richard Rich), Ľudmila Mandžárová – Christine Ebershole (Regina Richová), Viliam RozborilJonathan Hyde (Herbert Arthur Runcible Cadbury), Jozef Švoňavský – Michael McShane (profesor Keenbean), Vladimír Jedľovský – Chelcie Ross (Ferguson), Alena Michalidesová – Mariangela Pino (Diane Pazinská), Daniela Grečnerová – Stephi Lineburg (Gloria Pazinská), Ondrej Kaprálik – Michael Maccarone (Tony), Michal Klučka – Joel Robinson (Omar), Michal Hallon – Jonathan Hilario (Pee Wee), Jana Valocká - Claudia Schiffer, Dawn Maxey (inštruktorka aerobiku, sekretárka), Ivan Vojtek st. - Ben Stein (učiteľ), Pavol Náther - Justin Zaremby (Reginald), Sammuel Grečner - Sean A. Tate (Reynolds), Boris Al-Khalagi - Joel Ellegant (Ellsworth), Anton Živčic - Sam Sanders (detektív), Ľudmila Swanová - Rachel Stephens (sekretárka), Ján Greššo - Matt DeCaro, Mike Bacarella (Dave Walter, seržant), Mária Landlová - Wanda Christine (spravodajkyňa), Marián Lipták - John Drury (spravodajca), Patrik Minár, Štefan Mandžár (titulky) a iní.

Produkcia: Alexander Lazový
Asistentka réžie: Ľudmila Šurinová
Zvuk: Juraj Solan
Preklad: Michal Gašpar
Dialógy: Mária Bajerová
Dramaturgia: Soňa Kodajová
Réžia slovenského znenia: Štefan Mandžár
Pripravili: Štúdiá PÓDIUM pre televíziu Markíza - 1998
pody80
100+
 
Príspevky: 174
Registrovaný: Pia 24.12.2010 12:04:03

Re: Sám doma a bohatý / Richie Rich

Poslaťod Vavrinec » Štv 20.9.2012 22:05:47 quicklink

Viliam Rozboril je ten ktorého mám na mysli či menovec? a má i viacero dabingov ?
Vavrinec
100+
 
Príspevky: 291
Registrovaný: Ned 30.1.2011 18:35:12
Bydlisko: Husák

Re: Sám doma a bohatý / Richie Rich

Poslaťod lubo » Pia 21.9.2012 11:34:51 quicklink

Vavrinec píše:Viliam Rozboril je ten ktorého mám na mysli či menovec? a má i viacero dabingov ?


Je to ten, čo ho máš na mysli.:) Ja som ho počul viackrát, ale boli to skôr mimobratislavské dabingy, ešte keď pracoval v STV.:)
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Sám doma a bohatý / Richie Rich

Poslaťod Vavrinec » Pia 21.9.2012 14:14:37 quicklink

ale on má herectvo či ako a skôr by som u neho čakal zbor ako nejakú z hlavných postáv
Vavrinec
100+
 
Príspevky: 291
Registrovaný: Ned 30.1.2011 18:35:12
Bydlisko: Husák

Re: Sám doma a bohatý / Richie Rich

Poslaťod lubo » Sob 22.9.2012 13:48:32 quicklink

Vavrinec píše:ale on má herectvo či ako a skôr by som u neho čakal zbor ako nejakú z hlavných postáv


Neviem, či ho má vyštudované, ale v divadle hrával.:) To bola asi jeho jediná hlavná postava.:)
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Sám doma a bohatý / Richie Rich

Poslaťod Piri » Ned 3.8.2014 01:25:59 quicklink

Rozboril je tu vynikajuci ako cely dabing, velka skoda, ze sa dabingu nevenoval intenzivnejsie namiesto tych blbosti v telke :D
obľúbené štúdiá - Maya, Elvia, Lenox, Pódium, Dimas, Daniela :: obľúbení dabéri - Ľ. Mandžárová, E. Podzámska, M. Sládečková, K. Magálová, D. Jamrich, P. Rúfus, B. Farkaš, M. Landl, I. Romančík, D. Szabó, J. Vajda, R. Stanke, J. Kroner a iní.
Obrázok užívateľa
Piri
Head admin
 
Príspevky: 612
Registrovaný: Štv 27.1.2011 23:26:38
Bydlisko: Bratislava

Re: Sám doma a bohatý / Richie Rich

Poslaťod Mariuss » Pia 28.4.2023 23:50:31 quicklink

Zmazal som údajný dátum premiéry, ktorý určite nebol v roku 2001.

Na Markíze film šiel už v roku 1998.
Mariuss
Updater
 
Príspevky: 1051
Registrovaný: Pon 28.1.2019 08:36:42


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 44 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.